Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור כח לוולוו 940

MOSHE18
שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ברשות הורי וולוו 940 1997 2000 סמ"ק טורבו אוטומטית. אני צעיר, ולא נסעתי יותר מדי על הרכב, כמובן שרוב הנסיעות היו עם ההורים כך שלא היה אפשר להאיץ ולבדוק את היכולות. אתוודה, שברגע הראשון שלחצתי על הדוושה, ממש התאכזבתי, הרגשתי כמה הרכב כבד ואיטי, לאחרונה נסעתי עם דוד שלי (אני בתקופת מלווה) ויצא לי להדביק מספר פעמים את הדוושה בכביש מתאים כמובן, האמת, שעלה לי קצת חיוך על הפנים, הרכב נתן יפה במיוחד במהירויות ביינים. לאחר חסכון של סכום של 1000 ש"ח (זה הסכום שהותר לי "לפנק" את הרכב) החלטתי שאני רוצה לשפר את החלק המכני, כמובן שחשבתי בהתחלה על שיפורים של ילד מתבגר (חלק מכם הייתם בגיל הזה אני מאמין) כמו ספויילר ושטויות, זה ממש לא מתאים לרכב ומעלה גיחה.

לא אמשוך בדיבור, החלטתי ללכת על שיפור בכיוון הצ'יפ, קראתי פה כמה תרדים על זה ונראה לי מעניין, אציין לפני זה, שהרכב איטי מאוד בהאצות ממהירות 0. ככל שהמהירות עולה כך גם הביצועים, הרכב מגיב יפה במהירות של 50 - 60, אפילו יפה מאוד (יצא לי לנסוע על אוקטביה ואימפרזה ידניות ואלנטרה אוטומטית ואני חושב שהוולוו מזנקת הרבה יותר חזק משלושתן).

לפי האתר http://www.superchips.co.uk/models.php?model=244&make=39&fueltype=3&variant=684&return=1

הרכב יעלה מ155 כוח סוס ל190. לא נשמע לי הגיוני בכלל, אבל זה נכון שלרכב יש 155. בכל מקרה רציתי לשאול מה אתם הייתם עושים במקומי עם סכום כזה ביד ובמטרה לשפר תאוצה ?

אשמח אם תשפכו קצת אור, סליחה על הבורות, משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציץ בשרשור הזה

הטורבו בוולו 940 נמצא שם ע"מ לעזור בעקומת המומנט הנמוכה ולא להוציא הספקים, גם עם הצ'יפ לדעתי הרכב לא יהיה מהנה לנסיעה,

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציץ בשרשור הזה

קראתי את כל השרשורים בקשר לזה תאמין לי

התהליך שלי הוא לא כמו שלך דודי, זה רכב של ההורים שאני בסך הכל רוצה לשפר קצת את הפתיחה, לא משהו מיוחד ויקר מדי, כמו שאתה רואה התקציב מוגבל מאוד, אשמח לקבל עוד הצעות ורעיונות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון זה נשמע לי קצת מסובך אמנם אבל תאורטית אתה יכול להזמין קיט ניטרו ב300-400 דולר..

משהו בסיגנון הזה אולי? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NOS-05000-Powershot-Universal-Nitrous-System-Kit_W0QQitemZ290203559971QQcmdZViewItem?hash=item290203559971

לא יודע :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רכב של ההורים הייתי ממליץ לך לחשוב איך אתה מנצל את הכסף שלך לעשות עוד כסף.

במקום להשקיע ברכב כזה, תחסוך ותקנה רכב משלך.

לא חייב לבזבז.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון זה נשמע לי קצת מסובך אמנם אבל תאורטית אתה יכול להזמין קיט ניטרו ב300-400 דולר..

משהו בסיגנון הזה אולי? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NOS-05000-Powershot-Universal-Nitrous-System-Kit_W0QQitemZ290203559971QQcmdZViewItem?hash=item290203559971

לא יודע :roll:

יאלה כולם לצחוק דודי המצחיק שלנו סיפר בדיחה :-):-o

"סייג לחכמה שתיקה" - שמעת ?

יופי, אשמח לתשובות רציניות, בכל מקרה הרכב הזה הוא לא לשיפורים במיוחד, אני מחפש משהו קטן ונחמד שישפר קצת, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רכב של ההורים הייתי ממליץ לך לחשוב איך אתה מנצל את הכסף שלך לעשות עוד כסף.

במקום להשקיע ברכב כזה, תחסוך ותקנה רכב משלך.

לא חייב לבזבז.

אפשר לקנות רכב משל עצמי אבל זה טפשי, אני צעיר וכדאי לשמור, מה גם שהאחזקה תקרע אותי ואת הכסף ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע'פ הדרישות שלך שאתה רוצה שיפור בהאצה ויש לך תקציב כזה , אז תחסוך עוד כמה שקלים ושים צ'יפ

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שטענו קודמי,מגדש הטורבו בדגם ה 2.0 נועד לתוספת כוח ולא להעלת המומנט.

מגדש הטורבו בדגם ה 2.0 פועל בלחץ גבוה יחסית,ואני בספק אם הוספת צ'יפ או שינוי הפורק יתרמו להעלת ההספק.

בדגם ה 2.3 יש מגדש שפועל בלחץ נמוך(LPT),ולמרות הנפח הגדול יותר ההספק נמוך יותר-136 כ"ס.

בעיקרון,מנוע ה 2.0 של ה 940 נחשב למנוע חסון מאד בעל מיסבי גל ארכובה חזקים מאד,כך שאין בעיית חוזק מיבני.

הבעייה היא שבתקציבך הרבה לא תוכל לשפר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני השיפור - יישור קו - עשית ?

פלאגים, חוטי הצתה, פילטרים, וכו' - מתי הוחלפו לאחרונה ?

כל אלו יכולים להחזיר אי אילו סוסים שרצו לאיבוד במהלך השנים.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי.

יצא לי לשוחח עם בונה טורבואים, מארה"ב ( THE SHODAWN) וזה מה שהוא אמר, ולדעתי הוא מביך יותר ממך (וממני):-P

הציטוט:

This turbo is not for power, it is an assistant to torque for a 2.0 litre that doesn't have, nor intend to have serious power. This is why it "spools" so quickly, so that it works in the lower powerband of the range, and no where else. On a FWD application, you don't want this to reach boost THAT quickly with such a high rpm band. You'll just spin the tires on the car.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...