Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה ברכישת רכב ג'מפי או הייס?

אסף88
שימו לב! השרשור הזה בן 5859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אנחנו משפחה בת 9 נפשות ועומדים לקראת קניית רכב. אם אפשר לקבל ייעוץ איזה רכב עדיף האם הג'מפי או טויוטה הייס?

שמעתי שמבחינת צריכת הדלק של הג'מפי היא יותר חסכונית אך עלות הטיפול היא יותר יקרה. האם ההייס היא יותר אמינה?

מה דעתכם? מן הראוי לציין שרוב נסיעותי הם פרטיות.

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרוב פרטי אז הייתי בפירוש הולך על ג'מפי ולא הייס - ברגע שתסע בהייס תבין מייד, זו קופסת מתכת ספרטנית ביותר שמתאימה להובלת סחורות ו/או בהמות, לא אנשים. הרכב קשה מאוד, פשוט מאוד מבפנים ומרגיש כמו טרנזיט של שב"חים :)

הג'מפי לעומת זאת מוביל נוסעים ראוי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין בעייה עם גיר ידני,שקול גם את הרנו טראפיק.

מיועדת ל 9 נוסעים,מרווחת בהרבה מהג'אמפי ובעלת תא מטען גדול יחסית.

בתפוסה מלאה,תא המטען של הג'אמפי מצומצם מאד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרנו טראפיק - באירופה מדווח על הרבה תקלות בטורבו של מנועי דיזל של רנו, במיוחד עם נפח מנוע 1900 :

http://www.parkers.co.uk/advice/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18664

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות של שניהם טובה אבל ההיאייס אמין בהרבה(הוא מסוגל להגיע ללמעלה מחצי מליון ק"מ ללא בעיות)

אבל רוב המוחלט של הטויוטות עברו בחברות הסעה למינהם והק"מ שלהם מטורף והמכוניות שחוטות אז כדאי להיזהר.

וג'מפי נראה אותך מוצא אחת עם פחות מ200K כך שסבלנות רבה נדרשת!

אתה יכול לחשוב גם על H1 ששם אמנם הוא צוכן סולר כבד מאד והאחזקה בשמים אבל ישנם הרבה מכוניות מידים פרטיות ושמורות באופן יחסי.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

התקציב שלי הוא כ- 40K .

מה זה נקרא רכב שחוט? כמה קילומטרים ברכבים כאלה כבר לא שווה?

אם אומרים שהחליפו מנוע וגיר האם זה סיבה טובה לקנות את ההייאס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים מהמשפחה שאתה מעוניין בה שמשו כהסעה או כמונית שירות (מרצדס ספרינטר וכדומה).

ככה שרכב עם פחות מ 200K ק''מ לא ממש תצליח למצוא, חוץ מכאלה יוצאי הדופן.

דבר נוסף שעלי להגיד הוא שלא ממש תוכל למצוא וואן במצב טוב, עם ק''מ שמתקבל על הדעת, אמינות, בטיחות וחסכוניות ומראה

דיי שמור בתקציב כמו שלך.

הרכב הבא שיהיה טוב לשמפחתך הוא הטרנספורטר/ קראול של פולקסוואגן:

כמובן שכדי למצוא במחירות טובות יותר תצטרך מעט להתגמש ולהעלות את התקציב

והנה המציאה הבאה:

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicTrack.php?CatID=1&SubCatID=2&CarID=85147

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל הטרנספורט הגיר (אוט)די בעיתי והאחזקה לא זולה (החלקים להבדיל מטיוטה לא אמינים ל"נצח") רכב שחוט זה רכב שעבר הרבה בחייו וגם אם הוחלף המנוע והגיר עדיין יש את הבולמים מתלים מערכות חשמל וכו' בקיצור מנוע וגיר זה בכלל לא ערובה לכך שהרכב במצב תקין שוב אתה חייב לחפש סבלנות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'מפי שוק טוב , יש ביקוש רב לסוג רכב זה , רגישותו במערכת הקירור של המנוע ו סובל מנזילות שמן מנוע......מומלץ !

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל הטרנספורט הגיר (אוט)די בעיתי והאחזקה לא זולה (החלקים להבדיל מטיוטה לא אמינים ל"נצח") רכב שחוט זה רכב שעבר הרבה בחייו וגם אם הוחלף המנוע והגיר עדיין יש את הבולמים מתלים מערכות חשמל וכו' בקיצור מנוע וגיר זה בכלל לא ערובה לכך שהרכב במצב תקין שוב אתה חייב לחפש סבלנות.

בהצלחה.

ההצעה שאני הצעתי הוא טרנספורטר ידני

אני ממליץ עליה ובמיוחד ספציפית על ההצעה שנתתי לך מאתר יד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אמפי אכן מאוד אמינה ונפוצה (חלפים) שים לב לטורבו החלפתו יקרה מאד, לגבי הטרנספורטר שבמודעה אני הייתי חושד (ק"מ נראה נמוך מדי והרכב נראה שהיה "בעבודה") למרות שאם יש לרכב היסטוריה של טיפולים מלאה ורציפה! עם ק"מ מתאים לכל טיפול (עדיף במוסך מורשה) ויש הוכחות לק"מ ובדיקה למצב הרכב, זה בהחלט נראה מציאה (שים לב למזגנים שעובדים וגם לחימום).

אבל שוב אני הייתי בודק את הרכב הזה ב"שבע" עיניים.

שוב בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אמפי אכן מאוד אמינה ונפוצה (חלפים) שים לב לטורבו החלפתו יקרה מאד, לגבי הטרנספורטר שבמודעה אני הייתי חושד (ק"מ נראה נמוך מדי והרכב נראה שהיה "בעבודה") למרות שאם יש לרכב היסטוריה של טיפולים מלאה ורציפה! עם ק"מ מתאים לכל טיפול (עדיף במוסך מורשה) ויש הוכחות לק"מ ובדיקה למצב הרכב, זה בהחלט נראה מציאה (שים לב למזגנים שעובדים וגם לחימום).

אבל שוב אני הייתי בודק את הרכב הזה ב"שבע" עיניים.

שוב בהצלחה

זה דיי מחשיד לרכב שאמור לעשות הסעות, בזה אתה צודק

אבל בוא נהיה אופטימים ונגיד שזה שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים והמציעים.

כמה שאלות יש לי לשאול באופן מעשי.

מה אני צריך לבדוק כשאני רואה מודעה על הייאס או ג'מפי?

כמה ק"מ לכל שנה?

מה כדאי לשאול?

אם אומרים שהוחלף מנוע וגיר האם זה לא מלמד שיש בעיה כללית ברכב?

כמה ק"מ בג'מפי כבר לא כדאי לקנות וכמה ק"מ בהייאס?

אשמח לתשובותיכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...