Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי שמן מנוע 10/40 או 15/50 לC5 2000 2002

Shy_C5
שימו לב! השרשור הזה בן 5834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יכולה להיות בעייה במנוע כאשר מוסיפים שמן מנוע 10/40 של ESSO לעומת שמן המנוע ששמים במוסך המרכזי 15/50 של TOTAL - ( הם אומרים שזה של TOTAL אך הם מזריקים פנימה ממכשיר מרכזי שמחובר לחבית ענקית ולא בטוח שזה של TOTAL)

בכל אופן האם ההבדל בין הצמיגויות יכול לגרום לבעייה???

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבך מצויד מנוע מדגם RFN

שמן מנוע 10\40 יהיה מצוין עבורו במידה ומשתמשים בשמן איכותי

בברכה ניצן

www.shaft.co.il

תודה ניצן,

בלובינסקי מילאו לי 15/50 כי היה חסר (לא שאלו אותי לפני המילוי אך חייבו אותי בכסף.)

אני ממלא דרך קבע ב 10/40 של ESSO כל 8000 ק"מ בערך

הבעייה שצצה היום היא ה - Antipollotion המפורסם שצץ פעם ראשונה בחיי הרכב לאחר כ 7 שנים,

האם זה קשור?

האם זה קשור לתדלוק לפני יומיים שתוך כדי מילוי גלש החוצה דלק בגלל פיית תדלוק לא תקינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ספר רכב ?

כן מרק

יש לי ספר רכב - בעמוד 133 כתוב - "שמני מנוע בנזין מומלץ: שמן חצי סינטטי (לובקס) 10W-40

בטבלה ליד מצוייר ההבדל - 15W-50 מותאם לטמ"פ 15- עד 60+

לעומת 10W-40 - שמותאם ל 20- עד 50+

מבולבלים? - גם אנחנו.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הצמיגויות מתאימות למנוע כל עוד מדובר בשמן חצי-סינטטי\סינטטי מלא בדרוג SL.

אשר לערבוב שמנים משתי צמיגויות שונות (שזו בעצם השאלה, למי שפספס) - אין לי שמץ של מושג.

נשמע שלא אמורה להיות בעיה, ותקבל משהו שהוא "ממוצע" של שתי הצמיגויות, אבל אולי למישהו אחר יש תובנה מבוססת יותר בסוגייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשר לערבוב שמנים משתי צמיגויות שונות (שזו בעצם השאלה, למי שפספס) - אין לי שמץ של מושג.

נשמע שלא אמורה להיות בעיה, ותקבל משהו שהוא "ממוצע" של שתי הצמיגויות, אבל אולי למישהו אחר יש תובנה מבוססת יותר בסוגייה.

ניתן לערבב כי סוגי השמנים, לא תהיה אמולסיה או משקע. הבעיה היא בתוספים: לא ניתן לדעת את התגובה הכימית של תוספים בשמן X לאומת תוספים בשמם Y, ויכול להווצר מצב כאשר תוספים חיוניים יפסיקו לתפקד.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור ליצרני השמן לייצר שמן שיגרום לנזק בהתערבבות עם שמן תקני אחר. אין בעיה לערבב.

ארנון צודק, ומערבוב שתי צמיגויות יווצר סוג של ממוצע צמיגויות. ממש לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...