Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ מה יותר טוב: יונדאי טוסון או קאיה ספורטג'

eyalzano
שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יעווץ מה יותר טוב יונדאי טוסון או קאיה ספורטג' לקניה מבחינת צריכת דלק יופי נוחות נסעיה באיה רמת אבזור יותר טובה ביונדאי או בקאיה תודהה מאראש !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמדובר בשתי מכוניות חדשות,הטוסון והספורטג' זהים כמעט לחלוטין.

הספורטאג' הקודמת היתה מכונית אחרת לחלוטין,ואכן יכולת השטח שלה היתה טובה יחסית בזכות שילדת סולם ניפרדת,הילוך כוח ופוטנציאל שיפורים לא מבוטל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב, שספורטז' נמכר כרגע רק ברמת איבזור אחת, בנזין 2.7 ליטר אוטומטי.

ליונדאי יש מגוון רמות איבזור, יש מנוע בנזין ומנוע דיזל, וגם גירסת 2X4 .

יש גם גירסה מוזלת במיוחד, שעולה 147000 ש"ח.

המכוניות דומות, לדעתי האישית ספורטז' נראית פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיליון "הגה" האחרון התפרסם מבחן השוואתי בין יונדאי טוסון, קיאה ספורטז', גיפ פאטריוט וניסאן קשקאי.

הדירוג היה כזה :

מקום 4 - גיפ פאטריוט

מקום 3 - קשקאי

לקו הגמר הגיעו הספורטז' והטוסון.

לבסוף, הטוסון נבחר כמנצח, כי הבוחנים לא מצאו שום סיבה להעדיף את הספורטז', שיקר יותר ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלו הם בדיוק מה שדפוק בתעשיית הרכב כיום.

יש להם אותו מקום (או פחות) מסטיישן, הם מזהמים יותר, יקרים יותר, צורכים יותר דלק, ומעל הכל, זה יונדאי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אותו מקום (או פחות) מסטיישן, הם מזהמים יותר, יקרים יותר, צורכים יותר דלק, ומעל הכל, זה יונדאי!

מה זאת התשובה המטופשת הזאת,מה רע ביונדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת התשובה המטופשת הזאת,מה רע ביונדאי?

האיכות שבה הם עושים הכל.

אולי זה נראה טוב ויפה ומרשים אבל אי אפשר להשוות את האיכות שלהם עם רכבים יפניים או אירופאים.

טוב, זה יותר זול אבל יש סיבה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אותו מקום (או פחות) מסטיישן, הם מזהמים יותר, יקרים יותר, צורכים יותר דלק,

יותר נכון, מה שדפוק בצרכנות הישראלית ובטעמו של העם (או חלקו לפחות).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה נכון...

איפה שגרתי בצ'ילה גם היו המון ג'יפים בתוך העיר, אבל לפחות אלו היו GRAND CHEROKEE, LAND CRUISER, PATHFINDER, PATROL, EXPEDITION, DURANGO ודברים מהסוג הזה, לא הנאחס שקונים בארץ.

אם יש לי תצרוכת דלק של 6:1, לפחות להרגיש כוח ואיכות, בנוסף להמון מקום.

בהמון מדינות בעולם, אפילו עולם שלישי, אנשים מתביישים להיראות ביונדאי.

אני רק מזכיר לכם שהטוסון שוקל רק 1600 קילו, ככה שהתצרוכת המטורפת שלו היא לא בגלל המשקל אלא בגלל שהמנוע שלו ותיבת ההילוכים ממש גועל נפש.

מי שחושב ש6:1 עם מנוע דיזל באוטו עם 5 מושבים זה תקין, חי באשליות מטורפות.

מרצדס GLK חדשה שוקלת 300 קילו יותר ועושה תצרוכת דלק קטנה יותר, ותאמינו לי שהיא הרבה יותר נעימה לנהיגה.

היא גם עם 268 כוחות סוס בהשוואה ל173 של הטוסון.

אני לא אומר שתקנו מרצדס (זו השוואה גרועה מאוד ולא באותה קטגוריה) אבל הייתי ממליץ לכם באותו כסף לקנות משהו אחר לגמרי, אולי אפילו אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שלשם KIA אין שוק מי יודע מה בארץ (הספורטאג' הקודם עוד שומר על שוק יפה בגלל הפוטנציאל לשיפור לשטח, בחדש זה לא יהיה).

מה שאני יודע שזה בדיוק אותו האוטו, אז אם כבר, יונדאי יהיה יותר קל למכור (לא שליונדאי יש שוק מסחרר...)

205 94' 1.4, שלוש דלתות אדומות, שני פגושים שחורים והזרקה אחת, מצחיק איך שהאהבה עיוורת... :inlove:

205 1.4 94' 3 דלתות לפניות. :twisted:

KLE 500 2004 לשיוט בקו ישר. :cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...