Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין פג'ו 407 לסיטרואן C5

dudieee1
שימו לב! השרשור הזה בן 5805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל היועצים המבורכים.

אז ככה, בפני עומדות 2 אפשרויות. האפשרות הראשונה היא פג'ו 407 שנתת 2005 עם 82000 קילומטר רוצים עליה 86K.

האפשרות השניה היא סיטרואן C5 עם115000 קילומטר ורוצים עליה 75K. כמובן, שני הרכבים נקיים מתאונות ומטופלים במוסכים מורשים.

אני מחפש ברכב נוחות לנסיעות ארוכות ויחד עם זאת ביצועי כביש טובים ככל הניתן.

בC5 יש לדעתי המון אלקטרוניקה שהפחד שלי הוא שזה מתכון ותקלות ולבעיות.

אנא עזרו לי בקבלת החלטה.

דודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד התאכזבתי מה- 407. היא לא נוחה כמו שהיא מתיימרת להיות והיא לא זריזה כפי שהיא אמורה להיות. באופן מוזר, היא גם מרגישה צפופה. היא אפילו לא יפה מבפנים. אני הייתי בוחר ב- C5.

לדעתי אחרי מתיחת הפנים של ה- C5 יש פחות סיבות לחששות (אבל לא אמרת על איזו שנה מדובר), אבל זה נכון שהיו הרבה טענות יחסית. אם תבצע חיפוש בפורום על C5 נדמה לי שתגלה מה הן היו ואם הן נפוצות. אגב, אני לא יודע אם יש מספיק 407 על הכביש כדי לדעת אם הן בעייתיות או לא, ובכל מקרה אני מניח שפה יוכלו לפרט יותר בהמשך אילו מכלולים היא חולקת עם ה- C5.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המון אלקטרוניקה" יש בשתי המכוניות, שלהן מכלולים משותפים רבים.

ה-407 צפופה מאחור, אך מאופיינת בנוחות נסיעה טובה מאד השנייה (אם בכלל) רק ל-C5. ה-407 מרגישה "מחוברת" יותר לנהג, היא יותר מהנה לנהיגה אך נופלת במדד זה מאמה ה-406.

לא ציינת מאיזה שנה ה-C5, אך בכל אופן מומלץ לחפש את הדגמים שלאחר מתיחת הפנים (מודל 2006 ומעלה).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, בפני עומדות 2 אפשרויות. האפשרות הראשונה היא פג'ו 407 שנתת 2005 עם 82000 קילומטר רוצים עליה 86K.

האפשרות השניה היא סיטרואן C5 עם115000 קילומטר ורוצים עליה 75K. כמובן, שני הרכבים נקיים מתאונות ומטופלים במוסכים מורשים.

אנא עזרו לי בקבלת החלטה.

דודי.

c5 רצוי לקחת ממודל 2005 ומעלה{אחרי מתיחת פנים}המנוע בסיטרואן שונה ממנוע הפיגו במודל 2005 והוא מגיע עם תזמון שסתומים משתנה ועם 145כ"ס לעומת 138 וללא תזמון שסתומים משתנה בפיגו{ב407 החל ממודל06}הביצועים טובים מאד בc5 לעומת כל הסגמנט. מבחינת נוחות הסיטרואן היא רחפת וללא השוואה גם לרכבי פאר הרבה יותר יקרים ממנה.הפיגו הרכב הכי נוח בסגמנט למעט הc5.הפיגו יותר מתקשר ויותר מהנה לנהיגה אחיזת הכביש מעולה והרכב מרגיש חד.מבחינת האמינות ה407 רכב אמין נקודה.לסיטרואן היו מחלות ילדות לא מעטות במודל הישן אך נפתרו לחלוטין! במודל אחרי מתיחת הפנים שהוחלפה מערכת החשמל והמנוע.שתי המכוניות טובות לגבי אמינות הסיטרואן ממש אין לך מה לחשוש חשוב לבדוק איך הרכבים תוחזקו ואם עברו כל הטיפולים לפי הוראות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אנא עזרו לי בקבלת החלטה.

דודי.

תתחדש.

אל תפחד מאלקטרוניקה רבה מדי, בעיקר שבשתי המכוניות המוזכרות יש המון חלקים משותפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...