Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5

bmwx5
שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

ברצוני לרכוש סיטרואן C5.

יש דגמים עם מנוע 2000 סמ"ק.

ויש דגמים עם מנוע 1800 סמ"ק.

מכיוון שמכרתי את הפסאט המשפחתית ידעתי שבמנוע שלי בנפח ה 1800 סמ"ק יש 5 הילוכים

ואילו במנועי ה 2000 סמ"ק יש 4 הילוכים.

הפירוש לנושא אומר שהאוטו אוכל יותר דלק.

ולכן ההייתי רוצה לדעת איזה מנוע טוב יותר בדגמי הסיטרואן 5 האם המנועים בנפח ה 2000 או המנועים בנפח ה 1800 סמ"ק

כמה הילוכים יש להם בגיר ומה יותר משתלם לקנות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי סטאג' על ה-C5 , בחנתי את הרכב מכל הכיוונים , רכב זול יחסית לתמורה שהוא נותן , נוח מאוד ברמה של רכב יוקרה, לדעתי עדיף 2000 סמ"ק , ההבדלים בתצרוכת הדלק היא זניחה.אחזקה יקרה יחסית.

נ.ב

(תודה לאיציק נ. שדרבן אותי לבדוק ללמוד ולהמליץ בסוף התהליך)

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C5 הוא רכב נפלא, אבל ידוע כרכב לא אמין.

בכל מקרה גירסת 2000 עדיפה, אין הבדל גדול בצריכת הדלק.

אני לא ממליץ לקנות עכשיו C5 חדשה כי היא מוחלפת בסביבות יולי. הדגם החדש כבר ביצע הופעת בכורה באוטומוטור

והוא באמת מדהים.

עוד אין מושג קלוש לגבי המחירים שלו, אבל משערים שכמו האקורד, הוא יהיה יקר יותר מהמתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה רוצה לקנות משומשת או חדשה? באם משומשת- לא חושב שיש יתרון גדול להמתנה עד שחרור הדגמים החדשים. אכן רכב מעולה- בן הלוויה שלי בשנה האחרונה, לגבי האחזקה- למעט בלאי טבעי של הרכב- ותקלת Anti-Pollution לסירוגין- שאינה משפיעה כלל על תפקוד הרכב או פליטת המזהמים שלו- ללא תלונות.

בלאי טבעי= החלפת שני בולמים (בומבות), רפידות קדמיות, ותושבות מנוע.

כדאי לציין גם מערכת ה Hydractive בדגמי ה 2000 היא מעט משוכללת יותר וכוללת שתי בומבות מרכזיות המאפשרות כוונון ספורטיבי יותר (יעני הקשחת מתלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C5 הוא רכב נפלא, אבל ידוע כרכב לא אמין.

בכל מקרה גירסת 2000 עדיפה, אין הבדל גדול בצריכת הדלק.

אני לא ממליץ לקנות עכשיו C5 חדשה כי היא מוחלפת בסביבות יולי. הדגם החדש כבר ביצע הופעת בכורה באוטומוטור

והוא באמת מדהים.

עוד אין מושג קלוש לגבי המחירים שלו, אבל משערים שכמו האקורד, הוא יהיה יקר יותר מהמתחרים.

ידוע למי ?, לך ולעצמך ?

מדובר על רכב לא פחות מטוב מאוד גם כיום, וכמשומש הוא מציעה עסקה ללא כל תחרות למחיר בו הוא נסחרת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי , לא כדאי לרכוש רכב זה בשל אחזקה יקרה, תצרוכת דלק גבוה ושוק מת ! , מחיר הרכב הוא האינדקס של מעמדו בשוק !

ברזילי,

פרסמת את התגובה מעלה באשכול שלי.

מה השתנה? אתה באמת שינית את דעתך 180 מעלות אחרי בחינת הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע למי ?, לך ולעצמך ?

מדובר על רכב לא פחות מטוב מאוד גם כיום, וכמשומש הוא מציעה עסקה ללא כל תחרות למחיר בו הוא נסחרת.

ידוע לכולם, והמחיר שלו נמוך רק בגלל העובדה שהוא פחות אמין מהמתחרים היפניים. אמרתי שהוא הרבה יותר נוח,

ונותן הרבה. אבל אם הוא קונה אותו אז שיקח בחשבון עלויות אחזקה.

אתה מקבל בדיוק מה שאתה משלם, ולא סתם מקבלים "עסקה ללא כל תחרות למחיר בו הוא נסחרת". אין מתנות בטח שלא בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לכולם" זה אומר "לכל מי שלא מכיר את האוטו, בחיים לא היה בעליו, אבל נהנה לצטט את רב סרן שמועתי, את דוד שלו ואת חבר שלו המוסכניק".

אצלנו בפורום לא מצטטים שמועות. אם יש לך מידע מבוסס (ואין לך, כי אתה לא מכיר את המכונית ורק מדקלם שמועות ששמעת אי-שם) שתף אותו איתנו. אם לא, המנע מלהגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לכולם" זה אומר "לכל מי שלא מכיר את האוטו, בחיים לא היה בעליו, אבל נהנה לצטט את רב סרן שמועתי, את דוד שלו ואת חבר שלו המוסכניק".

אצלנו בפורום לא מצטטים שמועות. אם יש לך מידע מבוסס (ואין לך, כי אתה לא מכיר את המכונית ורק מדקלם שמועות ששמעת אי-שם) שתף אותו איתנו. אם לא, המנע מלהגיב.

הפורום פתוח לכולם, מלבד זה לרוב השמועות יש בסיס. זה שאתה חובב סיטרואן מושבע לא אומר שכולם כאלה. יש סיבה לכך שאנשים נרתעים מסיטרואן. ואני חושב שכשמייעצים בפורום עדיף להסביר לבן-אדם שמכיר פחות לקראת מה הוא הולך. לידיעתך נהגתי ב-C5 וב-C4. לחבר טוב שלי היה C5 וכמו שאמרתי מבחינת הנוחות פשוט אין עליה. היא טובה יותר מגרמניות שעולות מאה אלף שקל יותר. המתלים הפניאומטיים מעולים ברמות אחרות.

אבל מבחינת האמינות שלה- יש כל מניי תקלות קטנות שאולי לבעל סיטרואן נראות נורמאליות לחלוטין, בעל הונדה אקורד או מאזדה 6 לא ירגיש ולא יראה, אולי בעוד יותר שנים. מה גם שהחלפים שלה יקרים יותר מהיפניות (הפרשי אירו דולר).

אני הייתי לוקח את הסיטרואן בלי לחשוב פעמיים, אני מעדיף נוחות ואיבזור. אבל אם לשואל השאלה חשוב יותר עניין האמינות מהנוחות, אזי שישקול רכב אחר. כשבן אדם שואל שאלה לפני שהוא קונה רכב, הוא מצפה לתשובה אמיתית ואובייקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי. נו, התאפקתי לא להגיב אבל אני מודה שאני קצת חלש היום, אז הנה זה בא:

לידיעתך נהגתי ב-C5 וב-C4. לחבר טוב שלי היה C5 וכמו שאמרתי מבחינת הנוחות פשוט אין עליה. היא טובה יותר מגרמניות שעולות מאה אלף שקל יותר. המתלים הפניאומטיים מעולים ברמות אחרות.

אבל מבחינת האמינות שלה- יש כל מניי תקלות קטנות שאולי לבעל סיטרואן נראות נורמאליות לחלוטין, בעל הונדה אקורד או מאזדה 6 לא ירגיש ולא יראה, אולי בעוד יותר שנים. מה גם שהחלפים שלה יקרים יותר מהיפניות (הפרשי אירו דולר).

.

לידיעתך נהגתי בהונדה, או מאזדה ואולי גם בסיטרואן ותדע לך שליפניות יש כל מיני (במקור היה "מניי") תקלות קטנות שאולי לבעל הונדה או מאזדה נראות נורמאליות לחלוטין, אך בעל סיטרואן שתיחזק ריכבו היטב לא ירגיש ולא יראה, אולי בעוד יותר שנים (?).

לידיעתך, אני מכיר 23 בעלי סיטרואן C5 ולאף אחד מהם לא הייתה תקלה, ולו הכי קטנה! כולם עשו קילומטראז' מכובד על הסיטרואנים שלהם וכווווולם מרוצים! אגב, לפני הסיטרואן היה לכווולם מאזדות וטויוטות והונדות, ומה אני אגיד לך, הם אכלו קש בדליים: ים של תקלות קטנות ומעצבנות, כגון גיר שהיתפרק בדרך חזרה מאילת, מזגנים עלובים, כסאות שוברי גב ועוד המון דוגמאות. אגב, תידע לך שסיטרואן, בגלל שמדובר בקונספירציה של אוכלי הקרפדות נגד שאר העולם ובייחוד נגדינו, מייצרים את הרכבים שלהם בכוונה באיכות שכזו, בכדי שבעלי הרכב יאכלו קש (או חציר, מספוא, תילתן או מה שתירצה). לא סתם הרכב מיוצר בעשרות אלפי יחידות ועוד היד נטויה. לענין היורו/דולר אני מעדיף שלא להתייחס, מחמת הפאדיחה. אם מקודם רק חשדתי, אז עכשיו אני בטוח שאתה בכלל לא מבין את נושא תימחור הרכבים, הייצור והחלפים שלהם. זהו, ועכשיו אני מייעץ לך בחום לשוב ולקרוא את מה שכתב מעליי ארנון. לדעתי רק צוטטת אותו אבל לא ממש הבנת את שכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את קודמי, יש לנו במשפחה C5 מ2004 ואחרי 40K לא נרשמה שום תקלה. האוטו נוסע ונכנס למוסך רק לטיפולים.

ודרך אגב יש גם C4 מאותה שנה והיא מפגינה את אותה אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך נהגתי ב-C5 וב-C4. לחבר טוב שלי היה C5
וואו. כבר הזמינו אותך להתראיין בטלוויזיה כמומחה לענייני אמינות ברכבי סיטרואן ? כי מבחינת הרזומה שלך, אין מישהו מוסמך ממך לחלק עיצות בנושא אמינות בפורום.

מלבד זה לרוב השמועות יש בסיס.
כן. יש גם שמועה שאמא של פרס ערבייה, ושאסור להיכנס לבריכה אחרי שאוכלים אבטיח. גם להן יש בסיס ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמגונן על הסיטרואן לא יאמין שלמישהו אחר היו בעיות.

כל מי שמכיר שהרכב הזה כבעייתי לא יאמין כשיגידו לו שהוא אמין.

תמיד אותו הוויכוח.

כן, זה ידוע שה C 5 בעייתית. הגיר שלה, אף על פי שהוא מדהים בצורת העבודה שלו, לא מלוטש ולכן עושה בעיות רבות. סתם דוגמא אחת מיני רבות.

לא, לא עשיתי סקר.

כן, אני כן מתעסק לעיתים עם מכוניות, סוחרי רכב, מכוני בדיקה וכו'.

מי שמגונן על הרכב זה תמיד אותם האנשים, ותמיד הם טוענים שהשמועות האלה באו יש-מאין. מוזר, על ה C4 לא שמעתי את השמועות האלה ולא על ה C3. סתם ככה אנשים שונאים את ה C5? תנסו להיות אובייקטיבים.

ה C5 שווה את המחיר שלה, היא זולה מאוד ונותנת תמורה מדהימה.

היא עדיפה על המתחרות שלה בפרמטרים לא מעטים (נוחות, מרווח), וגם נחותה מהם בחלקן (אמינות, איכות פנים), אך המחיר שלה נותן לה יתרון משמעותי למי שחשוב מאוד הנוחות\אין את התקציב המספק למאזדה 6.

(אם כי כחדישה יחסית, 07' למשל, לא הייתי רוכש. צניחת המחירון היא פשוט אטומית).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת לב שאותם אנשים שמגוננים על הרכב הם בעלי נסיון עם הרכב ואלו שמביעים הסתייגות עושים זאת בגלל שמועות?! או שסתם נדמה לי...

בכל אופן לגבי הגיר, רבות דובר על הגיר הזה אבל זה לא משהו מיוחד לC5 הוא נמצא בכל הרכבים של סיטרואן ופיז'ו ורנו. יכול להיות שהוא לא ברמה של היפניות אבל זה לא פרמטר שאני מכיר שידוע כבעייתי במיוחד עם הרכב הזה או כל רכב אחר של היצרנים הנ"ל.

כן היה ידוע על איזה בעיה עם המערכת האלקטרונית (מולטיפלקס אני חושב שקוראים לזה) שנפתרה. בכלל למיטב ידיעתי לאחר 2004 שהרכב עבר עדכון הוא מפגין אמינות יוצאת מהכלל.

זה קל מאוד לזרוק שמועות באויר כי אתה לא צריך להתחייב לכלום. מספיק להגיד ששמעתי מחבר שאבא שלו היה במוסך שם אמרו לו שכדאי להתרחק מהרכב כי....

אני בתור בעל הרכב יכול לומר שהנתונים שלו הם X והיסטוריית הטיפולים שלו היא Y, ואם לא מאמינים לי או חושבים שהדעה שלי משוחדת כי אני בעל הרכב אני יכול לגשת למוסך, להדפיס היסטורית טיפולים ולהעלות לאתר. זה המשמעות של להיות אחראי למה שאתה כותב וממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמגונן על הסיטרואן לא יאמין שלמישהו אחר היו בעיות.

כל מי שמכיר שהרכב הזה כבעייתי לא יאמין כשיגידו לו שהוא אמין.

תמיד אותו הוויכוח.

כן, זה ידוע שה C 5 בעייתית. הגיר שלה, אף על פי שהוא מדהים בצורת העבודה שלו, לא מלוטש ולכן עושה בעיות רבות. סתם דוגמא אחת מיני רבות.

לא, לא עשיתי סקר.

כן, אני כן מתעסק לעיתים עם מכוניות, סוחרי רכב, מכוני בדיקה וכו'.

מי שמגונן על הרכב זה תמיד אותם האנשים, ותמיד הם טוענים שהשמועות האלה באו יש-מאין. מוזר, על ה C4 לא שמעתי את השמועות האלה ולא על ה C3. סתם ככה אנשים שונאים את ה C5? תנסו להיות אובייקטיבים.

ה C5 שווה את המחיר שלה, היא זולה מאוד ונותנת תמורה מדהימה.

היא עדיפה על המתחרות שלה בפרמטרים לא מעטים (נוחות, מרווח), וגם נחותה מהם בחלקן (אמינות, איכות פנים), אך המחיר שלה נותן לה יתרון משמעותי למי שחשוב מאוד הנוחות\אין את התקציב המספק למאזדה 6.

(אם כי כחדישה יחסית, 07' למשל, לא הייתי רוכש. צניחת המחירון היא פשוט אטומית).

תגיד , אילו רכבים בדיוק מגיעים לסוחרי רכבים ?

האם היית רוכש רכב מאותם סוחרים ??

ה C5 בעייתית , זה ידוע אתה אומר בנחרצות, ידוע למי , לך ??

הייתה לך אחת פעם , או כל סיטרואן כלשהי ?

אתה ושכמוך פשוט מצחיקים אותי , מעולם לא היה ברשותם רכב צרפתי, אך הם מרשים לעצמם לנפח את הבלון המסמורטט הזה של לא אמינות.

אני ועוד רבים כמוני בעלי הסיטרואנים הלא אמינות האלה צוחקים עליכם כל פעם שאנחנו חולפים על פניכם במזדה 3 הצפופה והמיוזעת שלכם, נדחסים ברכב האמין שלכם,וחושבים על יום המכירה שלו..

אני וזוגתי רכשנו פיקאסו, מודל 2004 מליסינג, חבר טוב קנה באותה תקופה ועבור אותו סכום קורולה 2001 , כי סיטרואן זה לא אמין..

הוא מביט בקינאה בכול פעם כשאנו מגיעים עם הפיקאסו .., באגאז ענק, מרווח פנים מדהים, מנוע 2 ליטר , אותו מאובזר 4 כ"א + ESP, אבל מה , חרא של אוטו ממש לא אמין..

וכשהו מנסה לדחוס את 3 הילדים מאחור +כיסאות בטיחות, מעורר חמלה ממש, אבל העיקר שהרכב אמין..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...