Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי קופה VS מזדה MX 5

צחור11
שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני רוצה לערוך השוואה בין שתי הרכבים הנ"ל אני יודע שהם לא בדיוק תחת אותה קטגוריה אבל בכל זאת,

שימו לב ההשוואה צריכה להתייחס אך ורק לדגמים חדשים מהחברה!!

היונדאי לדגם 2700 ידני והמזדה 2000 כמובן גם ידני עם הגג מבד

מבחינת המחיר שניהם נעות בין 170 ל 190 אלף כך שבמחיר ההבדל מתגמש לרכב חדש

רציתי שתגעו יותר

בעליות ומחיר אחזקה, מביטוח טסט וצריכת דלק ועד טיפולים שוטפים, כמובן התיחסות לגבי התנהגות כביש והבדלים במפרט הטכני התקבלו בברכה, אני יודע שגם בכוח סוס אין הבדל רציני 167 של היונדאי מול 160 של המזדה

תודה מראש..

HU: Alpine CDA-9831 -=- F.Amp: Orion- 8004 -=- Mono: Rockford-p300.1

Comp: Morel Dotech 6 -=- Rear Sp.: Infinity 62.7i -=- Sub: Kicker 07CVR124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן השוואה קשה.

או שלא.

אין ספק, כי מבחינת ניהוג, התנהגות, וגם צריכת דלק יש עדיפות מוחלטת לMX5 ללא עוררין.

ביצועים דומים לשני הרכבים, עם מומנט עדיף ליונדאי, לה מנוע V6 .

הנה הגיע הזמן שאשבח מאזדה ואני עושה זאת בהתלהבות ובצדק.

היא עדיפה, הייתי בוחר בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

מה בקשר לביטוח טיפולים אמינות

במה בא לידי ביטוי מנוע ה 2700??

איזה מנוע יש למזדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח, צור קשר עם הסוכן שלך.

אמינות - רכבים חדשים, לא צפויות בעיות מיוחדות.

נתוני המנוע של היונדאי מעט עדיפים, אך זה מתגמד הודות להבדלי המשקל בין השתים. (לטובת המאזדה קרוב ל 200 קילו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי קופה מפתיעה לטובה בהתנהגות הכביש, אפילו שההיגוי שלה מעט מוזר על המגבלות. המנוע, למרות הנתונים, לא מרגיש חזק ולדעתי לא יהיה חזק יותר משל המזדה. מה שכן - הוא מאוד בזבזני בדלק.

בכל מקרה ההחלטה פה היא פשוטה עבור חובב הרכב - מיאטה. שים לב שלמיאטה הנעה אחורית וגג בד נפתח, בעוד ליונדאי הנעה קדמית וגג סגור, כמובן. לכן אתה צריך להחליט מה אתה מחפש ברכב ולפי זה לבחור.

אגב, את ה-170 אלף שקלים שלי הייתי מעביר מהיונדאי קופה לרנו קליאו ספורט החדשה מבלי להשתהות לרגע. כמכונת נהיגה היא עדיפה עשרות מונים, וגם מבחינה פרקטית היא טובה יותר.

אה, ואת ה-190 אתה יכול באותה המידה להעביר למגאן ספורט - בהנחה וחשוב לך יותר ביצועים מאשר ההנעה האחורית והגג הפתוח.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה

עוד שאלה...

מה ההבדלים בין הגג הקשיח לגג בד, שדורשים איזה 50 אלך ש"ח יותר???

אני חושב שגג בד יותר יפה אפילו וחוז מזה אין כמו גג ידני!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל המשמעותי היחיד הוא העובדה שזה גג קשיח ולא בד. כתוצאה האוטו גם כבד יותר אבל זה לא קשור. למה הם מבקשים 50 אלף יותר? כי הם מנסים לעשוק אותך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, והזולה מביניהן.

קצת קשה עם לי ההתלבטות הזו. שני רכבים שונים, קהל יעד שונה, עם מטרה שונה ודרך שונה להשיג אותה.

מה אתה מחפש? את הפוזה של הגג-נפתח? או של רכב שנראה ספורטיבי אבל הקנקן חלול?

התנהגות? פרקטיות? צריכת דלק? ביטוחים? צמיגים שרופים?

יאללה, תן לנו בראש.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX5 = right wheel drive

huyndai = wrong wheel drive

פה זה מתחיל ונגמר.

ממש לא. לא הכל בחיים זה סוג ההנעה, ויש אנשים שרוצים רכב ספורטיבי אבל לא מחפשים בהכרח את זה. יש גם מכוניות ספורטיביות שמסוגלות להיות מהנות מאוד גם בלי הנעה אחורית. נתתי כבר דוגמאות כאלו בשרשור הזה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים שונים, קהל יעד שונה

ממש לא . הקהל של שתיהן הוא בחורות .

( הייתי חייב . לא רציתי להגיד הומואים , כי אני מנהל ואני צריך להתנהג ברישמיות . ממש כמו רז... )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע נראה לי המזדה בעיקר בגלל המראה ההנעה האחורית וכן הגג עושה את העבודה

למי ששאל מה אני מחפש ברכב, אז ממש לא את הפוזה! רכב ספורטיבי מהנה לנהיגה שיושב טוב על הכביש שנראה טוב על הכביש, בעל ביצועים מספקים (קשה להגדיר מספקים אני יודע תשתדלו :-) ) שאני יוריד לרביעי משישי שתורגש הדחיפה הזאת (לא מצפה לדחיפת STI אבל להרגיש) כמה שפחות לנקר עיניים (קצת קשה) אחזקה זולה ככל האפשר דגש עיקרי על דלק, אהה ואם זאת המזדה אז כן גם צמיגים :roll:

אשמח לקבל עוד עצות וחוות דעת, אם למישהו יש לינקים למבחני נהיגה או השוואות יהיה מצויין

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אתה מעדיף את המזדה בגלל המראה, מחפש רכב שנראה טוב על הכביש אבל רוצה כמה שפחות לנקר עיניים - וטוען שממש לא חשובה לך הפוזה?!? מצטער, לי זה לא נראה הגיוני.

אם אתה מחפש רכב ספורטיבי מהנה לנהיגה - המזדה מתאימה לך. אם אתה מחפש רכב שיושב טוב על הכביש - אז אל תנתק את בקרת היציבות במזדה. אם אתה מחפש רכב בעל ביצועים מספקים - אז זה תלוי מה זה מספקים עבורך. המזדה אמנם לא תהיה חלשה יותר מהיונדאי קופה, אבל כן תהיה חלשה מקליאו ספורט חדשה ובטח שממגאן חדשה.

דגש על דלק - קנה פריוס.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי ששאל מה אני מחפש ברכב, אז ממש לא את הפוזה! רכב ספורטיבי מהנה לנהיגה שיושב טוב על הכביש שנראה טוב על הכביש, בעל ביצועים מספקים (קשה להגדיר מספקים אני יודע תשתדלו :-) ) שאני יוריד לרביעי משישי שתורגש הדחיפה הזאת ....

הן המאזדה והן הינדאי מנקרות עיניים בגדול ולשתיהן יש מקדם פוזה עצבני. רכבים כמו אוקטביה VRS או קליאו ספורט ייתנו לך יותר "דחיפה" בהרבה פחות חשיפה. בהקשר של חסכון בדלק- לא הייתי מחפש אותו במנוע 2700 ולא במנוע מוגדש, אני מניח כי המאזדה תהיה חכונית יותר...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...