Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה FJ

Guest לא רשום
שימו לב! השרשור הזה בן 5926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני עומד לרכוש טויטה FJ אך יש לי מספר לבטים לגבי הענין

רציתי לדעת אם יש בעיה לטפל ברכב?

טיפולים שוטפים,חלפים במקרה של תאונה

האם כדאי לקנות רכב שהיבואן מתעקש לא לתת לו שירות ?

האם מחיר הביטוח יעלה הרבה יותר ?

וסתם מי שיש לו את הרכש אשמח לשמוע מה יש לו לומר עליו

תודה רבה מראש ושבוע טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין לי ניסיון עם הרכב במוסכים... אבל ניסיון עם הרכב דווקא יש ודבר אחד יש לי להגיד לך:

אל תתקרב. הוא פשוט עגלה. מעבר לזה שהוא מכוער (אבל זה כבר עניין של טעם) האוטו פשוט לא זז,

אני מבין שלא כולם מחפשים מהירות.. אבל אני מדבר איתך ברמה שזה ממש מתסכל לנהוג באוטו הזה.

אני מציע שתקח אחת לנסיעת מבחן לפני שאתה מחליט לקנות אוטו ב180 אלף ש"ח (אמנם היא זולה מהלנד קרוזר..

אבל היא פשוט.. טוב נו אמרתי כבר).

במידה ונסעת ברכב ואתה עדיין רוצה לקנות אותו אני אבדוק לך לגבי הטיפולים באופן עקרוני לא אמורה להיות בעיה

מאחר ומדובר בטויטה כך שהטיפולים אמורים להיות בערך כמו בכל ג'יפ אחר של טויטה (לנד קרוזר לצורך העניין)..

העלויות הגבוהות יכולות לבוא בחלקים, אבל גם שם רוב הכסף יהיה על כך שצריך להביא את החלק מחו"ל בדרך כלל

ולא ממש על מחיר החלק עצמו (בכל זאת הטויטה הזו עולה בארה"ב כ-16 אלף דולר.. זאת לא בימר ומחירי החלפים

שלה בהתאם)

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי החכם שגוזר עליך קופה של 150 אלף שקל?

מניסיון ביבוא אישי (מוסטנג 2007, FJ קרוזר ובקרוב רכב חדש ומפתיע)

המחיר הוא ממש לא 350 אלף שקל, ומי שסיפר לך את השטות הזו מנסה לגזור עליך קופה כמו כל סוכניות הרכב

(הינומה וכיו') שמביאים רכבים בינוניים ומוכרים אותם במחירי שחיטה! :lol:

שים לב לחישוב פשוט. מחיר FJ CRUSIER 2007 בארה"ב (משומשת עם 2000-5000 מייל) הוא סביב ה18-25 אלף דולר תלוי בנתוני הרכב, כמו המיילים והאבזור. המנוע זהה. שים לב לאקזמפלר הבא:

http://www.cars.com/go/search/detail.jsp;?tracktype=usedcc&searchType=21&pageNumber=0&numResultsPerPage=50&largeNumResultsPerPage=0&sortorder=descending&sortfield=PRICE+descending&certifiedOnly=false&criteria=K-%7cE-%7cM-_47_%7cB-20000%7cD-_7838_%7cN-N%7cR-10000%7cI-1%7cP-PRICE+descending%7cQ-descending%7cZ-90210&aff=national&paId=256142740&recnum=4&leadExists=false

מחירו 19,000$ (יש גם זולים ממנו ב2000 דולר)

נוסיף מיסים 105% ומע"מ 15.5% נקבל נקבל 41,000$ (155 אלף שקל בשקלים חדשים).

נוסיף עוד 1000$ למשלוח הרכב באוניה מארה"ב (3700 ש"ח) ועוד אלפייה בצד אם יהיה צורך בתהליך

התקינה. הגענו ל160 אלף שקל. וזה לאקזמפלר שהראתי. תוכל גם לקנות אחד עם מיילים בודדים בעוד 20 אלף ש"ח

(כמעט חדש מהחברה).. בכל מקרה, את שלי אמרתי

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה ראית, או מי סיפר לך שהמחיר הוא 350,000 שקל.

אבל במודעות של היבוא אישי באתר יד2 זה עולה 250,000 שקל.

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Details.php?CarID=60797

אבל בכל מקרה, אם הייתה לך כוונה לבזבז 350,000 שקל, כבר תלך על ג'יפ נורמלי VW טוארג

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Details.php?CarID=60140

פי כמה וכמה יותר טוב, איכותי מפואר ומפנק מהעגלה הזו שנקראת FJ CRUISER.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה ראית, או מי סיפר לך שהמחיר הוא 350,000 שקל.

אבל במודעות של היבוא אישי באתר יד2 זה עולה 250,000 שקל.

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Details.php?CarID=60797

אבל בכל מקרה, אם הייתה לך כוונה לבזבז 350,000 שקל, כבר תלך על ג'יפ נורמלי VW טוארג

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Details.php?CarID=60140

פי כמה וכמה יותר טוב, איכותי מפואר ומפנק מהעגלה הזו שנקראת FJ CRUISER.

גם באתר יד 2 המחירים שאנשים רושמים הוא כולל 20-40 אלף שקל עמלת סוכן (שזה קצת גבוה, יש כאלה שעישו

את העבודה בשביל 10 אלף ש"ח)

בכל מקרה, ב350 אלף שקל אכן אפשר להביא VW TOUAREG 2007 או רכב בסגנון הנ"ל.. אני היתי חושב בכיוון הזה.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקאץ' ביבוא אישי?

חוץ מזה שיוצא יותר זול מלקנות את האוטו מסוכנות בארץ.

אבל מה הקטע? אין אחריות על האוטו? או מה?

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקאץ' ביבוא אישי?

חוץ מזה שיוצא יותר זול מלקנות את האוטו מסוכנות בארץ.

אבל מה הקטע? אין אחריות על האוטו? או מה?

אין הרבה קאטץ'. הקאטץ' הוא כאב הראש והבירוקרטיה במקרה שמביאים לבד ללא סוכן (טפסים, תקינה וכו'... תהליך יותר

פשוט ממה שנשמע, אבל לא מיועד לאנשים בעלי לב חלש). לגבי אחריות, רוב היצרניות בעולם מעניקות אחריות בינלאומית

ככה שהמוסך אמור לטפל בך תחת אחריות יצרן לרוב (או שהכסף יגבה ממך ואתה תגיש את החשבונית ליצרן ותקבל זיכוי) אבל

זה צריך לבדוק כי אני חושב שכל יצרן לגופו בהתאם לאחריות שהוא מעניק.

בהנחה שאתה קונה דרך סוכן אתה משלם עמלה שנעה בין 10-40 אלף ש"ח ולפעמים יותר (40 אלף ממש לא מצדיק את העבודה הזאת, היא פשוטה ביותר) והרבה פעמים אתה לא יכול לדעת איזה רכב יביאו לך (אני שמעתי על חברה שעושה יבוא אישי ומביאה בכלל רכבים מהשכרה ולך הלקוח אין ולא יהיה מושג שהרכב היה בהשכרה)

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...