Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית בלמים ב אודי A3 - או ברכבי VAG בכלל [הכותרת נערכה]

אסף199
שימו לב! השרשור הזה בן 5985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

קודם כל הרכב הוא AUDI A3 1.6 אוט'.

יש לי בעיה מסויימת בברקסים שאף מוסך כולל ג.ג.ג ברעננה לא נתקל בה ולא יודע בוודאות מה הבעיה. ככה שאם למישהו היתה את הבעיה הזאת אני יותר מאשמח אם הוא יגיד לי מה היתה הבעיה.

אז ככה... כשאני מניע את הרכב לאחר שהוא התקרר לחלוטין, הברקסים שלי חלשים ברמות שאני מעביר ל D מתחיל לנסוע והברקסים לא בולמים את הרכב. אחרי משהו כמו 100 מ' זה מסתדר!

חוץ מזה השתנתה לי הדוושה ואני לא יודע בדיוק להסביר במה. פשוט עד היום שזה קרה לי הדוושה הרגישה לי שונה מעכשיו.

בקיצור הייתי כבר בכמה מוסכים וכולם אומרים לי זה אולי זה ואולי זה אבל אם נחליף זה לא בטוח יפתור את הבעיה.

אשמח לתגובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדוק האפשרויות אצל חבר הפורום רון, המנהל מוסך פרטי, "מוסך רון" (לא מורשה צ'מפיון), מקצועי מאוד, לפולקסווגן, אאודי וסיאט שברח' המסגר 31 ת"א, טל' 03-5373204 וסביר למדי שיהיה לו פתרון לבעיה.

אתרו הנו www.rongarage.co.il

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האפשרויות אצל חבר הפורום רון, המנהל מוסך פרטי, "מוסך רון" (לא מורשה צ'מפיון), מקצועי מאוד, לפולקסווגן, אאודי וסיאט שברח' המסגר 31 ת"א, טל' 03-5373204 וסביר למדי שיהיה לו פתרון לבעיה.

אתרו הנו www.rongarage.co.il

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

היי רפי

כבר הייתי אצל רון והוא אמר שזה יכול להיות מגיע מכיוון היחידת ABS בגלל שהמנורה דולקת. זה יכול לפתור את הבעיה אבל זה לא בטוח וזה עולה הרבה כסף.

אז לפני שאני מוציא הרבה כסף אני מעדיף להיות כמה שיותר בטוח שהכסף שאני יוציא יפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זאת לא בעיה של מגבר בלם? (בוסטר)

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זאת לא בעיה של מגבר בלם? (בוסטר)

לא זה לא בעיה של מגבר בלם! אם זה היה המגבר בלם (בוסטר) היו עולים על זה בכל המוסכים והייתי עכשיו מאושר

תגיד לליצנים במוסך שיפתחו ספרות ייצרן ויבצעו איבחון לפי הוראות הייצרן.

בחיית רבאק אני צריך להגיד להם במוסך מה לעשות?! הם אמורים להיות מוסך מקצועי מורשה צ'מפיונס ולפתור לי את הבעיה אני באמתלא מבין מזה השטויות האלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה פה מישהו שבא על תלונה בפולו על שילוב הילוכים ואמר שהוא היה במוסך המרכזי פעמיים ומה לא ודווקא פה הראו לו שצריך מיכשור מיוחד כדי לפתור את הבעיה ובמוסך המרכזי לא ידעו על זה..

ממש לא תמיד המוסך יודע מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לגשת למוסך על בעייה שמופיעה רק בבוקר, לבקש איבחון מדוייק ולקבל אותו. אתה צריך להשאיר את רכבך לחניית לילה במוסך כדי שהמוסך יוכל לאמת את תלונתך ולחפש את גורם התקלה.

להערכתי מדובר במצב של זיוף מנוע מסויים או סבובי מנוע לא תקינים במנוע קר, שגורמים לוואקום המנוע להיות נמוך מאוד לאחר התנעת הבוקר ולתחושה של דוושת בלם שלא מגיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה כזה אפשר לברר בקלות על ידי הרמת טורים לחצי דקה, ורק אז להתחיל לנסוע. אם יש בלמים מיד, אז כיוון הבעיה ידוע.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נורת ה-ABS דולקת אני חושב שכדאי מאד לברר מדוע לפני שמחפשים את הבעיה במקום לא ידוע. יש תקלה מול העיניים, מתחילים איתה. איזה קוד תקלה מופיע ב-ABS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

בדקו לי בשלוש מוסכים עם סורק ובשלושתם הוא הצביע על בעיה של יחידת ABS מה שידוע לי וזהו. בסורק לא רואים תקלות בברקסים.

אני היום שם את הרכב לייד המוסך ומחר על הבוקר נוסע לשם כדי להניע יחד איתם את הרכב ושיראו את התקלה. בכל מקרה חוץ מהבעיה החמורה הזו לפי דעתי גם הברקסים לא עוצרים כמו שצריך וזה שנוהגים לי על הרכב, לוחצים עד הסוף והרכב עוצר זה לא בדיקה לדעתי הלא מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לגשת למוסך על בעייה שמופיעה רק בבוקר, לבקש איבחון מדוייק ולקבל אותו. אתה צריך להשאיר את רכבך לחניית לילה במוסך כדי שהמוסך יוכל לאמת את תלונתך ולחפש את גורם התקלה.

להערכתי מדובר במצב של זיוף מנוע מסויים או סבובי מנוע לא תקינים במנוע קר, שגורמים לוואקום המנוע להיות נמוך מאוד לאחר התנעת הבוקר ולתחושה של דוושת בלם שלא מגיבה.

מה שאתה אומר נשמע לי הכי הגיוני עד עכשיו. עכשיו 2 שאלות לי אליך...

1. עשו לי ניקוי בית מצערת עקב טורים לא יציבים משהו כמו שבוע לפני שהבעיה החלה. זה יכול להיות קשור?

2. סיבובי מנוע לא תקינים שיכולים להשפיע על הוואקום זה אומר סיבובים גבוהים או נמוכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה כזה אפשר לברר בקלות על ידי הרמת טורים לחצי דקה, ורק אז להתחיל לנסוע. אם יש בלמים מיד, אז כיוון הבעיה ידוע.

בדיוק להיפך, הרמת סיבובים רק תוריד את הווקאום של המנוע, ככל שהמצערת יותר סגורה כך הוואקום יותר חזק.

אם נורת ה-ABS דולקת אני חושב שכדאי מאד לברר מדוע לפני שמחפשים את הבעיה במקום לא ידוע. יש תקלה מול העיניים, מתחילים איתה. איזה קוד תקלה מופיע ב-ABS?

תקלה ב ABS אינה פוגעת בקושר הבלימה של הרכב, גם כאשר המערכת מושבתת הרכב אמור לעצור בצורה תקינה. עדין אין זה אומר שיש להזניח את המערכת, אך לא ב ABS יש להתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...