Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

E92 M3 vs. IS-F vs. S2000 vs. 350z

B-TON
שימו לב! השרשור הזה בן 5858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב המרוץ ה Z350 מובילה ולבסוף לוקחת ה BMW ובכלל הS2000 הייתה שניה וגמרה הרבה מאחורה .

כיף לראות דברים כאלה =)

אני מוכן לקבל את אחת מהן :)

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו לשמוע שיחה ערה ב"שפת אימי" - היפאנית. אמנם אחד הנהגים דיבר במבטא כפרי משהו שקצת הפריע לי להבין א מה שהוא אמר, אבל כל האחרים - כל מילה בסלע ! :wink:

אחלה סרט !:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הרשימה אותי, זו הלקסוס!

מאיפה פתאום הם הוציאו רכב שנותן כזאת תחרות במסלול לM3!!??

שמתם לב למהירות החלפת הילוכים שלה?

אחלה סרטון!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה פתאום הם הוציאו רכב שנותן כזאת תחרות במסלול לM3!!??

תום

בחיי היום - יום, הלקסוס IS 250 תתן בראש לב.מ.וו. 325.

ולא אני ממש לא היחידי שמחזיק בדעה ההזויה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקסוס, מנסיון יושבת (לדעתי) על שלדה טובה יותר והגיר שלה הרבה יותר מוצלח משל ב.מ.וו.

הגיר של ה-LS460 החדשה הוא בגדר דבר מדהים!

מכל הרבעייה - אני הייתי בוחר את ה-350Z. אבל זוהי רק בחירה שלי.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקסוס, מנסיון יושבת (לדעתי) על שלדה טובה יותר והגיר שלה הרבה יותר מוצלח משל ב.מ.וו.

מצטער, קשה לי להתחבר לאמירה כזאת. אם יש דבר שב.מ.וו יודעת לעשות זה כיול שלדה. למסלול המרוצים באמת שהיא מסוגלת להתחרות גם מול הטובים ביותר. והגיר האוטומטי שלה, אפילו שאינו ידני, מוצלח ביותר עבור אוטומט רגיל. לא העמדתי אותן ראש בראש אבל קשה לי להאמין שהבימר נחותה במצב "הארדקור" מ-IS (אני לא מדבר על גרסאות העל, כמובן, בהן אין לי מושג).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני טועה ,אבל ממה שנראה לי אילוליה הטעות בפניה האחרונה של הנהג האדום הבימר הייתה מספר 2 . כי ברוב המסלול ה"תחת" שלה החליק מידי מכדי שיוכל לעקוף בפניות ושם קיבל הנהג האדום את המרווח שנתן לו להוביל

מכול מקום עצם העובדה שאפשר לשים לקסוס מול M3 , מוכיחה עד כמה הלקסוס התקדמה בשנים האחרונות . למעשה די הופתעתי

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...