Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 320 e36 - צריכת דלק גבוהה מאוד

פורוצ
שימו לב! השרשור הזה בן 5890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב שלי צורך בערך ליטר ל 5 ק"מ בנסיעה בעיר.

אין לרכב שיפורים ו/או דברים מסוג זה.

שפכתי תוסף של LM ולא עזר בכלום.

חיישן טמפ' תקין.

עשיתי סריקת תקלות ממוחשבת שלא העלתה כלום.

אם היה חיישן כלשהו דפוק אז המכשיר לסריקת התקלות היה צריך לעלות על זה לא?

לעומת זאת עשיתי בדיקת פליטת עשן והמכשיר הראה (לדברי הבודק) שבטורים גבוהים הרכב שורף כ 15-20 % יותר מהערך הנומינלי, והציע לי לבצע ניקוי מזרקים.

ללכת על זה? האם ניקוי מזרקים עוזר בכלל?

תודה לעונים.

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עשית סריקה של המחשב?

בהודעה אחרת אתה כותב שאתה מתקמצן לגשת למוסך אמיתי לבדוק את מחשב הרכב - איפה אם כך עשית את הסריקה המדוברת?

ולעניין - בדוק צינורות וואקום שונים של סעפת היניקה.

בדוק מצד של MAF או AFM [מאיזה שנה האוטו שלך?]

בדוק לחץ אוויר בצמיגים [אנשים פשוט לא מבינים את החשיבות של לחץ האוויר על צריכת הדלק]

ודבר אחרון - ברכב הזה, מכיוון שהמנוע לא חזק מידי [אפילו קצת חלוש] שילוב שלו עם גיר אוטומטי ומזגן מניב צריכת דלק שמאוד קרובה למה שאתה מתאר במצב תקין.

מה עם מסנן האוויר? האם הוא נקי? האם מורכב שם חלק תחליפי ראוי [של MANN? CHMPION? BOSCH?] או זבל סיני שחונק את המנוע?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עשית סריקה של המחשב?

בהודעה אחרת אתה כותב שאתה מתקמצן לגשת למוסך אמיתי לבדוק את מחשב הרכב - איפה אם כך עשית את הסריקה המדוברת? - אני לא מתקמצן... עשיתי את הבדיקה במוסך מורשה עם סורק תקלות של BMW.

ולעניין - בדוק צינורות וואקום שונים של סעפת היניקה.

בדוק מצד של MAF או AFM [מאיזה שנה האוטו שלך?] - שנת 93'.

בדוק לחץ אוויר בצמיגים [אנשים פשוט לא מבינים את החשיבות של לחץ האוויר על צריכת הדלק] - תקין.

ודבר אחרון - ברכב הזה, מכיוון שהמנוע לא חזק מידי [אפילו קצת חלוש] שילוב שלו עם גיר אוטומטי ומזגן מניב צריכת דלק שמאוד קרובה למה שאתה מתאר במצב תקין. - 150 כ"ס זה חלוש????

מה עם מסנן האוויר? האם הוא נקי? האם מורכב שם חלק תחליפי ראוי [של MANN? CHMPION? BOSCH?] או זבל סיני שחונק את המנוע? - בהנחה שהגיע זמנו להחלפה צריכת הדלק תהיה 1:5? לא נראה לי כל כך.

רון.

12345

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

150 לפני 14 שנה, בקראנק, לפני הפסדים של תיבת הילוכים \ דיפ \ ודרייבשאפט, וכן, זה לא הרבה לאוטו ששוקל טון וחצי כשהוא ריק.

מתי החלפת חיישן חמצן באוטו לאחרונה? הם מחייבים החלפה כל 60K מייל, בערך 90K ק"מ - בסוף חייו הוא מתחיל לזייף, בין היתר המנוע הופך עצל, המחשב מקבל נתונים שגויים וצריכת הדלק עולה. [ואין שום הכרח שהמחשב ידווח על תקלה]

פילטר אוויר ישן יכול גם לגרום לצריכת דלק ה-ר-ב-ה יותר גבוהה.

חיישן חום נוזל קירור תקין? בב.מ.וו זו מחלה ידועה - הם מתקלקלים והמנוע עובד על תערובת עשירה מידי כל הזמן, אפשר לראות סימפטומים של זה כשמחליפים פלאגים - הם מלאים פיח.

גם פלאגים לא מתאימים, גם חוטי הצתה בלויים וגם מכסה מפלג בעייתי.

בקיצור - מדובר במנוע בן 14, אפשר להתחיל בדברים הקלאסיים והזולים [פלאגים, פילטר] ומשם לזרום ולמצא מה לא טוב.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב רבותיי,

עשיתי בדיקה כמו שצריך (טנק מלא ולמלא שוב ולחלק...)

התוצאות הן:

הרכב שורף דלק 1:4.8

כלומר נסעתי (רק בעיר) עם 61 ליטר 293 ק"מ !!!!!!!

מה עושים ?????

אם אני לא מוצא לזה פיתרון אני מוכר את האוטו לאלתר.

בדיקת גזים לא העלתה דבר.

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

פרט קובע בתצרוכת דלק היא סגנון הנהיגה.

אם אתה משתולל ונמצא בWOT כל הזמן,אז זהו מצב תקין,במידה ואתה נהג רגוע,אין שום סיבה שהרכב הנ"ל יצרוך דלק בכמות כזהו,14 שנה או לא.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לעזור אתה צריך לעשות בדיקת CO זה אומר כמה פליטה של CO יש במנוע נורמלי אמורה להתבצע שריפה מלאה ז"א אחוז גבוה של חמצן מגיב עם דלק והתוצר הוא CO2 ומים וזהו תהליך שריפה מלאה .אם CO אצלך יותר גבוה מCO2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לעזור אתה צריך לעשות בדיקת CO זה אומר כמה פליטה של CO יש במנוע נורמלי אמורה להתבצע שריפה מלאה ז"א אחוז גבוה של חמצן מגיב עם דלק והתוצר הוא CO2 ומים וזהו תהליך שריפה מלאה .אם CO אצלך יותר גבוה מCO2 אז זו בעייה בהזרקה מחשב או משהו כזה אם בם2 יותר גבוה מCO אז זה בסדר

CO צריך להיות מאוד נמוך-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם הרכב שלך לוקח כמות כזו של דלק כבר תחליף ל328 לפחות תהנה עם הרכב , לי יש 328 שנת 97 ויוצא לי 400 ק"מ ל62 ליטר.

ואני נוסע הרוב בחולון תל אביב.

לפי דעתי לך לעוד כמה מוסכים של במוו ותברר איתם מה הם ממליצים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבריי היקרים,

חיברתי את האוטו למחשב של היצרן.

המחשב ציין תקלה במערכת ההצתה.

החליפו לי 6 פלאגים (מקוריים BMW) + שמו לי תוסף K44 + נתנו ניעור טוב לפילטר אוויר שהוציא ממנו המון אבק. כל הסיפור 550 ש"ח.

התקלה נעלמה מהמכשיר.

מקווה שיעזור.

תודה לכולם.

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרוק את הפילטר אויר ושים חדש. מה זה נתנו ניעור? אם זה פילטר פתוח צריך לנקות אותו עם שמן מיוחד ואם מדובר בפילטר רגיל צריך להחליף אותו. פילטר סתום זה רע משתי סיבות:

1. המנוע עובד על תערובת עשירה (אין מספיק אויר)

2. מספיק קרע קטן בקרב מסנן האויר ויש לך חלקיקי אבק בתוך המנוע שיכולים לחרוץ את הצילינדרים ולגרום לבריחת קומפרסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...