Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד S-MAX מול מאזדה 5

Erang
שימו לב! השרשור הזה בן 4262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד S-MAX יקר יותר, אבל נותן יותר - ארוך ומרווח יותר, 3 מושבים מלאים בשורה השניה, ועוד. מאזדה 5 פופולרית, דלתות הזזה ואמינה. מה דעתכם? יתרונות, חסרונות ונקודות למחשה יתקבלו בברכה. אשמח במיוחד לשמוע מבעלי S-MAX איך האוטו ומה היו השיקולים שלהם לקנות אותו. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל אם הגאלקסי- לs-max יש מושבים מלאים גם מאחור.

לא מכיר את s-max בגלל שהוא חדש אבל לא אהבתי את נוחות הנסיעה של ה5 ולדעתי יש יותר מידי מאזדה 5 על הכביש אבל זו בחירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נוחות הנסיעה של ה-5 טובה. בנוסף, גם לגלאקסי וגם ל-S מקס יש 7 מושבים (רק שהגלאקסי יותר מרווחת בשורה השלישית ומכילה שם גם פתחי מיזוג).

בנוגע לשאלת פותח השרשור - אין שום ספק שה-S מקס היא מכונית טובה יותר מה-5, ובאופן משמעותי. אם אתה צריך להסיע שבעה בנוחות וגם לשמור על בגאז' סביר יחסית - בחר את הפורד. כמובן שבסופו של דבר זה עניין של כסף...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את נוחות הנסיעה ב-5 אבל זה אני אולי לך יהיה יותר נוח.

שכחתי קודם לציין שלי המראה של s-max נאה לעין.

אפשר לדעת למה בחרת באחד מהם? זה סתם בשביל שאני אדע כי רכב זו בחירה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הS MAX עדיף משמעותית !

תעשה לעצמך את השיקולים לפי הצרכים שלך ולפי התקציב.

הS MAX גם עולה הרבה יותר...

בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות. הפורד היא מכונית עדיפה מכל בחינה אפשרית, ובודאי מבחינת נוחות, בידוד, שימושיות, תא-נוסעים, וגם ביצועים (ממש מעולים!), אחיזת-כביש ומראה. יחד עם זאת, היא בקטיגוריית מחיר אחרת, כך שמדובר כאן בשיקול כלכלי ולא בהשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

החלטתי שטוב מראה עיניים.

הלכתי לראות את הפורד s max וגם את ה גלאקסי בסוכנות

s max פשוט רכב ענק.

יתרונות של ה smax על מאזדה 5:

1. בשורת המושבים האמצעית - 3 מושבים מלאים.

2. כהשורה השלישית בשימוש - יש עדיין תא מטעת של 285 ליטר (נתוני יצרן) לעומת כ 150 במאזדה.

אין ספק שלנו כמשפחה מרובה המאסדה בעייתית מבחינת תא המטען, אולם בפורד אפשר בוודאות להכניס עגלת תינוק מקופלת גם כששורת המושבים השלישית בימוש (נדוקה קריטית בעיניי)

הבעייה זה רק בדלק - נראה לי שהפורדים האלו מכוניות צמאות :roll:

בהצלחה הכל החלטה!

אוריפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D - האמת שלא שמתי לב :mrgreen:

אבל כמו שאני מכמסתי רק לא מזמן וחפשתי מידע על הפורד אס מקס -

יש וודאי אנשים שנכנסים לכאן ומחפשים מידע וחוות דעת

וחשבתי שזו דעה שיכולה אולי להועיל למישהו

(אולי, אני מקווה, ביום מן הימים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה זה רק בדלק - נראה לי שהפורדים האלו מכוניות צמאות :roll:

עד למודל 2012 (עם המנוע הישן 2.3 ליטר) זה היה נכון.

החל מ-2012 עם מנוע ה"אקובוסט" 203 כ"ס הוא (וגם הגאלאקסי) נוסע כ-10 ק"מ לליטר בממוצע בפועל (לא לפי נתוני יצרן)

בדיוק כמו מאזדה 5.

צריך לבדוק את יעילות המזגן שלו/של הגאלאקסי בנסיעה ביום חם בצהריים, כי יש שמועות שאומרות שהמזגן שלהם לא מספיק חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה - סקירה של המיניוואנים : http://www.yad2.co.il/Cars/Article.php?ArticleID=261

סקירה מעמיקה (שווה לקרוא) של אחד הכותבים בפורום זה : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=433859

יש באינטרנט אינספור מבחנים על ה-S-MAX וכולם משבחים את הרכב. מיניוואן עם התנהגות ספורטיבית.

לדוגמא:

ולסיום, ממש בלי להרחיב, המלצה שלי: ה-S-MAX

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...