Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

LS 2006 VS LS 2007 VS LS 2008

Moshe1010
שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מתלבט , מחירון 2006 - 97,000 ש"ח

2007 - 117,300

2008 - כנראה 129,000

מה ההבדל בין כל הדגמים ? אילו שיפורים הכניסו מ2006 עד 2008 (כולל 2007 - הבנתי שבקרת יציבות , יש עוד משהו ?).

סה"כ אני רואה שמ2008 עד 2006 יש ירידת ערך של כ-30 אלף שקלים.

סה"כ 15 אלף שקל לשנה , האם שווה להשקיע אם יש את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שמדובר בסיויק.

קודם כל רכב (ובמיוחד רכב חדש) זה לא השקעה כספית-כל רכב יורד במחיר מחירון. בשנים ראשונות ירידה הכי גדולה.

גם ב 2006 מחיר היה 129K לרכב חדש ? אם לא זאת אומרת שהחישוב שלך לא מדוייק.

אם אתה אוהב את הרכב -תקנה. אם רוצה לחכוך -אל תקנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ 15 אלף שקל לשנה , האם שווה להשקיע אם יש את הכסף?

להשקיע - בטוח לא.

הערך ירד - ההשקעה מאוד לא כדאית.

מעבר לזה- אחרי שתפנים שרכב זה לא השקעה [אלא אם אתה קונה בוגאטי, או רכב אקזוטי אחר] תבין שהמחיר של דגמי 2008 הולך ליפול עקב שינוי תקנות משרד התחבורה שייכנס לתוקף בינואר.

יתרה מכך - מחיר המשומשות הולך להיפגע אף הוא, בכמה? אני לא יודע.

מעריכים שסביב 5 אחוז.

אם אתה שואל אותי - הרבה פחות כואב בכיס לאבד חמש אחוז מ97 אלף מאשר מ130אלף, וזה עוד לפני שנסעת ק"מ אחד.

בכל מקרה, מכיוון שלא אמרת באיזה רכב מדובר - התשובה שלי היא מהפן הכלכלי בלבד.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפס עלות כוללת נמוכה עבור רכב (יחסית חדש) תיקנה רכב בן שנתיים או שלוש ותחזיק אותו שלוש או ארבע שנים.

אבל אם תיקנה חדש ותחזיק אותו 7 שנים, הירידה החזקה של השנים הראשונים מתדללת.

(הנאמר ביחס לרחבים ששומרים יותר על מחירם כמו יפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש, זה כבר שלב חדש שעוד לא ראיתי. לרוב אנשים כותבים "הונדה" ומתכוונים לסיוויק, אבל אתה ויתרת אפילו על זה, ועברת רק לרמת הגימור.

זה כמו לכתוב "מתעניין ב"GLX, איך היא בהשוואה ל-XT? ואולי כדאי לקנות בעצם אקזקיוטיב?"

ההבדלים (מלבד בקרת היציבות) לא מאוד משמעותיים. באופן כללי קניית רכב בן שנתיים היא כלכלית הרבה יותר מקניית רכב חדש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LS זה לא דגם של לקסוס ?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מצטער שלא התייחסתי לשם הדגם , לא חשבתי שיש עוד LS ונוצר פה בילבול.

אז כן הכוונה היא להונדה סיוויק , דגם LS.

סה"כ הכוונה שלי הייתה "להשקיע" , במובן של האם כדאי לקנות מבחינת יחס מחיר למוצר שמקבלים ( הונדה זה הונדה זה נכון , אך ירידה כזו היא משמעותית , אני יודע שזה כמעט בכל אוטו חדש שקונים אבל פה מדובר סביב ה15 אלף בשנה שזה לא מעט ואני לא רואה כל כך טעם לקנות אוטו חדש אלא אם תגידו לי אחרת [ ויש את התקציב]).

בכל מקרה לגבי דגם 2008 עשיתי את החישוב של הנפילת ערך ולפי השמועות התוצאה היא שהונדה 2008 דגם סיוויק LS יעלה כנראה 129 אלף שקלים. (2006 עלה 139 , אני יודע שהחישוב שלי מוטעה במקצת כי לקחתי תעריפים של היום , אך זה לא כל כך משנה לפחות לא באחוזים מהמכירה המקורית).

לגבי שאולתי האחרונות , מה אתם אומרים על הונדה סיוויק שנת 2006 דגם LS עברה 50 אלף קילומטרים , רוצים עליה מחיר מחירון [97 אלף שקלים ] (של דצמבר אך אני כנראה אקח אותה בינואר לאחר הורדת המיסים , לא חושב שזה יהיה כל כך משמעותי ליד 2 אך זה עוד שבועיים כך שזה לא נורא לחכות עוד קצת).

ההונדה עצמה בעלת שריטות קלות אך בכל הצדדים של האוטו , למשהו יש הערכה כמה עולה צביעה של דפיקות חניה מאחורה ובצדדים? פסים קלים בלבד אין כמעט בעיות פח?

אני רוצה לחתום זיכרון דברים עם המוכר , אך לא יודע איך החתימה תיהיה פיקטיבית , עו"ד לא כל כך בא בחשבון , רוצים קצת הרבה על נוכחות בעת חתימה.

האם נוטריון זו אופציה טובה וקיימת? , שמעתי שבאים לנוטריון וחותמים איתו על החוזה וכל החתימות פיקטיביות , האם יש עוד דרכים?

תודה רבה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...