Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי טיוטה קאמרי

killer2004
שימו לב! השרשור הזה בן 5794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

ברצוני לרכוש טיוטה קאמרי 2008 GLI אקסיקיוטיב מנוע 2400

עכשיו, שאלותי הן:

1.מה ההבדל בין GLI ל GLI אקסקיוטיב?

2.עד עכשיו היה לי טיוטה קורולה 2006 1600, האם צריכת הדלק בקאמרי גדולה משמעותית מהקורולה?

3.יש המלצות לרכבי מנהלים בסגנון בסביבות ה - 200 אלף ש"ח ?

אודה מאוד לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.יש המלצות לרכבי מנהלים בסגנון בסביבות ה - 200 אלף ש"ח ?

אודה מאוד לכל העוזרים!

הקאמרי רכב נחמד מאוד אך שים לב לשוק:

בראש וראשונה יש לך את הפאסאט 1.8TSI - חזקה יותר ,חסכונית יותר,סחירה יותר,מאובזרת יותר וזולה יותר...

(אם תרצה אפרט בדיוק..).

גילוי נאות-הנני נציג מכירות VW

http://www.kvishim.co.il/Print.asp?id=665

יש לך את כל העולות החדשות כגון מונדיאו , מזדה 6 , מאליבו וכו'.. מחירם זול יותר משמעותית והם דיי מאובזרות אך עדיין לא באותו LEVEL.. עיניין של תמורה למחיר..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך ליבדוק את הפורד מונדאו דגם טיטניום, רכב ברמה גבוהה מאוד ונותן תמורה מעולה ביחס למחיר שלו.

המונדאו יושבת על פלטפורמה של הוולבו S80 וסתם לדוגמה היא ארוכה מהפסאט ב 10 ס"מ!!!.

http://www.motocar.co.il/tests/test.aspx?VQ=KML

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3441208,00.html#146422

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמרי רכב נחמד מאוד אך שים לב לשוק:

בראש וראשונה יש לך את הפאסאט 1.8TSI - חזקה יותר ,חסכונית יותר,סחירה יותר,מאובזרת יותר וזולה יותר...

(אם תרצה אפרט בדיוק..).

גילוי נאות-הנני נציג מכירות VW

http://www.kvishim.co.il/Print.asp?id=665

יש לך את כל העולות החדשות כגון מונדיאו , מזדה 6 , מאליבו וכו'.. מחירם זול יותר משמעותית והם דיי מאובזרות אך עדיין לא באותו LEVEL.. עיניין של תמורה למחיר..

הפאסאט סחירה יותר מהקאמרי?

לא בטוח שלהצהרה זאת אחיזה במציאות. בפעם האחרונה שבדקתי לקאמרי שוק מעולה ובצדק, וכן אמינות מפליגה ותמורה טובה מאוד ביחס עלות-תועלת. המאליבו במחירה הנוכחי מנצחת ביחסי עלות-תמורה ובטח אם בקרוב תנחת בארץ המאליבו LTZ המאובזרת לעייפה ממש(מנוע 3.6 של קדילק מושתל בפרונט עם 252 כ"ס וכ 190 אלף ש"ח באולם המכירות). היא עשויה לגמד את מתחרותיה הנזכרות לעיל בתחום זה. גם המונדיאו לא נופלת במאום מהפאסאט ויש לה כבר מוניטין טובים מאוד.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

ברצוני לרכוש טיוטה קאמרי 2008 GLI אקסיקיוטיב מנוע 2400

עכשיו, שאלותי הן:

1.מה ההבדל בין GLI ל GLI אקסקיוטיב?- ההבדל מתבטא ברמת הגימור, לדעתי ריפודי עור ועוד מספר אביזרי פינוק- כנס לאתר של טויוטה ישראל , שם קיים מפרט מדוייק של שני תתי הדגמים הנ"ל.

2.עד עכשיו היה לי טיוטה קורולה 2006 1600, האם צריכת הדלק בקאמרי גדולה משמעותית מהקורולה?- כן, הקאמרי גדולה יותר, שוקלת יותר ובעלת מנוע גדול יותר, וכפועל יוצא תצרוך יותר דלק (שיקול מכריע בימים אלו). שוב כנס לאתר טויוטה ישראל ושם תראה את הנתונים היבשים של צריכת הדלק של הקאמרי.

3.יש המלצות לרכבי מנהלים בסגנון בסביבות ה - 200 אלף ש"ח ?- כפי שהוזכר, הפסאט הינה מתחרה ראויה, פורד מונדיאו החדשה, שברולט מאליבו.

מבין שהאופציות שהוזכרו לעיל העדפה שלי (בסדר יורד): קאמרי, פסאט, מונדיאו טיטניום ומאליבו.

אודה מאוד לכל העוזרים!

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ממליץ לך לישקול את האופציה של המונדאו טיטניום, רכב סופר מאובזר ,סופר בטיחותי,מה גם שב- 179K תקבל את הדגם המפואר ביותר של הפורד כשהפאסאט הפשוטה מתחילה ב- 180K וקאמרי הפשוטה מתחילה ב- 200K , המונדאו החדשה רכב מדהים ומרשים.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה לכל העוזרים !

דבר שני מבחינת שוק, אין ספק שטויוטה לוקחת את כל המתחרים ושומרת על הערך שלה

פאסאט לא בא בחשבון, אמא שלי לא אוהבת :lol:

ושאלה נוספת, איזה מנוע יש לשברולט מאליבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני מבחינת שוק, אין ספק שטויוטה לוקחת את כל המתחרים ושומרת על הערך שלה

אל תהיה בטוח , לא בקאמרי... (האמת שגם לא ממש בקורולה האחרונה...)

מישהו שאל למעלה לגבי סחירות של פאסאט לעומת קאמרי .

המספרים מדברים בעד עצמם - ממוצע של קאמרי אחת לשלושה פאסאטים וגם רואים את זה על הכביש...

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ,רכב מנהלים שישרת אותך כמו שצריך זה ההונדה אקורד החדשה!

יש לנו כזו 2004 אני לא מחליף אותה בעד כלום ,

דבר שני למה לשלם על קאמרי 200K ?? ועוד הדגם הכי פשוט?

ולנציג מכירות של vw שמירת הערך בפסאט בדיוק כמו דירה בשדרות!

אופציה שניה זו המונדאו שלפי דעתי פורד שיחקו אותה עד הסוף עם הדגם האחרון פשוט מדהים!

מתנייד על קינג שחור 06 עם צריכה דלק של האמר H2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זה הדגם המפואר (אקסיקיוטיב) אחד לפני מנוע 3500

ריפודי עור,חיישני רוורס קדמי + אחורי,גג נפתח חשמלי, מגנזיום וכו' וכו'

אני קונה את הרכב מבנאדם שקנה אותו ומוכר אותו בגלל הצבע שהוא לא רוצה (שחור)

הוא נדפק לגבי ירידת הערך (איך שאתה מוציא את הרכב מהחברה כבר אתה מאבד 10%)

יש באוטו מיגונים מעל ומעבר + תוספות מעל 13,500 אלף

הרכב שנת 2008, אני חושב שזה באמת מציאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי תמוה משהו שמישהו מוציא רכב מהחברה,ולא סתם רכב אלא רכב שעולה מעל 200K+ והוא לא אוהב את הצבע שהוא יכל לבחור כשקנה את הרכב והוא מוכר אותו אחרי מספר חודשים על הכביש,זה לא רק לא כלכלי זה פשוט אידיוטי ומוזר ביותר.

תבדוק טוב טוב שאין דברים מוזרים באוטו,כמו שיעבודים או מישכונים,ושהרכב לא עבר איזה תאונה קשה ושופץ אחרי זה,או משהו בסגנון רכב משוכפל וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, גם לי זה נשמע לא ממש הגיוני,

הוא מפסיד פה איזה 40,000 עד 50,000 ש"ח..

הבנתי שהוא יהלומן, בקיצור מפוצץ..

אבל בכל זאת, ברור שאני אבדוק אותו לפני הקנייה טוב טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...