Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת לסיאט איביזה 05

samc
שימו לב! השרשור הזה בן 6094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

אני מתכנן לקנות אוטו, וראיתי פירסום לגבי סיאט איביזה 2005. הבעיה היא ששמעתי שיש לה הרבה בעיות עם המנוע, והוא לא אמין במיוחד.

בעיקרון אני מחפש אוטו שלא יהיו לו בעיות ולא יאכל יותר מדי דלק.

האיביזה המדוברת נמכרת ב60K.

האם זה שווה, ואם תוכלו לומר לי איזה בעיות יש לאיביזות, איך הצריכות דלק שלה והאמינות.

תודה, סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה דגם מדובר?

האמת ששמועות כאלה עדיין לא שמעתי :| האכילו אותך בשטויות. המנוע אמין מאוד והאמת זה לא משנה איזה מנוע, כל המנועים מהסדרה הזאת מגלים אמינות גבוהה אם מטפלים בהם כנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המנועים של צ'מפיון טובים מאוד ככה שלא צפויה שום בעיה

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

הנה אני עונה..

יש לנו איביזה 2004, 75 כ"ס.

המנוע 1400 סמ"ק. 16V תוצרת פולקסווגן. אני חושב שזה מנוע שהוכיח את עצמו בחטיבת פולקסווגן.

יש לנו על האוטו 35000 ק"מ כמעט.

יכול להגיד לך שמבחינת המנוע והאוטו, אנחנו מאוד מרוצים (נוהגים עליו אני ואחי).

האוטו מרגיש מסיבי מאוד. אומנם לא אלוף הפתיחות ברמזורים, אבל יחסית, נוח לנהוג עליו (ולא נהגתי על המון מכוניות אז אני לא אצא בהכללות).

ולגבי האמינות, 35000 קילומטר בארבע שנים - האוטו הוכיח את עצמו (לדעתנו). חשוב להקפיד לטפל באוטו בזמן, במוסך שיודע את העבודה. קח בחשבון שהרבה מאוד תלוי גם בצורת הנהיגה שלך...

תצרוכת הדלק:

מחוץ לעיר, במהירות של 90 קמ"ש בערך, האוטו עושה 1:16 ולפעמים טיפונת יותר. 1:17 כבר יצא לי לראות. אם תתאמץ תוכל לחסוך עוד.

בתוך העיר יצא לי בלי בעיה 1:12 ואפילו 1:14. תלוי אם הפעלתי מזגן או לא. לחיצת כבדה על דוושת הגז, אני מתאר לעצמי שאפשר להגיע גם ל1:11.

לגבי האוטו עצמו, אני חושב שיחסית רעש המנוע מורגש בתא הנוסעים. אבל שוב, אין לי הרבה ניסיון עם יפניות למיניהן, אבל יצא לי לנסוע במכוניות שלא ממש שומעים את המנוע... (אני חושב משפחתיות כמו הפאסאט... בדורות הישנים).

המזגן בסדר, אבל לא מקפיא כמו מה שאומרים על האמריקאיות למשל. בנסיעה האחרונה לאילת, המזגן ממש הוכיח את עצמו. היו 47.5 מעלות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאין בעיה במנועים, אבל מה עם שאר הבעיות? האם האוטו סובל מבעיות מסויימות, והאם הכניסות למוסכים משמעותית יותר יקרים מיפיניות?

בעיקרון ההתלבטות היא האם להשקיע יותר (80K) על ראנקיס (טויוטה) או להשקיע פחות כמו למשל על האיביזה ולקבל שנה חדשה יותר.

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...