Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות החלפת רצועת תיזמון - פורד פוקוס 2002

renton
שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. הגעתי למוסך מורשה של פורד ואמרו לי שהחלפת רצועת טיימינג עולה 3500 שקל. זה הגיוני? פשוט דפדפתי פה בכל מיני הודעות קודמות בנושא ואמנם על רכבים שונים מתקופות שונות, ועדיין נראה לי מחיר קצת גבוה. אשמח לקבל חוות דעת בענין. פרטים ששכחתי בכותרת - נפח 1600, אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש פירוט של כל הטיפול ותראה על מה הם מחייבים.

ללא כל קשר יקר מאוד, אצלי עלה 2500 ש' כולל החלפת משאבת מים+צינור וואקום.

וכמובן תבדוק בעוד מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורד פוקוס 2002 נפח 1.6 משאבת מים לא קשורה לטיימינג. המחיר נשמע בשמיים.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שנוכל לענות לך בדיוק עליך לפרט מה כוללת ההצעה,

החלפת טימינג מלא בפוקוס 1.6 שכוללת את כל המחזירי שמן ,המותחנים ,משאבת מים ורצועה צריכה לעלות כ2500 (אחרי הנחה של 10-15 אחוז)

אכן המחיר שקיבלת עושה רושם של מופקע

אל תשכח שבדרך כלל לטיפול טימינג נלווה טיפול תקופתי, אולי גם פלאגים וברקסים...

לסיכום פרט את ההצעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההתייחסות.

הנה פרטי הטיפול שאמנם מעבר לרצועת טיימינג עשיתי גם טיפול 90 אלף.

רצועת תזמון - 210 ש"ח

רצועת מנוע - 147 ש"ח

מותח רצועת תזמון - 475 ש"ח

גלגלת מותח רצועה - 423.5 ש"ח

תושבת מדחס - 490.5 ש"ח

בורג גלגלת תזמון - 34

תוף בלם אחורי - 437 ש"ח ליחידה (הוחלפו שניים)

ערכת נעלי בלם אחורי 270.5

צינור שסתום אוורור - 296.5 ש"ח

בית תרמוסטט - 288.5 ש"ח

טרמוסטט - 128.5

משאבת מים - 658.5 ש"ח

סליל הצתה (שבגללו הגעתי בכלל למוסך) - 989.2 ש"ח (אמרו לי שיכול להיות שהחליפו את כולם כי זה מחיר בשמיים, אבל כתוב לי בכמות - 1).

כל זה לא כולל שמנים נוזל קירור וכאלה ולפני מע"מ ועבודה (העבודה על הטיימינג 594 ש"ח לפני מעמ).

ובכלל שאלה כללית - האם באמת אחרי שהאוטו עובר את תקופת האחריות כדאי לעבור למוסך לא מורשה?

אשמח לקבל המלצות למוסכים לא מורשים באיזור השרון (אני כפר סבאי) כי ברור לי שפיצצו אותי במחיר (ואני לא מאשים אף אחד חוץ מאת עצמי ואת זה שהייתי חייב לנסוע לצפון למילואים באותו יום, אחרת הייתי עושה את הטיפול במקום אחר ולא הייתי משלם את ה8300 ש"ח האלה)

בכל מקרה שוב תודה מראש על ההתייחסות והעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יחסית חדש.

כל המותחני טיימינג האלה מחירים מאוד יקרים כי הם מקוריים אם היית קונה למשל חלופי במחיר זול בהרבה ויש חברות טובות שמחזיקות כמו מקורי..

8300ש"ח מחיר מאוד מוגזם הייתי משאיר את הרכב ככה ולא מטפל בו בכלל ממש יקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה שלך תארת מצב של הצעת מחיר ולא שאלה האם דפקו אותי אחרי התשלום...

בתוך העלות כלול טיפול, ברקסים אחוריים ותושבת מזגן(?! WTF) וכוהל שזאת מחלה ידועה בפוקוס.

המחירים בסדר גמור יחסית למורשה דלק מוטורס,

אני הייתי מחליף גם את כל מחזירי השמן-אבל זה כבר לא רלוונטי מבחינתך.

נ.ב-לא הבנתי איך הגעת ל8300 ש"ח בסיכום הכולל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה גם אני הגעתי רק ל-4300 ש"ח.(כנראה שהמספרים במוסך עשו לא טוב לפותח השרשור) או שהוחלפו 4 סלילים כל אחד עלה 990 ש"ח

(תסתכל בחשבונית).

עכשיו ברצינות,חבל מאוד שלא התייעצת לגבי מוסכים בצפון כי יש מוסכים כלליים שעובדים לא פחות טוב מהמורשה והיו מוציאים אותך בנזק מופחת.

עלות העבודה סבירה אבל מחירי החלקים בשמיים (בטוח ששיש משאבת מיים תחליפית בחצי מהסכום),מותחנים וגלגלות כנ"ל).

הוחלפו לטעמי חלקים שלא לצורך כמו בית טרמוסטט,שסתום אוורור למזגן (פשוט רק בשביל לדחוף חלקים ולקבל עוד אלפייה מהלקוח וזה ממש גועל נפש).

לדעתי,אלא אם אתה ממש פדנט אחרי שנגמרת האחריות אין טעם יותר לטפל במוסך מורשה היבואן אבל אני מניח שעכשיו חצי פורום יקום עלי וירצה לקרוע אותי..בכל אופן לדעתי,מוסך כללי יהיה טוב יותר,גם מבחינת שירות (ידוע שמוסך מורשה עובד בשיטת סרט נע) וכמובן שמבחינת הכיס לצרכן.

ההוכחה הטובה ביותר:השוואה של מחירים בין מוסך רון-פרטי שמתמחה במכוניות פולקסוואגן מול רשת שוחטי צ'מפיון בע"מ.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...