Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי קופה שנים 98-99...

נמרוד
שימו לב! השרשור הזה בן 7516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לקבל מידע, מה אתם חושבים? מה הנתונים? מבחינת מחיר, כמה צריך לעלות היום פחות או יותר לדעתכם, האם תיקונים עולים הרבה והאם האוטו הרבה במוסך?נוחות, הספק מנוע וכו...

כל מה שאתם חושבים על האוטו הזה והכל כמובן יחסית למחיר...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לקבל מידע, מה אתם חושבים? מה הנתונים? מבחינת מחיר, כמה צריך לעלות היום פחות או יותר לדעתכם, האם תיקונים עולים הרבה והאם האוטו הרבה במוסך?נוחות, הספק מנוע וכו...

כל מה שאתם חושבים על האוטו הזה והכל כמובן יחסית למחיר...

תודה

מחירון -

http://luach.ynet.co.il/SearchIn.asp?Z=C&TZ=MhValue

הרכב לא ספורטיבי. אם זה לא מעניין אותך בכלל ומה שחשוב זה המראה הוא פתרון לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון אני כבר יודע...

אני רוצה נתונים מאנשים שנהגו ויש להם את המכונית, האם יש לה הרבה בעיות? איך היא נוהגת? מה מצבה? כללי מה חושבים...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון אני כבר יודע...

אני רוצה נתונים מאנשים שנהגו ויש להם את המכונית, האם יש לה הרבה בעיות? איך היא נוהגת? מה מצבה? כללי מה חושבים...

תודה

ולפני זה רשמת:

מה הנתונים? מבחינת מחיר, כמה צריך לעלות היום פחות או יותר לדעתכם

אם זה לא נקרא לא לדעת מחיר אני לא יודע מה כן.

לא נהגתי על אחת מעולם ולכן אני לא את התרשמות אישית. מקריאה לגבי הרכב הוא בעיקר יפה אבל את זה כבר אמרתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא נהגתי עליה אבל יש לי חבר שיש לו

עכשיו לפי מה שאני יודע עליה בארץ ובשנים שאתה מדבר עליהן יש אותה רק באוטומטית. למרות זאת נפח מנוע 2000 משהו כמו 130 כ"ס אם אני זוכר נכון

0 ל-100 ב-8 שניות. לפי זה נשמע שיש לה ביצועים לא רעים (ביחס למחיר שלה שזה מה שהתכוונת בעצם). אין לי מושג אם היא עושה בעיות או לא אבל אתה צריך לזכור זה בכל זאת יונדאי מכונית קוראנית לא יכול להיות יותר מדי טוב קח בחשבון.

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם אוטו, ממש סתם אוטו.

גם פוזה לדעתי אין, למרות שיש כאלו שחושבים שיש.

מנוע 2 ליטר מת לחלוטין, נוסע כמו כן 1.6, צריכת דלק גבוהה, ללא שום תמורה

כמובן, וזה מנסיוני על אחת אוטומטית, מסורסת לחלוטין.

התנהגות כביש טיפוסית, תת-היגוי, תת-היגוי, תת-היגוי...

דעתי: אם כבר אתה כל כך חולה על הפוזה של האוטו הזה, לך על הידני....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת שהאוטו גם צריך להיות נח כי אבא שלך בן 50 צריך לנהוג בו?

הוא מן הסתם גם צריך להיות שימושי, לא?

אולי תבהיר את עצמך?

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע בוא תראה את זה ככה, אנחנו(אבא שלי ואני ) רוצים אוטו סגנון ספורטיבי יותר, אבל מאוד חשוב הקטע של נוחות הנסיעה, בגלל שהוא בן אדם בן 50 וזה אוטו ליום יום שלו, אז רציתי לדעת אם אתם חושבים שזה מתאים.

חוץ מזה, גם הוא וגם אני אוהב את הקטע של הספורטיבי מאוד.

אז אני מקווה שאתם מבינים לאיזה מטרה האוטו...

רוצים סה"כ כיף מהאוטו, אבל המטרה העיקרית שלו היא נסיעה יומיומית... האם הוא מתאים לנסיעה יומיומית לבן אדם בן 50?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע בוא תראה את זה ככה, אנחנו(אבא שלי ואני ) רוצים אוטו סגנון ספורטיבי יותר, אבל מאוד חשוב הקטע של נוחות הנסיעה, בגלל שהוא בן אדם בן 50 וזה אוטו ליום יום שלו, אז רציתי לדעת אם אתם חושבים שזה מתאים.

חוץ מזה, גם הוא וגם אני אוהב את הקטע של הספורטיבי מאוד.

אז אני מקווה שאתם מבינים לאיזה מטרה האוטו...

רוצים סה"כ כיף מהאוטו, אבל המטרה העיקרית שלו היא נסיעה יומיומית... האם הוא מתאים לנסיעה יומיומית לבן אדם בן 50?

תודה

אתה ואבא שלך תהנו הרבה יותר מאיזו 406 או מונדיאו חדשות.

יותר נוחות, יותר חזקות, יותר חדשות, ואני באמת באמת מאמין שמונדיאו יכולה להציע ביצועים עדיפים על יונדאי קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אנחנו רוצים רכב מהחברה שהעלויות חלקים שלה יחסית זול. רכב שלא יעשה בעיות(מוסך) ובמקרה שכבר כן, אז החלקים החלפיים לא יהיו יקרים.

פג'ו זה הרבה מוסך.

בקשר לפורד, החלקים יקרים.

לכן האפשרויות מצטמצות...

ולכן הגענו לאפשרות של יונדאי שהם זולים יחסית, ולא שמעתי שהרבה נכנסים למוסך...

תקנו אותי אם אני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אנחנו רוצים רכב מהחברה שהעלויות חלקים שלה יחסית זול. רכב שלא יעשה בעיות(מוסך) ובמקרה שכבר כן, אז החלקים החלפיים לא יהיו יקרים.

פג'ו זה הרבה מוסך.

בקשר לפורד, החלקים יקרים.

לכן האפשרויות מצטמצות...

ולכן הגענו לאפשרות של יונדאי שהם זולים יחסית, ולא שמעתי שהרבה נכנסים למוסך...

תקנו אותי אם אני טועה...

אתה טועה.

החלקים של יונדאי זולים? נכון, אם אתה נוסע באקסנט, לא בקופה.

הקופה רכב ייחודי, נדיר יחסית, אל תצפה לחלקים זולים.

הקופה רכב ספורט שננהג בעיקר ע"י ערסים צעירים, כלומר רכבים עייפים ולא מתוחזקים לרוב.

פז'ו לא אמין? טוב.

החלקים של הפורד יקרים? פורד מיובאת ע"י יבואן מאזדה, מה שמבטיח לך מצד אחד זמינות חלפים, פריסת מוסכים רחבה ומצד שני ככול הנראה מחירי חלפים סבירים.

לא טוב לך פז'ו או פורד, חפש אולי מאזדה 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

138 כ"ס אופטימים למדי.

ידנית 9~ שניות למאה

אוטומטית 10+

אוטו-מת 12 שניות למאה!!!!

איזה הבדל אדיר!

נשמע מוזר כי אני והוא עשינו פתיחה ולי יש הונדה הטצ'בק שעושה 0-100 ב11 שניות והוא די אכל אותי אבל אם אתם אומרים אז אתם בטח יודעים

בלי קשר שמע יונדאי לא משהו וכמה שהיא ספורטיבית נראה לי לא מתאימה לבן אדם בן 50 כי אני מניח שהיא תהיה המכונית של המשפחה יש לה רק 2 דלתות וזה לא נוח בתור רכב משפחתי וקצת ספורטיבית מדי במראה למבוגרים אם אבא שלך רוצה בכל זאת משהו ספורטיבי אבל עדיין נוח ואמין הייתי ממליץ על 406 קופה או סיוויק קופה או שברולט קאווליר קופה... מכוניות יותר אמינות, ביצועים יותר טובים מבחינת נוחות אין על ה406 אבל אם אתה מדבר על ביצועים טובים ומחיר נוח אז דווקא הקאווליר קופה היא מכונית נחמדה מאוד והסיוויק קופה כמובן מנוע יפני מכך נובע אמינות כוח ניצול טוב של המנוע וכל היוצא מכך...

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתם ממש קשקשנים במיוחד זה שנוהג על מזדה לנטיס 1600 מה אתה דופק במוח12 שניות למאה מנוע גמור רואים שלא נסעת על האוטו הזה אחלה אוטו אחי אבא שלי גם נוסע איתו לפעמים אני חושב שיש לו אחלה יציבות אחלה מנוע ואחלה מהירות ביחס למחיר ומי שנתן לך את העצה עם הופרד מונדאו רואים שהוא לא מבין כלום אז בקיצור אחי יש לי את האוטו כבר שנה אני מבסוט עד הראש קצת אוכלת דלק ובגלל שהיא אוטומטית אבל אחלה אוטו משום מה בפורום הזה יש הרבה קנאים שחושבים שמזדה לנטיס זה איזה אוטו ספורט

ימותו הקנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...