Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קסרה

ibg17
שימו לב! השרשור הזה בן 5787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,מחר אני הולך לראות סיטרואן קסרה שנת 2000 אוטומטית נפח 1600 ואני לא יודע מה החסרונות או הבעיות הנפוצות של האוטו אם יש כאלה או אם בכלל מומלץ להתעסק עם האוטו הזה פשוט הוא בטווח התקציב אני אשמח לעזרתכם בנושא תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום אפשרות מצויינת של חיפוש.

זה מה שאני מצאתי:

http://www.carsforum.co.il/vb/search.php?searchid=1566335

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל לסכם - כי הבחור בהודעה מעליי עשה לך את כל העבודה...

הבחירה הכי טובה כאשר עושים את החישוב - עלות מול תועלת/תמורה.

אם שנת 2000 - הייתי הולך דווקא על דגמי ה 1.8 גיר אוטומט (הישן) - אמינות גבוהה.

גם ה 1.6 החדשות יותר - טובות יחסית.

עד היום החזקתי בבעלותי 3 קסארות ומכולן נהניתי (האמת - בעיקר אישתי) וראיתי בהן תמורה טובה לכסף.

אם תלך על ידנית - חפש את ה 1.8 16V - מעולות.

דרך אגב - שלי לשעבר - עכשיו למכירה (אני הייתי יד שנייה - עכשיו היא חמישית - ראיתי אותה מפורסמת).

מס רכב - 55-017-17. דרך אגב - מפורסם שהרכב נקי מתאונות וזה לא נכון!

הוא עבר קצה שילדה. מה שכן - כשהוא היה בבעלותי - וגם בבעלות זה שאחרי - הוא היה במצב חדש.

אבל באמת חדש! אם שמרו עליו - זה רכב מעולה.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסארה בסה"כ מעניקה תמורה גבוהה לשקל, עקב מחירון נמוך, ומחיר שוק בפועל נמוך עוד יותר, עקב סחירות נמוכה.

נקודות תורפה אליהן יש לשים לב: היסטוריית טיפולים, שכן הרכב רגיש להזנחה!

הגיר האוטומטי- לא מבין המוצלחים ולכן יש לבדוק באופן קפדני!

בכלל- קסארה מכונית לא רעה, עדיפות לגיר ידני (אם הדבר בא בחשבון מבחינתך).

בהצלחה ושבוע טוב

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסרה רכב טוב וכייפי , אנא שים לב למע' הקירור , בדוק המצאות שמן במיכל העיבוי !(דבר המעיד על אטם ראש פרוץ) זו מחלה בסוג רכב זה .

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבעלים של אחת כזו.

תקלה ראשונה הופיעה אחרי 10 אלף ק"מ - אחד המאווררים הפסיק לעבוד.

כמובן שכשהגעתי למוסך המורשה המאוורר עבד, כך שהאבחנה הייתה ממסרים - בבדיקה זריזה גילינו שיש ממסר סיני סורר בין הממסרים - שהוחלפו שלושתם בעלות של 23 ש"ח לממסר למקורי של סיטרואן.

כמובן שעשיתי יישור קו רציני מיד אחרי הקנייה - אבל בהתייחס ל-10 אלף ק"מ הראשונים - תקלה אחת בלבד וגם היא לא הייתה מתרחשת אם לא היו מתקמצנים על האוטו בעבר (אני בטוח שסיטרואן לא הוציאו את הרכב עם ממסר של ז'ונג גונג).

בקיצור - אחלה רכב, תענוג פשוט. נוסע ק"מ רבים בלי לצייץ, מרגיש חזק על הכביש ושלי עוד נקנתה עם 290 אלף ק"מ על השעון.

מומלץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ שרשור ישן -

אלון - נתקלתי ברכב שרשמת כאן ביד2, הוא מפורסם מאז אפריל?!

יש מה ללכת ולראות?

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...