Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מאזדה 3 נחשבת לרכב בטוח?

סקרן
שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר, זה כבר לא אקטואלי. לשנת צאת הדגם ב-2004 היא הייתה די בטוחה. כרגע אנחנו כבר ב-2008 כמעט, בעזרת השם :lol:

צריך לחכות לדגם הבא שיבוא ב-2009 ואז לראת איפה זה עומד.

בכל מקרה, אם כבר קונים רכב כזה, שהוא די מודרני, אז בשום פנים ואופן לא לוותר על הדגם 6 כריות אויר ולא ה-2 כריות אויר ACTIVE 2004-2006, שזה היה פשע להביא אותו לכאן בכמויות כאלה. זה גם פשע לא לכלול מערכת בקרת יציבות בכל רכב מודרני, אבל כנראה ב-2010 (או שזה 2011?) זה הולך להשתנות. דווקה מאזדה2 הלכו על זה בכל הדגמים, אם אינני טועה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ACTIVE 2004-2006, שזה היה פשע להביא אותו לכאן בכמויות כאלה. זה גם פשע לא לכלול מערכת בקרת יציבות בכל רכב מודרני, אבל כנראה ב-2010 (או שזה 2011?) זה הולך להשתנות. דווקה מאזדה2 הלכו על זה בכל הדגמים, אם אינני טועה.

טוב שאתה לא מגזים...

נהגו ברכבים גם לפני שהיו 6 כריות אוויר (אבזור של השנים האחרונות).

גם לפני שהיו 2.

גם לפני שהיה ABS.

זה אולי לא רצוי לייבא רכב בלי אבזור בטיחות מלא, אבל להגדיר זאת כפשע זו הגזמה. הרי אף אחד לא הכריח את הציבור לקנות את הגירסאות הערומות (יחסית), אז לא ברור לי בדיוק על מי אתה מלין. אם מאן דהוא היה מוכן לשלם יותר הוא היה מקבל רכב עם אבזור בטיחות מלא. עניין של סדרי עדיפות של הצרכן זה לא באחריות היבואן.

תזכור גם שכל שיטת הכוכבים נכונה לרכב בקבוצתו ורכב משפחתי עם אבזור מלא עדיין משמעותית פחות בטיחותי מסדרה 7 של BMW, לדוגמא. אז אולי צריך לחייב בחוק נהיגה רק ברכבי יוקרה, כי פחות מזה זה פשע?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

ראשית, כשאתה נוקב בדגם כמו ה- 3 שלו יש מתחרות רבות חשוב שתדגיש שני פרמטרים. הראשון האם מדובר בבחירת רכב מהעבודה (ואז אתה מוגבל לגרסה מסויימת), או שזו רכישה פרטית ואז יש מקום לשקול אלטרנטיבות נוספות וכן כמובן מה הסכום העומד לרשותך. הפרמטר השני הוא באיזה סוג בטיחות אתה רוצה להתעמק, פסיבית (כריות אוויר, קורות חיזוק, מבחני ריסוק) או אקטיבית (מאפייני התנהגות, ESP).

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי יש לי ניסיון מתאונה שעברתי כנוסע בתוך מאזדה 3 שנת 2004, בקרת יציבות הייתה מונעת בבירור את התאונה.

בקיצור, בריסוק החזיתי יש לה ציון ממש גבוה, במקרה שלי אחי (הנהג באותו מקרה) ואני הגענו למצב שהפינה הימנית קידמית של הרכב, ממש מול עיני, פגשה את קיר הביטחון בערך ב60 קמ"ש, כריות האוויר תפקדו מדהים ביחד עם החגורות, יצאנו בלי שריטה או כל פגע אחר. תמונה מצורפת, ניתן לראות את מיכל המים של ה"שפריצרים" מחוץ לתא המנוע (אם אפשר לקרוא לו כך).

:)

02062007(004).jpg

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד הורידו את הרכב מהכביש אחרי הפגיעה הזאת?

כעיקרון אני יצאתי גם לא שריטה אחרי התהפכות עם פיאט טמפרה במהירות הקרובה ל140. ואני מברך את אלוהים על כך.

אבל טוב לשמוע שההגנות הפאסיביות עבדו כמו שצריך

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם פה אין תמונות מפוצצות,

אבל בתאונה הזו, של הידידה הכי טובה שלי, רכב הגיע מולה על 120 ~ 140 קמ"ש, בעוד שהיא נוסעת על 100 +-

ההתנגשות לא הייתה חזיתית לחלוטין, היא הספיקה לסטות מעט, הוא פגש אותה בפינה של הנהג.

שלדת הרכב התעוותה בצורה מפחידה (ראיתי את האוטו), אבל כל שוכני הרכב יצאו בחיים (5 אנשים ברכב).

מדובר היה במאזדה 3, הגרסה ה"בטיחותית" בעלת מנוע 2 ליטר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה לא מגזים...

נהגו ברכבים גם לפני שהיו 6 כריות אוויר (אבזור של השנים האחרונות).

גם לפני שהיו 2.

גם לפני שהיה ABS.

זה אולי לא רצוי לייבא רכב בלי אבזור בטיחות מלא, אבל להגדיר זאת כפשע זו הגזמה. הרי אף אחד לא הכריח את הציבור לקנות את הגירסאות הערומות (יחסית), אז לא ברור לי בדיוק על מי אתה מלין. אם מאן דהוא היה מוכן לשלם יותר הוא היה מקבל רכב עם אבזור בטיחות מלא. עניין של סדרי עדיפות של הצרכן זה לא באחריות היבואן.

תזכור גם שכל שיטת הכוכבים נכונה לרכב בקבוצתו ורכב משפחתי עם אבזור מלא עדיין משמעותית פחות בטיחותי מסדרה 7 של BMW, לדוגמא. אז אולי צריך לחייב בחוק נהיגה רק ברכבי יוקרה, כי פחות מזה זה פשע?

falou, עובדה שכל המאזדות3 עכשיו באות עם 6 כריות אויר, רק חבל שכל כך הרבה ACTIVE בעלות 2 כריות מסתובבות בארץ.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקיבלתי אחת עם 10 ק"מ לפני חודשיים ניזונתי מדיווחי עתונות הרכב. עכשיו יש ל-3 12.500 ק"מ ואין לי מילה טובה . לא סוחב. (אני לא נוהג להרבות בקיקדאונים.-עד שהוא מוריד לבד עוקפים אותי מובילי טנקים) לא יציב.מתלי רכבת משא .מושבים מבטון.-9 ק"מ לליטר.מזגן חלש ורועש. מה מצאו בו כל עם ישראל ? לי הוא נראה הדלתא (דצ'יה) 1988 של 2008.אתה יכול חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקיבלתי אחת עם 10 ק"מ לפני חודשיים ניזונתי מדיווחי עתונות הרכב. עכשיו יש ל-3 12.500 ק"מ ואין לי מילה טובה . לא סוחב. (אני לא נוהג להרבות בקיקדאונים.-עד שהוא מוריד לבד עוקפים אותי מובילי טנקים) לא יציב.מתלי רכבת משא .מושבים מבטון.-9 ק"מ לליטר.מזגן חלש ורועש. מה מצאו בו כל עם ישראל ? לי הוא נראה הדלתא (דצ'יה) 1988 של 2008.אתה יכול חדש.

12,500 ק"מ בחודשיים?? יפה !! זה מה שאני עושה בשנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou, עובדה שכל המאזדות3 עכשיו באות עם 6 כריות אויר, רק חבל שכל כך הרבה ACTIVE בעלות 2 כריות מסתובבות בארץ.

ומה הקשר בין זה לבין מה שכתבתי?

כריות אוויר זה טוב, וכל המרבה הרי זה משובח. אבל מה שכתבת בהודעתך הראשונה לגבי אחריות היבואנים לאבזור המכוניות זה לגמרי לא רלוונטי למציאות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...