Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למיצובישי(כריזמה)

solari0
שימו לב! השרשור הזה בן 5975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי כריזמה אוטומאטית -צריכת דלק משולבת 1:12. בתוך העיר 1:10. וזה בתנאי נסיעה רגוע מאוד.

הפעלת מזגן מגביר צריכת דלק עוד יותר.

מיצובישי צורכות קצת יותר דלק ממכוניות אחרות מאותה הקבוצה וזה ידוע לא מהיום.

תריץ גם חיפוש מתקדם: כריזמה+צריכת דלק

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה הסוזוקי בלנו 97 אוטומאט לוקח?

ובקשר לכריזמה עם מזגן זה מגיע גם ל1:8?????

אני לא יודע מה לחשוב כבר עשיתי חיפוש בפורום וראיתי שחלק מהאנשים אומרים שהוא צורך דלק בכמות רגילה 1:10 וחלק שאומרים 1:8 איך זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד אופי נהיגה שונה, פקקים שונים, עיר אחרת, אחד נוסע לבד רוב הזמן ושני עם רכב מלא, לאחד יש יותר נסיעות בינעירוניות ולשני פחות, ולכן ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכריזמה בניגוד לסופר לאנסר האוטומטית היא חיסכונית ביותר ויש האומרים שהרכב האוטומטי ה 1.6 ההכי חיסכוני שיש,קח לצומת לבך אבל אני מאמין שהנתון 1:12 דיי ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דלק האוטו צורך בתוך העיר? חלק אומרים 1:9 חלק אומרים 1:12

יש לי כזו כבר 7 שנים, בעיר צורכת 1:10 כמובן שיש להתחשב במידה והנסיעה שלך בעיר כוללת הרבה פקקים או רק רמזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו חוות דעת על דגם האייר החדש יותר אשר שווק כדגמים של 2002 - 2004, לי יש אחת כזאת ואני לא חושב שהיא כזאת חסכונית, למרות שהיא אמורה היתה להיות.

בממוצע שעשיתי שכלל חצי נסיעה בכביש מהיר וחצי בעירוני הגעתי לממוצע של 10.5 ק"מ לליטר.

NASCAR = Non Athletic Sport Created Around Rednecks

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו חוות דעת על דגם האייר החדש יותר אשר שווק כדגמים של 2002 - 2004, לי יש אחת כזאת ואני לא חושב שהיא כזאת חסכונית, למרות שהיא אמורה היתה להיות.

בממוצע שעשיתי שכלל חצי נסיעה בכביש מהיר וחצי בעירוני הגעתי לממוצע של 10.5 ק"מ לליטר.

על פניו זה לא רע בכלל.

מאזדה 3 , פורד פוקוס , טויוטה קורולה ושאר חברותייה לקבוצה לא צורכות פחות דלק.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...