Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי SX4

boaz44
שימו לב! השרשור הזה בן 3415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגלל הנחה של 5K אתה רוצה לרכוש אך ורק את הרכב הזה?

חשיבה ישראלית נפוצה.

לא חשבת על עוד סיבות למה לרכוש או לא לרכוש את הרכב הזה?

בצע חיפוש במערכת הפורום, דיברו עליו לא מזמן.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב בינוני ביותר שעל אף שהוא חדש למדי, הוא איננו עומד בכבוד מול המתחרות הישירות שלו. 5000 שקלים אינם סיבה להעדיף אותו על פני מכוניות אחרות, טובות משמעותית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5000 ש"ח לא מספיק לרכב הזה כי יש מכוניות טובות ממנה שאם תיגש ליבואן ותבקש הנחנה קטנה תראה שאולי תקבל אותה והפער יצטמצם עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו להתנגח.

לא לכל אחד מתאים להפסיד 20 אחוז בשנה על הרכב

לא לכל אחד מתאים לשלם אלפי שקלים במוסך על תקלות מטופשות

לא לכל אחד מחפש ביצועים מרשימים.

יש כאלו שמחפשים רכב זול, אמין וסחיר והSX4 (לפחות בהתבסס על המוניטין של סוזוקי) הוא בהחלט כזה.

יש עליו ביקורת בYNET. בסך הכל רכב אפרורי לא מצטיין בכלום וגם לא נכשל בכלום.

בתוספת קטנה במחיר תקבל את הB3 של סובארו שנותנות לעניות דעתי יותר תמורה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה פה ההתנגחות? למה נראה לך שאין עוד כלי רכב שלא מפסידים 20 אחוז בשנה על ירידת ערך, או מתקלקלים באופן קבוע, או לא מרשימים בביצועיהם? תן לי לחדש לך. יש עוד כלי רכב זולים, אמינים וסחירים שהם גם טובים יותר מה-SX4. הנה - אתה בעצמך ציינת אחד, ואני יכול לציין עוד כמה - פורד פוקוס, מאזדה 3, אפילו טויוטה קורולה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה פה ההתנגחות? פורד פוקוס, מאזדה 3, אפילו טויוטה קורולה.

רוני

בציטוט הבא:

בגלל הנחה של 5K אתה רוצה לרכוש אך ורק את הרכב הזה?

חשיבה ישראלית נפוצה.

ניב

הפוקוס חלשה מדי ולא אמינה כמו הסוזוקי ובטח לא שומרת על מחיר כמו סוזוקי.

מאזדה 3 וקורולה אכן אופציות רק שהגיר של הקורולה...לא מציעה גדולה (לטעמי, בעיקר בפקקים שזה בלתי ניסבל!) ובכל מקרה שתיהן יקרות יותר.

השבוע בחנתי I30, רכב זריז, אבל מקרין תחושה זולה (בחנתי גירסת ליסינג).

ההמלצה ששלי עומדת על הB3.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבחן את הSX4.. תצא עם תחושת "זולת" זולגת מהאוזניים.

לדעתי הפלסטיק של הבלנו היה איכותי יותר מהפלסטיק שלה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס חלשה מדי ולא אמינה כמו הסוזוקי ובטח לא שומרת על מחיר כמו סוזוקי.

מאזדה 3 וקורולה אכן אופציות רק שהגיר של הקורולה...לא מציעה גדולה (לטעמי, בעיקר בפקקים שזה בלתי ניסבל!) ובכל מקרה שתיהן יקרות יותר.

השבוע בחנתי I30, רכב זריז, אבל מקרין תחושה זולה (בחנתי גירסת ליסינג).

ההמלצה ששלי עומדת על הB3.

מאיפה לך שהפוקוס לא אמינה כמו הסוזוקי? בנוגע לשמירת הערך - לפי לוי יצחק הפוקוס שומרת על ערכה יותר טוב מסוזוקי ליאנה, אז למה שלא יקרה אותו הדבר עם ה-SX4 (שהיא חדשה, להזכירך).

למרות הגיר של הקורולה הייתי מעדיף אותה על רכב סתמי כמו הסוזוקי הזו, ובכל מקרה כל המכוניות הללו לא יקרות יותר - בגרסה הפשוטה שלהן הן עולות כמו הגרסה המאובזרת של ה-SX4.

B3 מקרינה גם היא תחושה זולה, והבגאז' שלה פצפון.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איזה שטויות..לא להאמין.

השבוע עשיתי נסיעת מבחן על הSX4 וממש נהנתי..

אל תשכחו שזה רכב יפני בסך הכל, היו פה אנשים שציינו פלסטיק זול וכו וכו..וזה ממש לא נכון.

אני רוצה להגיד לכם שמבחינת איבזור הרכב מציע הרבה יותר מכל רכב יפני ביינוני אחר כמו הקורולה סובורו וכו וכו..

שאני יציין מה הוא מציע?

6 כריות אוויר, ABS EBD ESP, חישוקים קלים, התנעה ללא מפתח, 4 חלונות חשמל Mp3 בגז ענקקקי פתיחת דלתות ללא מפתח ועוד כמה תאי איחסון ובנוסף האיבזור הרגיל שכל רכב יפני ממוצע מציע..וכל זה כמו שפותח האשכול ציין,בהנחה גדולה שבסופה זה יוצא לו בסביבות ה105 אלף שח כולל אגרה כולל הכל.

מישהו יכול להתמודד מול המחיר הזה? ואם אתם שואלים אותי, נהנתי לנסוע ברכב,אמנם הוא גבוהה אבל הוא יציב ובטיחותי ומספיק ודי לרכב משפחתי.

וגם הביצועים לא רעים בכלל לרכב משפחתי, מה רע במכונית יפנית אמינה ב160 עם 107 כח?

אני בטוח שפותח האשכול לא הולך לעשות רייסים עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות..לא להאמין.

השבוע עשיתי נסיעת מבחן על הSX4 וממש נהנתי..

אל תשכחו שזה רכב יפני בסך הכל, היו פה אנשים שציינו פלסטיק זול וכו וכו..וזה ממש לא נכון.

אני רוצה להגיד לכם שמבחינת איבזור הרכב מציע הרבה יותר מכל רכב יפני ביינוני אחר כמו הקורולה סובורו וכו וכו..

שאני יציין מה הוא מציע?

6 כריות אוויר, ABS EBD ESP, חישוקים קלים, התנעה ללא מפתח, 4 חלונות חשמל Mp3 בגז ענקקקי פתיחת דלתות ללא מפתח ועוד כמה תאי איחסון ובנוסף האיבזור הרגיל שכל רכב יפני ממוצע מציע..וכל זה כמו שפותח האשכול ציין,בהנחה גדולה שבסופה זה יוצא לו בסביבות ה105 אלף שח כולל אגרה כולל הכל.

מישהו יכול להתמודד מול המחיר הזה? ואם אתם שואלים אותי, נהנתי לנסוע ברכב,אמנם הוא גבוהה אבל הוא יציב ובטיחותי ומספיק ודי לרכב משפחתי.

וגם הביצועים לא רעים בכלל לרכב משפחתי, מה רע במכונית יפנית אמינה ב160 עם 107 כח?

אני בטוח שפותח האשכול לא הולך לעשות רייסים עם הרכב.

מסכים אם כל מילה שלךך

מחיר מציאה

אין מכוניות משפחתיות בכזה מחיר ויכול מאוד להיות שהוא גם יותר טוב מכמה וכמה משפחתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...