Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יאריס 2000, נורית "CHECK" אך לא מוצאים תקלה. עזרה

govrinn
שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי יאריס שנת 2000 ונדלקה לי נורית "CHECK" מנוע הכנסתי את הרכב למוסך ושם אמרו

שמחשב הרכב אומר שיש בעיה בפליטת הגזים של המנוע...

החליפו לי מסנן אוויר - לא עזר

החליפו לי מצתים - לא עזר

בפעם השלישית הם אמרו לי שאני צריך להחליף ממיר קטליטי... (4000 ש"ח)

כל זה היה לפני חצי שנה (רק עכשיו גיליתי את האתר הזה...)

לא טיפלתי, עשיתי טסט והוא עבר חלק! כולל בדיקת גזים. האוטו נוסע מצויין!!!

*** זו לא תקלת חיישן (נבדק).

האם מישהו יכול לעזור לי?!?!?!

האם אני צריך להחליף רכיב שכנראה עובד כנדרש? ועוד במחיר כה גבוה?

לאחר הטיפול במוסך יצאתי בהרגשה מאוד לא טובה מכיוון שהכנסתי את הרכב 3 פעמים למוסך ולא פתרו לי את הבעיה וכן שילמתי על החלפת רכיבים שהיו תקינים...(וביזבזתי 3 ימי עבודה). המוסך הוא מוסך מורשה... האם יש המלצות למוסך של יאריס?

תודה, נמרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לאפס את המחשב ניהול מנוע וליראות אם הנורה תתכבה אם היא מתכבת ואחרי כמה ימים חוזרת להידלק אז צריך לגשת למוסך כדי ליקרוא את הקוד תקלה שמופיע.

אתה יודע איזה קוד תקלה הופיע במחשב?

מס קוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את הקוד... אבל הנורית חוזרת כל פעם עם אותה תקלה לפי המוסך - "פליטת גזים במנוע"

לפני חודש הנורית כבתה לשבועיים אך חזרה כהרגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130,000 ק"מ.

הייתי אצל מוסך של חבר והוא בדק את החיישן והחליף וזה לא עזר...

חור בסעפת או באגזוז גם נשמע לי לא הגיוני גם כי חיפשתי וגם האוטו שקט בטירוף...

יש עוד רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי משהו, האם בבדיקת מחשב מופיע קוד תקלה? איזה קוד מופיע? למה להחליף סתם חיישנים אם אפשר לבדוק אותם דרך המחשב. אני רק מקווה שאתה לוקח בחזרה את כל מה שהחליפו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו בעיית מגעים כלשהי, במיוחד לאור זה שאתה אומר ששבועיים הנורה לא נדלקה.

ממה שאני יודע, אין ביאריס חיישן אחרי הממיר הקטליטי, ככה שאם הממיר דפוק אין דרך לדעת את זה מלבד בדיקת גזים (שאתה אומר שעברת בהצלחה בטסט).

עוד דבר, איפוס ניתן לעשות רק מול סקנר ייעודי. ניתוק מצבר לא יעזור. שווה לנסות את זה ולראות אם התקלה חוזרת או לא.

מוסך טויוטה מורשה שהייתי סומך עליו בעיניים עצומות הוא "רייכמן" בבני ברק. יש שם אנשי דיאגנוסטיקה מצויינים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOVKA, אל תהיה כזה נאיבי... המוסך לא יזכה את הבחור על חלקים שהוחלפו גם אם הם לא פתרו את הבעיה.

עזוב לרגע נאיבי, מה החוק אומר לגבי זה?

אם המוסך החליף חיישן למשל וזה לא פתר את הבעיה, האם החוק מחייב אותי לשלם עבור החיישן החדש?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום כולם,

לגבי האיפוס דרך ניתוק המצבר - אני אנסה ואחזור אליכם...

לגבי החיישנים - אז באמת יש שניים ושניהם לפני הממיר... האם הם זהים או שונים?

* פתחתי ובדקתי אותם הם נראים תקינים ואפילו ניקיתי אותם בלחץ אוויר. את החיבור שלהם גם בדקתי והוא תקין.

לגבי החלפים - ביקשתי והם טענו שהם זרקו את המצתים (את המסנן קיבלתי).

לגבי הקוד אני אבדוק בקרוב...

כמו שאמרתי אני מאוד מרוצה מהרכב ואין שום פגיעה בביצועיו (הוא אפילו אוכל 1:17/1:18, מנוע 1000).

האם רייכמן מתמחים בטויוטה? מוסך מורשה?

שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנתק הדק מצבר,תמתין 5 דקות ואז תחזיר,זה יעשה ריסט למחשב ,ולא צריך להחליף כלום.

אם באמת ישנה בעייה, הנורה תמשיך ותידלוק גם אחרי הריסט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבהרתי את עצמי נכון, אין מה לנתק מצבר כי זה לא יעזור. בספרות שברשותי רשום במפורש כי איפוס תקלות מנוע ניתן לעשות רק באמצעות סקנר ייעודי.

כן, רייכמן מתמחים בטויוטה בלבד (מוסך מורשה). חפש אותם בדפי זהב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,

הבנתי תודה אני אנסה ברייכמן.

בכל מקרה תכיר שלפני שראיתי את ההודעה האחרונה שלך ניתקתי את המצבר וחיברתי.

לאחר מכן הנעתי והנורית הייתה בסדר (כבתה אחרי התנעה), בדקתי מס' פעמים.

בכל מקרה לא נסעתי איתה עדיין מאז ואעשה את זה רק מחר.

האם אתה יודע כמה זמן / ק"מ אחרי ריסט הנורית תחזור (במידה ויש תקלה)?

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששלחתי לך בהודה פרטית תתעלם כי לא שמתי לב שפתחת אשכול חדש אז עניתי לך לפי הישן ופה כבר כתבת דברים אחרים.

הנורה יכולה לא לחזור להידלק , והיא יכולה לחזור אחרי נסיעה קצרה ואפילו עוד חודש היא יכולה לחזור.

זה תלוי במזל אם היא עוד הפעם תידלק אז המחשב ניבול מנוע מזהה שמשהו שוב לא תקין אז תחזור למוסך עוד הפעם אחרי שהנורה תידלק שוב ותיתחבר למחשב.

אם זה יהיה עוד פעם ממיר אז אולי תיצטרך להחליף אותו וזה יפתור את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש את אותו רכב בדיוק, והנורה דולקת קבוע.

החלפה או ניקוי של חיישן החמצן פותרת את הבעייה אבל רק באופן זמני (ניסינו מספר פעמים ניקוי והחלפה אחת), והיא תמיד חוזרת.

מכיוון שאין בעיית צריכת דלק/ פליטת מזהמים/ סחיבה או כל בעייה אחרת החלטנו (בהתייעצות עם המוסך) להתעלם באופן קבוע.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...