Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צופר לא תקין גולף 2001

talali
שימו לב! השרשור הזה בן 5933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. נתק את כבל המינוס של המצבר

2. פרק את פתח האיוורור הימני בזהירות בכדי לא לשבור את התופסנים

3. נתק את הקונקטור

4. פרק את האום של הצופר

5. שלוף את הצופר

הרכבה 5 --->1

untitled.JPG

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נתק את כבל המינוס של המצבר

2. פרק את פתח האיוורור השמאלי בזהירות בכדי לא לשבור את התופסנים

3. נתק את הקונקטור

4. פרק את האום של הצופר

5. שלוף את הצופר

הרכבה 5 --->1

לא הימני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד שאלה לי אליך השאלה שכתבתי בראש השרשור נובעת מכך שלפני כיומיים שמתי לב לכך שרעש הצופר נחלש משמעותית

כלומר הרעש כעת הוא כמו צופר של אופניים(חלש מאוד) האם אתה מכיר את הבעיה? האם למישהו כמוני עם חוש טכני אך ללא ידע מקצועי יכול להתמודד עם התיקון ,מבלי ללכת למוסך?

בברכה ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ארגז כלים מצוייד ? יש לך מד-מתח ? האם יש לך ניסיון בעבודה על הרכב ? בתיאוריה פירוק/והרכבת הצופר היא פשוטה אבל כפי שראית העבודה נעשית דרך הפתח של הגריל שהוא יחסית צר ודרכו עלייך להכניס כלים בכדי לפרק את הצופר וזה קצת מקשה את העניין לכן קבל את הצעתי גש למוסך/חשמלאי וטפל בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני בדרך כלל לא מתווכח איתך (כי אין על מה אתה בדרך כלל צודק) אבל לכיוונים ברכב יש רק אופציה אחת, על רכב מסתכלים עם כיוון נסיעתו ולא נגד כיוון נסיעתו, לכן תמיד אבל תמיד בכל סיפרות מקצועית בכל חשבונית ובכל מסמך כלשהו צד ימין ושמאל יוגדרו עם כיוון הנסיעה כאילו אתה מסתכל על הרכב "דרך השמשה האחורית - מבחוץ"

ברור לי שאתה יודע את זה כבר אני סתם הרחבתי לטובת שאר החברים (ותגיב קצת בפרטי אחרת אני מביא לך אלמרה במקום הגולף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני בדרך כלל לא מתווכח איתך (כי אין על מה אתה בדרך כלל צודק) אבל לכיוונים ברכב יש רק אופציה אחת, על רכב מסתכלים עם כיוון נסיעתו ולא נגד כיוון נסיעתו, לכן תמיד אבל תמיד בכל סיפרות מקצועית בכל חשבונית ובכל מסמך כלשהו צד ימין ושמאל יוגדרו עם כיוון הנסיעה כאילו אתה מסתכל על הרכב "דרך השמשה האחורית - מבחוץ"

ברור לי שאתה יודע את זה כבר אני סתם הרחבתי לטובת שאר החברים (ותגיב קצת בפרטי אחרת אני מביא לך אלמרה במקום הגולף)

מסכים איתך לגבי כיוון ההסתכלות.

סיפור קטן...

לפני שנה ויותר חטפתי דלקת ריאות והרופא שלח אותי לצילום רטנגן של הריאות, הרופא המפענח רשם "קיים תסנין בראיה שמאלית בלה בלה בלה" רופא המשפחה הסתכל על הצילום והתחיל לצחוק כי הרופא הראשון טעה בין ראה ימנית לשמאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הצופרים של הגולף מתפקדים כזוג שלאחד תדר נמוך

ולשני גבוהה ,כאשר צופר אחד מהם לא עובד אתה נשאר עם צליל

מצחיק כזה כמו שאתה מתאר .

אני מאמין שאחד הצופרים שלך הלך אם כי עדיין כדאי לבדוק

את החיבורים וכו .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...