Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי החלפת רצועת תיזמון ועוד- פורד פוקוס 2001 [כ"ע]

gabby30
שימו לב! השרשור הזה בן 5749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש פה ודי נחמד לראות שיש אתר ועוד אנשים שמשוגעים לדבר

מקווה שתוכלו לעזור לי בכמה דברים

1אני מעונין להחיליף רצועת תיזמון ברכב המדובר(פוקוס-2001) מבירור שערכתי במוסך הביואן התברר לי כי עלות הרצועה לא כולל

מותחנים או מחזירי שמן(אם צריך) היא כ 1000 ש"ח לא כולל עבודה ומע"מ האמת נראה לי די צופרז כל הקטע הזה האם למישהו יש איזשהוא מושג אם זה הגיוני?

ככל שאני יודע שם הטיימינג להחלפה אמור להגיע כולל הכל(רצוענ+מותחנים)האם מישהוא יודע לגבי תחליפי אבל טוב?

2 האם ברכב הזה מחליפים שמן גיר +מסנן גיר?

כיוון שבמוסך המדובר נאמר לי שלא נוגעים בזה

אם ה נכון אז למה יש שם בורג ריקון ןמסנן גיר (הרי זה גיר כמו של מאזה 323 לנטיס ושם כן מחליפים)

אני מודה לכם אם יכתבו רק אנשים בעלי ידע בתחום

כמו כן מצטעא על הבלאגן בכתיבה זה רק מהתתרגשות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. עלות החלפת רצועת תזמון+ אביזרים מסביב היא סביב ה-1500 ש"ח כולל עבודה ולא כולל מע"מ במוסכים מורשי יבואן.

ב. בקרטר גיר בפוקוס אין פקק ריקון שמן כמו בלאנטיס/3/5/6 וכו' לכן החלפת שמן גיר נעשת ע"י מכונת ריקון מיוחדת או פתיחת הקרטר לגמרי.

במידה ויש לך קרטר לגיר עם בורג ריקון אז הוא נלקח מהלאנטיס וזאת עקב פגיעה בקרטר המקורי של הפוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשיב להם במוסך מורשה אלה חולרות כן מחליפים שמן גיר הם פשוט עובדים על אנשים פה

אגב אני שלחתי מכתב לפורד העולמית על הנושא הזה מחכה לתשובה

יש פה תמונה מהאתר של פורד ורשום שחור על גבי לבן החלפת שמן גיר כל 30000 מייל

54534.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק גבר לגבי שמן הגיר אין בכלל בורג ריקון אפילו לא שמתי לב זה תקף רק מ2003 ומעלה

לגבי הטיימינג קניתי לבד ועשיתי לבד הכי טוב לא?

אם אין אני לי מי לי:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש מ2003 כמדומני

עשיתי בדיקה ויזואלית על לפחות איזה 30 רכבים וזאת כדי להיות בטוח שלא הוחלף אצלי קרטר ולמלי לא הוחלף

אני מעונין לקנות טימינג לרכב של איזה חברה היתם ממליצים

נ.ב

למכירה פזו 205 אוטמט forever1.6 הזרקה חד נקודתית מי מעונין טסט לעוד שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשיב להם במוסך מורשה אלה חולרות כן מחליפים שמן גיר הם פשוט עובדים על אנשים פה

אגב אני שלחתי מכתב לפורד העולמית על הנושא הזה מחכה לתשובה

יש פה תמונה מהאתר של פורד ורשום שחור על גבי לבן החלפת שמן גיר כל 30000 מייל

התמונה שהבאת לקוחה (נראה לי) מהאתר של פורד ארה"ב ולא אירופה. השאלה היא אם מה שנכון לגבי ארה"ב נכון גם לאירופה. הרי בדרך כלל המנועים ותיבות ההילוכים שונים בין אירופה לבין ארה"ב.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...