Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי סאניאנג רקסטון

jacob20
שימו לב! השרשור הזה בן 5911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לך.

אחרי התלבטות לא קלה רכשתי לפני יותר מחודשיים רקסטון.

הרכב מיועד בעיקר עבור אישתי (3 בוסטרים מאחור) ואותי בסופ"ש לטיולים קלים.

הרכב הזה החליף סוזוקי ג'ימיני כך שהדרישות היו:

אמינות, אחזקה זולה, יכולת שטח סבירה, ומושב אחורי מרוווח מאוד.

צריכת דלק לא ממש הטרידה אותנו היות והרכב עושה ק"מ נמוך מאוד.

לבסוף אחרי שבדקנו מספר חלופות בחרנו ברקסטון והתחלנו לחפש אקסמפלר שמור.

אחרי 4 חודשים של חיפושים מצאתי את שחיפשתי, יד ראשונה, ק"מ נמוך (74000 ק"מ) לא ראה שטח (נרכש מנכה), מטופל בקנאות (עד כדי החלפת נורות רק במוסך מורשה). נכון שילמתי עבורה "מעל מחירון" אבל היא שווה כל גרוש.

הביטוח זול באופן משמעותי מכל רכב שטח אחר וזהה לרכב משפחתי רגיל.

האמינות נחשבת לטובה מאוד, לרכב בחמש שנותיו על הכביש הוחלפו רק סלילי חימום (דיזל) וטיפולים...סביר מאוד

צריכת דלק 1:8, נוחות נסיעה מצויינת (אחרי הג'ימיני גם טוסטוס יותר נוח...:-)) והכי חשוב אישתי והילדים מאוהבים ברכב.

בסך הכל מדובר בחבילה טובה, במחיר נוח בגלל שוק חלש לסאנגיונג. הרכב מאובזר מאוד, החל מהחישמול הסטנדרטי כולל בקרת אקלים דיגיטאלית (שלטעמי מעצבנת ולכן אני עובד במוד ידני), TSC, EBD אבל רק 2 כריות אוויר, קצת חבל, גיר עם מצב POWER ו WINTTER טרנספר חשמלי (מעולה של וורנר-בורג) עם הילוך כוח ....וגם איזה פטנט שבולם גלגל חופשי בהצלבות (אלאקי נעילת דפרנציאל) בפועל זו לא נעילה אבל בהחלט מורגש.

אני רכשתי בגלל מגבלות תקציב שנת 2003 שהגיע רק עם מנוע 2.9 "עצל" ודי מרעיש (לטעמי עיקר הרעש שלו דווקא בסרק). בכבישי המישור של גוש דן אין תלונות הרכב נוסע סבבה. יתכן ובשטח, בעיקר בדיונות מורגש חיסרון בכוח, אבל טרם בדקתי אותו לעומק בשטח. יתרונו, נחשב לאמין במיוחד ופשוט לאחזקה.

משנת 2005 הגיעו דגמי 2.7 שנחשבים למוצלחים במיוחד, גם יותר כוח (165 כ"ס) גיר מתקדם עם 5 הילוכים, גם שקט יותר וגם חסכוני יותר. אך כמובן שהוא יקר משמעותית.

דגמי הבנזין (3.2) נדיר, צרכן דלק לא קטן ולא הומלץ ע"י המוסכניק של סאנגיונג (טען שאין חלפים והם הרבה פחות אמינות). יתרונו הגדול, כוח, כוח ועוד כוח...

דגם ה 7 מושבים מגיע עם מזגן אחורי מפוצל. ריפודי עור וגג שמש (אופציה) הינם התקנה מקומית, לתשומת לבך.

דגשים בחיפוש, רוב הרקסטונים עשו המון ק"מ, חפש אחד שלא!

חפש רכב שטופל כהלכה ואם ידך משגת לך על ה2.7 ליטר החזק.

מידע רב ניתן למצוא באתר" http://www.ssangyongclub.co.uk/forum/index.php שהוא פורום סאנגיונג הבריטי.

אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לעזור.

Wallpaper1we.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לנו רקסטון 2005-לא יכלנו לעשות בחירה טובה יותר. מנוע 2.7 מדהים ומספיק חזק,

איכות נסיעה גבוהה מאוד בכביש וביצועים טובים מאוד בשטח והכי חשוב צריכת דלק של 1:9 בנסיעה משולבת.

המגרעה היחידה הייתה איכות הפנים הירודה והזולה. ב-2007 הגיע הדגם החדש עם עיצוב יותר אגרסיבי מבחוץ ועיצוב חדש לגמרי מבפנים..הלכנו לראות אותה בסוכנות ואני חייב לציין שהיא מדהימה-עיצוב הפנים עלה ברמה לא נופל מהלנד קרוזר (שיקרה

ממנה בעשרות אלפי שקלים) כמו כן, רמת האבזור הסטנדרטי גם כן עלתה. לדעתי במחיר של 230 אלף ש"ח זו אחת הקניות ההגיוניות ביותר למי שמחפש רכב לכביש ולשטח כי הרקסטון ממלא את 2 התפקידים בצורה מדהימה.

למי שמחפש רק רכב שטח או רק רכב כביש (SUV) יש אופציות אחרות בפחות כסף.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתון 03-04 תקבל רק מנוע 2.9 (כמו שלי) וכמו שהמליץ קודמי ה2.7 מעולה.

7 מושבים הם אופציה בתשלום (3% יותר במחירון) ולא ניתן להסב 5 מושבים לשבעה מושבים.

לגבי הגימור אני נוטה לחלוק על קודמי. הגימור מצויין ובאמת אחלה רכב.

תעדכן אותנו מה קנית...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתון 03-04 תקבל רק מנוע 2.9 (כמו שלי) וכמו שהמליץ קודמי ה2.7 מעולה.

7 מושבים הם אופציה בתשלום (3% יותר במחירון) ולא ניתן להסב 5 מושבים לשבעה מושבים.

לגבי הגימור אני נוטה לחלוק על קודמי. הגימור מצויין ובאמת אחלה רכב.

תעדכן אותנו מה קנית...

כשאמרתי שאיכות הגימור ירודה התכוונתי ביחס למתחרות. אנחנו קנינו את הרכב חדש מהיבואן-ריפוד הבד הסטנדרטי

ממש לא איכותי (גם היבואן , שבראשו עומד קרוב משפחה אמר והציע לנו להחליף את הריפוד), הפלסטיקים לא מורכבים

מדהים (הכפתורים לא ממש סימטריים.. זה לא בולט, אבל אם תסתכל על הכפתורים אתה תראה שיש פה ושם כמה פיקשושים

קטנים) ועוד כל מיני דברים קטנים. הרכב כשלעצמו בנוי בצורה איכותית וטובה גם מבפנים-אבל ביחס למתחרות (היפניות שאמנם עולות כמה אלפיות יותר) היה מה לשפר, ואכן, שיפרו כי בדגמים החדשים איכות הפנים עלתה ברמה וכעת היא בהחלט מתאימה לתג המחיר.

בכל מקרה, רכב מעולה-אנחנו נהנו מכל רגע!

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה לי אף פעם SUV יפנית כך שאין לי למה לצפות ולהשוות. לעניות דעתי הכפתורים יושבים בסדר גמור אני לא חש בפגם כזה או אחר וכמו כן, אני לא מוצא פגם בהרכבה של פנים הרכב...אבל שוב למה בדיוק אני משווה!? סוזוקי גימיני :shock: (פיאט פנדה של המאה ה-21)

לגבי הריפודים ובכן אצלי הריפודים במצב חדש (היו מותקנים עליהם ריפודים לא מקוריים) אומנם הם לא "הכי יפים בעולם" מבחינת העיצוב אבל הם נראים מבד טוב.

תוספת של ריפודי עור מעלה את מחיר הרכב ב5% (שזה מעל 5K שקלים). כמובן שמי שהוסיף ריפודי עור לא השתמש בריפודי בד ולכן כל המכוניות שראיתי עם ריפודי עור, הריפוד היה נראה רע מאוד! כך שריפודי עור הם אולי (לא בטוח) עדיפים כשהרכב חדש אבל במשומש הם פשוט נראים רע.

אבל כל מקרה לגופו. הכי חשוב למצוא רכב שמור ומטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה לי אף פעם SUV יפנית כך שאין לי למה לצפות ולהשוות. לעניות דעתי הכפתורים יושבים בסדר גמור אני לא חש בפגם כזה או אחר וכמו כן, אני לא מוצא פגם בהרכבה של פנים הרכב...אבל שוב למה בדיוק אני משווה!? סוזוקי גימיני :shock: (פיאט פנדה של המאה ה-21)

לגבי הריפודים ובכן אצלי הריפודים במצב חדש (היו מותקנים עליהם ריפודים לא מקוריים) אומנם הם לא "הכי יפים בעולם" מבחינת העיצוב אבל הם נראים מבד טוב.

תוספת של ריפודי עור מעלה את מחיר הרכב ב5% (שזה מעל 5K שקלים). כמובן שמי שהוסיף ריפודי עור לא השתמש בריפודי בד ולכן כל המכוניות שראיתי עם ריפודי עור, הריפוד היה נראה רע מאוד! כך שריפודי עור הם אולי (לא בטוח) עדיפים כשהרכב חדש אבל במשומש הם פשוט נראים רע.

אבל כל מקרה לגופו. הכי חשוב למצוא רכב שמור ומטופל.

אנחנו עשינו ריפוד עור לרכב לאחר שקיבלנו המלצה לעשות זאת ע"י היבואן (שוב, קשר משפחתי עם תפקיד בכיר)

את הריפודים היבואן עושה בארץ, אנחנו עשינו את הריפודים בעצמנו באותה החברה שהיבואן עושה וחסכנו תיווך של

3500 ש"ח. בכל אופן, הריפוד עור שעשו לנו נראה מעולה והעבודה היתה איכותית-היינו מעורבים בכל תפירת המושבים

ובחירת הדוגמאות. שמכרנו את הרכב לקונה המאושר גם הוא התרשם מריפודי העור שהיו ברכב (הגוון היה מיוחד-לא שחורים!

גוון אפור שהתאים בצורה מדהימה לפנים הרכב) ואכן הוסיף עבורם (אבל לא 5%).

בכל אופן-רכב מעולה ללא ויכוח.

החוכמה היא למצוא אחת שמורה :)

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מקרים לא מעטים של בעיות במזרקים ובמדי ספיקת אוויר !

ואת זה אתה יודע כי _______________ (השלם את החסר)

מה המשמעות הכספית של תקלות שכאלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע הוא על מכוניות שעדיין באחריות יצרן כך שעלויות ללקוח לא היו !.

בעבודה שלי אני מעין צומת דרכו זורם מידע מנהגים ןלקוחות.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע הוא על מכוניות שעדיין באחריות יצרן .

ולכן אני מניח שלא מדובר על מנועי ה2.9 שנמכרו עד 2004 אלא על מנועי 2.7 החדישים.

מעיון רב וחיפוש חומר לא ידוע על בעיות מיוחדת למנוע 2.9TD שמשרת נאמנה גם את הקורנדו והמוסו.

קבל תמונה מהיום של פריחת תורמוסים בשרון היישר מהרקסטון....:-)

20080301_000511.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על הכל הסבר מעולה

המליצו לי לחשוב על קריזלר וויגר כי אני זקוק ל-7 מקומות

ופחות לרכב שטח והקריזלר הבנתי שהוא מפואר נוח יפה

ורק הדלק זו הבעיה בקריזלר שיש אפשרות לשים מילוי גז במקום דלק

מה דעתכם

ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה של קרייזלר, חלפים מאוד מאוד מאוד יקרים.

לגבי הסבה לגז יש לזה יתרונות וגם חסרונות, חייבים להתקין רק אצל מומחה, לא מעט רכבים שהותקנו אצל חאפר סבלו לאחר מכן מבעיות, כך שחייבים להיות זהירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...