Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה רועד במהירות בין 90 ל110 קמ"ש בפורד טאורוס

צביקה.
שימו לב! השרשור הזה בן 6082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

חבר טוב התקשר אלי עכשו, וביקש את עצתי בקשר לרעידות בהגה , ברכב מסוג פורד טאורוס שנת יצור 95,הרעידות קימות במהירות 90 עד 150 קמ"ש( בוצע נסיעת מבחן במהירות כזאת לזמן קצר בלבד, לשם בדיקה בלבד), בוצע לאחרונה החלפת צמיגים קדמים, ובוצע איזון גלגלים, כן הוחלפה לאחרונה תושבת מנוע, ובלמים קדמים, לא ברור אם הוחלפו גם צלחות קדמיות, הרעידות קימות גם בעת הלחיצה על הבלמים, ואז גלגל ההגה רועד, כשבנסיעה כל תא הנוסעים רועד.

הצמיגים הקדמיים הוחלפו למשומשים במצב כחדשים.

המלצתי לחברי, לבדוק במכון פרונטים, חופשים במתלה הקדמי, משולשים תפוחי הגה, מסרק הגה, מוטות קישור, וחופשים במיסבי גלגלים.

האם לחכמח הפורום הצעות נוספות?

בברכה

ובתודה מראש

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיכוי קלוש אבל יכול להיות שאחד (לפחות) הג'אנטים לא מחוזק עד נסוף.

2. גם ציריות עלולות לגרום לרעידות במצבים מסויימים.

האם היו רעידות גם לפני החלפת הצמיגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר תודה על ההתיחסות.

הערותייך יבדקו, הרעידות אכן היו קיימות גם לפני ההחלפת הצמיגים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה !

אתה מתאר מס' בעיות נפרדות כנראה זו מזו.

כאשר מדובר על רעידות בעת בלימה הדבר מראה על שחיקה של צלחות הבלם או על עיוות שלהן בד"כ אחרי התחממות קיצונית מה שמצריך חריטה של הצלחות כדי להתאים לדיסקיות הבלם או להחליף גם דיסקיות בלם וגם צלחות לחדשות מקוריות.

לגבי רעידות בנסיעה במהירויות שציינת,ככל הנראה כיוון פרונט כולל כל זוויות ההיגוי והמתלה במכון פרונט מומלץ יפתרו את הבעיות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממומחי הפורום בעניינים אלו אך גם לי בעבר הייתה אותה בעיה - בעת עצירה ממהירות גבוהה יחסית (נניח מ-80 קמ"ש עד ל-20 קמ"ש אפילו) ההגה רעד, והרבה. החלפתי צמיגים, ועדיין לא עזר. הלכתי לטיפול ועשו לי כיוון פרונט, טיפלו בכיווני הגלגלים, וזהו, הרעידות נעלמו, והאוטו נסע כמו חמאה. ואצלי זה היה רק בעת עצירה, ולא הוחלפו אצלי לא הדיסקיות ולא הצלחות.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היה דווקא מדובר בצלחות בלמים זולות, בתחילת חייהן הן רעדו מאוד, אחרי תקופה של כשנה, כנראה הסתדרו, ואז לקראת סוף חייהן שוב החלו לרעוד. כשהוחלפו, בעיית הרעידות נפתרה סופית.

הייתי מציע גם לבדוק איזון גלגלים (לא רק כיוון פרונט).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים: אף אחד, לא משנה כמה מיקצועי הוא יהיה, לא יוכל לאבחן את הבעיה דרך האינטרנט על גבי דפי הפורום.

הבחור קיבל מגוון רב של אפשרויות ויש לבדוק את כולן.

לומר בוודאות שהתקלה היא כזו או אחרת מכיוון שאצלכם ברכב קרתה בדיוק אותה תופעה זו שטות! שימו לב כמה סיבות פורטו בשרשור היכולות לגרום לרעידות במצבים שונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון :

צמיגי הרכב האחוריים נתגלו כפגומים, ובעלי בליטות, הצמיגים הקדמים, שהיו חדשים הורכבו מאחור, ושני צמיגים חדשים הורכבו מלפנים.

יש לציין שארבעת הצמגים, בעלי חתך זהה, אך לא בעלי אותו יצרן, כלומר מלפנים ומאחור בעלי תוצרת שונה, אני מקווה שזה לא יגרום לבעיות בטסט השנתי, שמחחיב צמגים זהים על אותו סרן.

לפי עדותו שלחברי, הנסיעה הפכה לתענוג עילאי, ולהרגשה כאילו הרכב סוחב טוב יותר( נגד הרגשות אין לי פתרון).

הרעידות בעת הבלימה נמשך, בעצתי הומלץ לחזור למוסך, ידוע ובעל שם בנתניה, שמסיבות מובנות לא אציין את שמו, אשר ביצע לאחרונה החלפת דיסקיות בלם מלפנים, ופישל בגדול, ששיחרר רכב, עם רעידות, שכנראה מקורם בצלחות עקומות, שלא הוחלפו.

עידכון נוסף בקשר לרעידות בבלימה יגיע.

תודה לכל העוזרים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...