Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר אוטומטי לא מחליף הילוכים - גולף טורבו דיזל

גולף2004
שימו לב! השרשור הזה בן 6026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גולף 2004 טורבו דיזל אוטומט. ביום ראשון הגעתי למוסך המורשה בעיר מגורי עקב רעשים משונים מכיוון הגלגלים, במוסך לא ידעו מה בדיוק הבעיה, החליפו איזה מיסב הרעש פחת אך עדיין היה קיים. נשלחתי להחליף צמיגים בטענה שאולי זה מזה. הלכתי לפנצ'ריה החלפתי שני צמיגים קדמיים וכשהתחלתי לנסוע הרגשתי לפתע כמו מכה כזו והמכונית נעמדה לא זזה לא קדימה ולא אחורה העלו את המכונית עם גרר למוסך ואז התברר שהמוט של הפעמון קרה לו משהו , לא משנה זה תוקן אבל כשיצאתי הגיר השתבש משהו ופתאום לא רוצה להעביר הילוכים במוסך הוציאו כמה טיפות שמן גיר וטענו שיש שבבים והגיר עומד ללכת. מה שמעניין אותי שכשאני נוסעת והבעיה מתחילה אני מכבה את המזגן ואז הכל מסתדר .

השאלה שלי האים למישהו יש מושג מה קורה פה? או האם למישהו היתה את הבעיה המוזרה הזו? יקר לי הגיר :mrgreen:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו העובדה שהמוסך הזה הוא פרה חולבת מזומנים ואני מקווה שהבנת את הרמז- פנה למוסך אחר,אמין שלא יעבוד לפי שיטת מצליח אחרת תשלם וביוקר רב.

אם אתה מפ"ת כדאי שתפנה לספי חבר הפורום הוא מומחה בגירים אוטומטיים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ברוכה הבאה לפורום,רצוי שתערכי את הכותרת לכותרת יותר אינפורמטיבית,אם את לא רוצה שהשרשור ימחק,וגם לקרוא את חוקי הפורום לא יזיק.

לדעתי הבעיה הייתה מההתחלה מהציריה,בקשר לגיר,מוזר.

תתארי את הבעיה יותר לעומק,באיזה הילוך נתקע?

נורת תקלה נדלקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הכותרת לא תופסת בפורום הזה ולכן הודעתך ננעלה. אנא קראי את השרשור הדביק המסביר כיצד לכתוב כותרת ושלחי לי הודעה פרטית עם כותרת ראויה ונפתח מחדש את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי למוסך עקב רעשים מכיוון הגלגלים, במוסך לא כל כך ידעו ממה נובע הרעש , הוחלף מיסב והרעש נעלם חלקית. נשלחתי לפנצ'ריה על מנת להחליף גלגלים בטענה שאולי מזה נובע הרעש , לאחר החלפת הגלגלים הרכב נתקע ללא יכולת נסיעה והועלה למוסך עם גרר . בבדיקה התברר שהמוט שאליו מחובר הקראדן השתחרר מהמקום, התקלה תוקנה הכול הוחזר למקום אך יצאתי מהמוסך עם גיר פגום . לטענתי שלא היתה כלל בעיה בגיר אפילו לא רמז לכך הוצא מעט שמן מהגיר ונאמר לי שיש שבבים וזה מורה על כך שהגיר עומד ללכת נראה לי די מוזר אך האם זה אפשרי ?

לא נדלקה שום נורה

מס קוד (לא רשום שזה מנוע) 0724-0781

מספר מנוע ATD395827

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כדי לקבל תשובה קצת יותר מדויקת ,עליך לשפוך קצת אור על הנושאים הבאים

1 כמה זמן הרכב ברשותך?

2 האם יש לרכב עבר תאונתי ?

3 כמה קלומטרים מראה מד האוץ?

4 היכן טופל הרכב בעבר, האם במורשה יבואן ?

5 אילו טיפולים או תיקונים בוצעו ברכב בעבר?

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה גיר לא זז?

האם המוט לא זז?

האם הנורה שנראית כמו סוגריים עם רגל בהילוכים נשארת דלוקה?

האם זה ב D והמהלך לא מתחלף?

אם זה הראשון אז הבעיה היא ביוניט קטן שנמצא מאחורי הברקס, יכול להיות שיש משהו עם המזגן שפוגע בו.

אם זה השני זה אומר שלא איפסו לך תקלות במחשב הרכב והרכב לא מחליף הילוכים כדי לא לפגוע ברכב. פני למוסך אחר ובקשי איפוס תקלות מלא של הרכב במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 הרכב ברשותי 4 שנים יד ראשונה

2 תאונה אחת ב2005 חלק אחורי

3 מד אוץ 253000 הגיר משופץ עשה בסביבות 140000 (זו מונית נהג אחד)

4 רכב מטופל אך ורק מוסך מורשה

5 לפני חודש המונית היתה במוסך הכנה לטסט הוחלפו החלקים הנ"ל לפי פירוט בהצעת מחיר

מוט תפוח,תושבת בולם,בולם קדמי,מיסב בולם,גומי מייצב,מגן אבק, כיוון מיטלה.

הו"ה של משולש תחתון,תותבי גומיות למשולש,בתי בולמי זעזועים,בולמי זעזועים,מחברים למוט מייצב,מוטות קישור,

כדי לקבל תשובה קצת יותר מדויקת ,עליך לשפוך קצת אור על הנושאים הבאים

1. כמה זמן הרכב ברשותך?

2. האם יש לרכב עבר תאונתי ?

3. כמה קלומטרים מראה מד האוץ?

4. היכן טופל הרכב בעבר, האם במורשה יבואן ?

5. אילו טיפולים או תיקונים בוצעו ברכב בעבר?

יגאל

הכוונה היא שאני בD הילוך ראשון לא מתחלף להילוך שני בקשר לאיפוס המחשב קשה לי להאמין שהם לא איפסו הם תמיד בודקים לפני שהרכב יוצא מהמוסך

למה הכוונה גיר לא זז?

האם המוט לא זז?

האם הנורה שנראית כמו סוגריים עם רגל בהילוכים נשארת דלוקה?

האם זה ב D והמהלך לא מתחלף?

אם זה הראשון אז הבעיה היא ביוניט קטן שנמצא מאחורי הברקס, יכול להיות שיש משהו עם המזגן שפוגע בו.

אם זה השני זה אומר שלא איפסו לך תקלות במחשב הרכב והרכב לא מחליף הילוכים כדי לא לפגוע ברכב. פני למוסך אחר ובקשי איפוס תקלות מלא של הרכב במחשב.

****הודעות אוחדו - המערכת מאפשרת לצטט מספר הודעות בהודעה אחת ע"י הקשה על הסימן - multiquote_off.gif - הנהלת הפורום****

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שאני בD הילוך ראשון לא מתחלף להילוך שני בקשר לאיפוס המחשב קשה לי להאמין שהם לא איפסו הם תמיד בודקים לפני שהרכב יוצא מהמוסך

אז זה 99% איפוס תקלות במחשב.

לי זה היה בבורה שלנו. הגעתי למוסך רון, חיברנו את מחשב בדיקת הרכב. הוא אמרל י שיש מיליארד תקלות ברכב, תקלות בגיר וכו..

איפסנו. מאז טפו טפו שנתיים הרכב כמו נמר!

אל תסמכי על אף אחד. תגיעי למוסך ותבקשי לראות בעניים שלך שמחברים את המחשב, שמאפסים ועל הצג כתוב שאין תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במוסך המורשה של פולקסווגן עשו בדיקה עם המחשב וכתוב בתקלה שיש בעיה אלקטרונית בגיר(רוצים על שיפוץ גיר 12000 ש"ח) . הלכתי למוסך אחר שמתעסק גם עם שיפוץ גירים עשה בדיקה עם המחשב שלהם ופה המחשב אומר שאין שום תקלות בגיר , נראה להם שיש בעיה עם המוח, יום ראשון נהיה יותר חכמים שיהיה שבת שלום ותודה

אז זה 99% איפוס תקלות במחשב.

לי זה היה בבורה שלנו. הגעתי למוסך רון, חיברנו את מחשב בדיקת הרכב. הוא אמרל י שיש מיליארד תקלות ברכב, תקלות בגיר וכו..

איפסנו. מאז טפו טפו שנתיים הרכב כמו נמר!

אל תסמכי על אף אחד. תגיעי למוסך ותבקשי לראות בעניים שלך שמחברים את המחשב, שמאפסים ועל הצג כתוב שאין תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי לחלוטין.

העיקר שיפוץ גיר , עשרות אלפי שקלים.

את יודעת כמה כמוך יש שכן האמנו וכן עשו לפי מה שנאמר להם במוסך ה "מורשה" ה"קדוש".

תבדקי את העניין טוב טוב,אם את בצפון,אני יכול להפנות אותך למוסך טוב וישר לאיבחון מדוייק של התקלה ולא לסיפורי אלף לילה ולילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול באמת להיות שהיו תקלות והמוסך המורשה מחק אותן, בין זמן המחיקה ועד קריאת התקלות במוסך השני, המחשב עדיין לא קיבל אות תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...