Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבוי מנוע ב drive- מאזדה לנטיס 323 2004

ros007
שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בעת נסיעה איטית נכבה לי המנוע. לאחר מיכן ניתן להדליק אותו אבל כאשר משלבים להילוך נסיעה (drive, או reverse) המנוע נכבה.

מה זה יכול להיות?

וכיצד ניתן לפתור זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יתכן ויש בעיה של שסתום חשמלי של הטורק , שסתום זה מחבר את מצמד הגישור שבטורק. בדיקה על ידי סורק יצביע בדיוק על הבעיה.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

בסרק המנוע לא נכבה ? האם הוא עובד עגול ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבצע כך:

כאשר המנוע פועל והידית על P, לחץ מעט על הגז כאשר הסל"ד יהיה על 1000-1200סל"ד ואז שלב מיד D תוך כדי שהרגל עדיין לחוצה על הגז ובדוק אם המנוע מתכבה, חזור ודווח על התוצאות.

בצע זאת בכביש ריק כדי שלא תסכן מישהו.

יתכן והמייצב סיבובי סרק מלוכלך וזקוק לניקוי או שהוא אינו תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם ביצעתי את ההמלצה.ולכן אין לי עדיין תשובה אם זה עובד. לדעתי זה יכול לעבוד אבל הבעיה שזה יעצר כל פעם שאני מאט. אבל יש לי שאלה מישהו יעץ לי להוציא המינוס מהמצבר לכמה דקות כדי לאפס את המחשב מה דעתכם?

האם יש סכנה בכך שהמספר של האימובילייזר ימחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא ימחק הכל יחוזר להיות כפי שהיה האמבולייזר והאזעקה אמורים לתפקד כרגיל, רק השעון והתחנות של הרדיו ימחקו.

אני לא מאמין שהאיפוס הזה יעזור.

אם מה שאמרתי לך לבצע עוזר, הבעיה היא במייצב סיבובי סרק (IAC) או בשמו מנוע צעדים.

ועל כך יש לפרק את המצערת ולבצע ניקוי ייסודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שיגרור את הרכב , כך לא יגרם נזק, לך תדע מה היכולות של הבחור בשליטה על רכבו בקפיצה פתאומית של הרכב .

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שיגרור את הרכב , כך לא יגרם נזק, לך תדע מה היכולות של הבחור בשליטה על רכבו בקפיצה פתאומית של הרכב .

הרכב לא יזנק ב1200סל"ד רק יורגש בעיטה קטנה וזה הכל.

אבל אני מסכים איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי למוסך מורשה של מזדה ובהתחלה המחשב הראה כי הכל תקין (המנוע היה קר) לאחר שעשו מספר סיבובים עם הרכב, הרכב החל להתכבות כאשר שילבו להילוך נסיעה מהparking. הם החדירו חומר מזרז להזרקה ואז בדקו שוב עם הסורק ואמרו שישנה בעיה עם חיישן גל זזים. והחליפו את החיישן.

לאחר מיכן עשו כיוון וביצעו נסיעת מבחן.

לאחר שאני לקחתי את הרכב בשילוב הילוך נסיעה שוב נכבה המנוע בדקו שוב ואמרו שזה בסדר ושאני אעשה עוד סיבובים עם הרכב. אתמול היה בסדר במידה ולא יהיה בסדר עלי להשאיר את הרכב. היום הרכב נכבה לי פעמיים הבסיבובי מנוע נמוכים (לקראת חנייה).

לדעתי נתנו לי עזרה ראשונה ולא פתרו את הבעיה. ונראה לי שלא היו צריכים להחליף את החיישן

מה דעתכם?

אני איבדתי את האמון ברכב.

דרך אגב כמה צריך לעלות החיישן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה זכאי לקבל את מלוא כספך בחזרה.

בעבר ביצעתי תיקון במוסך מורשה מאזדה עלות החלקים כולל עבודה 800ש"ח והבעיה לא הסתדרה(זה היה משהו אחר בסוף) וקיבלתי את כל מה ששילמתי.

הבעיה ברכבך לדעתי היא במצערת במנוע הצעדים, הייתי מנסה לבצע ניקוי מצערת בצורה יסודית הכי חשוב זה שמנוע הצעדים (IAC) במצערת יהיה נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה הבעיה לא נפתרה וזה ושוב נכבה לי המנוע בטורים נמוכים וכן נדלקה לי הנורה בדוק מנוע. יש לציין שזה קרה לי לאחר כ 20 דקות נסיעה בפקק. לאחר מנוחה של חצי שעה הרכב נסע טוב.

מחר אני הולך למוסך.

מה דעתכם?

אודה לקבלת פרטים אודות ניקוי הבעיה ברכבך לדעתי היא במצערת במנוע הצעדים, הייתי מנסה לבצע ניקוי מצערת בצורה יסודית ולגבי חיישן לנדא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...