Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבה של סופר לנסר מאוטומט לידני

bravh
שימו לב! השרשור הזה בן 5808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סופר לנסר אוטומט 97, מאז שהאוטו אצלי תיקנתי בה הרבה בעיות , הרבה זמן אני כבר חושב על הסבה לגיר ידני.

עכשיו יש אלחה ההזדמנות , חבר של חבר עשה תאונה עם קולט 96 ידנית , לפי מה שאני יודע הרכב היה מטופל ושמור גם הגיר והקלאץ' , עכשיו אני יודע שפרוייקט כזה אמור לעלות בין ה 5 ל 12 אלף שקל .

אני יכול לקנות את הקולט ב 1000 שקל (הוא רוצה עליה 2000 אבל אני קונה עם חבר חצי חצי) וביררתי בקשר לעבודה בכמה מוסכים שאני מכיר על העבודה דורשים עוד 1000 שקל .

מה אתם אומרים שווה להשקיע? (הרכב שלי במצב פצצה, ואני לא מתכוון למכור אותו בזמן הקרוב אני יודע שיורד הערך במחירון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה יודע שהמחירון שלו ירד, ןאתה מוכן לקחת את הסיכון, תסב אותו לידני. אבל בשביל ידני אתה צריך לעשות עוד כל מני התאמות שונות של המנוע לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אוטו ידני לפרוק בצד ,והוא מתאים פיקס לאוטו שלך, אז תלך על זה כמו ענק!

לא צריכות להיות בעיות מיוחדות ואתה לא היחיד בעולם שעשה או יעשה כאלה הסבות.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בפרויקט!

לפי דעתי, אם יש את כל החלקים, זה שווה את זה. לנסר ידני הרבה יותר טוב מאוטומט, גם אמין ויתר וגם דינאמי יותר וכל זה עם חיסכון בדלק (לאומת אוטומט).

ההסבה לא תהיה קלה, הרי מעבר דורש המון שינויים, חוץ מהתקנת גיר עצמו, צריך להתקיו משאבות קלאץ' (אני מניח שיש כאלה בלנסר), במידה ויש קולר גיר, צריך לפרק את כל המערכת הזאת, סתם לסתום זה לא מקצועי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הניראה יהיה גם צריך לשנות מחשב ניהול מנוע.

אני מניח שאפשר לקחת את מחשב ניהול מקולט שעברה תאונה, הרי מדובר באותו מנוע.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באותו מנוע ואותו גיר, הכל אותו דבר ברכבים הנ"ל, ההחלפה עצמה היא לא רק הוצעת הגיר אלה בעצם מורכבת הרבה יותר, תצתרכו גם לחתוך בפח, לעשות חורים, ולהעביר צמות, המחיר עבודה שקיבלת ממש זול יחסית לכמות העבודה הנדרשת.

אבל שוב, אם העניין יסתכם בכ 2500-3000 שקלים ויש לך את הכסף והרצון אז לדעתי מומלץ ביותר, רק מאוד חשוב פה איכות ההתקנה, ישנם אפילו בקארס פורום כמה הודעות מפורטות של אנשים שעשו הסבה כזאת, ממליץ לך לחפש הועות אלה, כמו כן לא יזיק להכנס לפורומים בחו"ל ולראות שמה איך עושים את ההסבה, 1000 שקל נשמע לי כמו סתם הצעה שזרקו באוויר איזה מוסך חאפר, והתקנה של מוסך חאפר הגיר שלך יחזיק בדיוק חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי עשה הסבה מאוטומט לידני במאזדה 323f שנת 93

זה לא כזה מסובך לא צריך לחתוך פח ולא צריך להחליף שום מחשב עלה לו 1000 ש"ח עבודה ממכונאי שבא עד הבית,חלקים הוא לא קנה כי יש לנו 323F מושבתת,שאני יראה את אחי אני יעדכן בעוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה (סליחה על ההקפצה)

נגיד ועשיתי את ההסבה והכל עובד פיקס , מה בנוגע לרישיונות איך אני מסדר את זה?

אמרו לי במכון רישוי שצריך ללכת לחיפה לעמדה מס 1 .

מה צריך להביא להם ? רישיון של הגיר ? קבלות ?

איך זה הולך ?

וכמה זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...