Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט לומינה או אימפלה?

bl47531
שימו לב! השרשור הזה בן 6104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש רכב אמריקאי בגלל הנוחות המפנקת שלהם , אני מבקש, אם ידועים לכם פרטים , לגבי 2 הרכבים הללו , כגון : צריכת דלק, ביצועים?

אני מעוניין להפוך את הרכב מבנזין לגז.

יש לי הצעה על לומינה 98 יד 1 פרטי עם 165000 ק"מ ב- 32000 ש"ח.

התקציב שלי עד 70000 ש"ח

אם יש הצעות נוספות לגבי רכבים אחרים גדולים ומפנקים, אשמח לשמוע

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב שלך עד 70000 , אז למה ללכת על רכב מ 98 ?

בתקציב כזה תוכל למצוא רכבים לא פחות נוחים מהאמריקאיות עם התנהגות טובה יותר וצריכת דלק טובה יותר.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ביצועים - הרכבים מרגישים חזקים, בעקיר אם תיקח את המנוע הגדול 3.8 (נקרא LTZ בלומינה).

ב. צריכת דלק - גבוהה.

ג. הפיכה מבנזין לגז - לא תמיד משתלמת, אתה צריך ליסוע הרבה ולאורך שנים ע"מ להחזיר את ההשקעה (8,000 ש"ח עולה התענוג).

ד. רכב נוח ומפנק - אני יכול להמליץ לך על כמה שיהיו יותר נוחים ויותר פנקים מהאמריקאיות.

האימפלה יותר מודרנית מהלומינה והרבה יותר מוצלחת, בכלל היא נחשבת לאחת השברולטים המוצלחות שיצאו בשנים האחרונות.

מה אני הייתי קונה:

1. אני הייתי מעדיף לדוג' פיזו' 605 על לומינה. יותר נוחה, יותר איכותית ויותר מפנקת ובגרסאות מסויימות (2.0 טורבו,3.0) מאוד מהירה.

2. אם התקציב עד 70K אתה יכול להכניס פנימה בכיף C5 חדשה יחסית (2002++?). אם אתה נוסע הרבה יש גם אופציה לדיזל (HDI).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבעלות על שתי לומינות (רגילה וLTZ) אני יכול להמליץ על הרכב.

נכון, צריכת הדלק שלו גבוהה יחסית (1-10 בנסיעה בינעירונית), אך הרכב מאוד מפנק ונוח.

בקשר לביצועים, הרכב כראוי למנוע עצום נותן את התפוקה, ומאיץ במהירות עד למהירות השיוט שלו.

מכאן אני יכול רק להמליץ לך על הלומינה ולא על האימפלה, מכיוון שלעולם לא חוויתי את הניסיון ברכב זה.

איטלקיות שובבות שעושות בלאגן :lol:

Autobianchi Y10

Fiat Punto GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אמריקאית, ואתה יודע מה אמריקאית מציעה לאומת כל השאר בשוק, אתה לא צריך להתפשר על פחות מאמריקאית.

אין עוד רכב שיציעה לך אמינות, נוחות, ושקט נפשי כמו רכב אמריקאי.

עד כאן ההקדמה.

ב605 לא הייתי נוגע עם מקל, 406 אחלה אוטו ואם אתה יכול למצוא אחת שמורה, אז היא תשרת אותך נאמנה. טוב, עד כמה שצרפתיה יכולה...

ורק שתדע, שום צרפתיה לא יכולה להחליף את מה שאמריקאית מציעה.

אני הייתי הולך לכיוון הלומינה, בגלל היעוד שלה יותר לשוק האמריקאית, לאומת האימפלה, שיותר מיועדת לשוק האירופאי, מה שמשפיע על איכות הרכב עצמו.

להסב אמריקאית לגז לא משתלם לא רק כלכלית, אלא גם מבחינה של כח מנוע- יש איבוד רב של כ"ס, ומומנט, מה שמורגש במיוחד בעקיפות ובהאצות.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אמריקאית, אז אתה יודע מה אתה רוצה. נכון יש כאלו שהם זולים יותר ומספקים לך יותר בכמה קריטריונים. אבל הכל עניין של השקפה. לצערי, לא תמצא במכוניות אירופאיות ויפניות את השיוט של האמריקניות. כמו ספינות משייטות. ועוד פינוקים ייחודים להם. זה היתרון שלהם בינתיים.

מה עם ביואיק לה סייבר. שווה לבדוק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסב אמריקאית לגז לא משתלם לא רק כלכלית, אלא גם מבחינה של כח מנוע- יש איבוד רב של כ"ס, ומומנט, מה שמורגש במיוחד בעקיפות ובהאצות.

בולשיט,ישנם מספר חבריי פורום שנסעו בקאווליר המוסבת שלנו ואף נטען לשיפור זניח.

אבל מצד שני להקליד זה בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי "ספינות" איטלקיות עם מיטב הפינוקים האיטלקיים?

לנצ'יה קאפה - קיימות מספר גרסאות (2.0 אטמוספרי וגם טורבו, 2.4 ,3.0 ) וישאר לך הרבה עודף מה70...

אלפא 156 - 2.0 ו2.5 (תיבה ידנית או סלהספיד , אין אוטומט) ב70 נכנס לך אחת משנת 2000 עם מנוע 2.5

מודרניות , מאובזרות ,מפנקות ומעוצבות כמיטב המסורת האיטלקית.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אמריקאית, ואתה יודע מה אמריקאית מציעה לאומת כל השאר בשוק, אתה לא צריך להתפשר על פחות מאמריקאית.

אין עוד רכב שיציעה לך אמינות, נוחות, ושקט נפשי כמו רכב אמריקאי.

עד כאן ההקדמה.

תגיד לי, אתה עושה צחוק?

רכב אמריקאי נוח? אמין?

רכב אמריקאי נוח שמז**ים בספסל האחורי אולי, אבל במהלך נסיעה ייקח לך בדיוק 2 דקות לקבל בחילה מתנודות המרכב שנע כמו סירה.

הייתה לי לינקולן טאון-קאר חדשה שכורה בארה"ב, תוך יום החזרתי אותה לסוכנות, קיבלתי אחת אחרת (חשבתי אולי היא דפוקה) וגם את ההיא החזרתי אחרי יום, כל זאת עקב בחילה שהרכב עשה לי בכביש שהוא לא אוטוסטרדה.

אמינות? איפה אתה חי?!

כל מה שאתה אומר נכון אולי לשנות ה-70.

היום האמרקאיות מדשדשות מאחור בכל מה שקשור לסקרי אמינות ובטיחות.

ובנוסף מנסות כל הזמן לחכות את ההתנהגות של האירופאיות.

אפילו היצרניות עצמן לא מסכימות עם מה שאתה אומר.

שקט נפשי? אני לא מבין למה אתה מתייחס פה, זה מן הסתם לא אמינות, בטיחות או נוחות.

ב605 לא הייתי נוגע עם מקל, 406 אחלה אוטו ואם אתה יכול למצוא אחת שמורה, אז היא תשרת אותך נאמנה. טוב, עד כמה שצרפתיה יכולה...

ורק שתדע, שום צרפתיה לא יכולה להחליף את מה שאמריקאית מציעה.

סליחה?!

נסעת פעם בפיז'ו 605? אתה יודע בכלל במה מדובר?

אני לא מבין איך אתה כותב פה שב-605 לא היית נוגע עם מקל ולעומתה ה-406 אחלה אוטו.

אתה יודע בכלל מה זה 605?

במה שום צרפתייה לא יכולה להחליף מה שאמריקאית מציעה?

כל צרפתייה שאני חושב עלייה (BX, XM, 605, 607, קסנטיה, לגונה) תהיה משמעותית יותר נוחה מכל אמריקאית שתציב מולה.

רנו מגאן הייתה הראשונה שזכתה ב-5 כוכבי בטיחות בNCAP, ככה שגם הצרפתיות בטוחות יותר.

יחס הנפח לכ"ס שלהן עדיף וצריכת הדלק נמוכה משמעותית.

אני הייתי הולך לכיוון הלומינה, בגלל היעוד שלה יותר לשוק האמריקאית, לאומת האימפלה, שיותר מיועדת לשוק האירופאי, מה שמשפיע על איכות הרכב עצמו.

מה אתה מבין בכלל בשוק האמריקאי? השוק האמריקאי הצביע על הלומינה ברגליים.

האימפלה שהחליפה אותה הייתה כאוויר לנשימה לשברולט.

היא נבחרה לרכב המוצלח ביותר בשנתו ואנשים עמדו בתור לקנות אימפלה.

דוד שלי, שחי שם, היה צריך לחכות ע"מ שיביאו לו אימפלה. (בד"כ רכבים שוכבים שמה אצל הדילר, אתה משלם ונוסע) ולכן הוא ויתר.

ד"א, לשוק האירופאי מיועדות המכוניות של שברולט אירופה (הדייהולט הזבל'ה האלה).

מה שמשפיע על איכות הרכב עצמו.

נכון, רכב אירופאי לעולם יהיה בעל התנהגות כביש עדיפה ואיכות גימור טובה יותר.

תקשיב V8 וחצי, אתה נשארת בעולם שכולו טוב של שנות ה-60 וה-70, שהיו ימי הזוהר של תעשיית הרכב האמריקאית.

גם אז זה לא היה כי הם היו יותר טובים, פשוט האחרים היו ממש גרועים.

תעשיית הרכב האמריקאית כיום גרועה. אפילטו האמריקאים הפטריוטים מצביעים ברגליים ובורחים ממנה.

החברות כבר שנים על סף פשיטות רגל, מוכרת נכסים וסוגרת מפעלים.

כל ביקורת רכב על רכב חדש שלהם כל הזמן אומרת שהנה הם "כמעט" ברמה של שאר היצרנים.

אף פעם לא: "ואוו, זה הרכב הטוב בקבוצה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאני לא ממציא סתם. הייתי בכל כך הרבה מכוניות. אפילו ברולס רויס. אני לא יודע איך להסביר את זה...באמריקאיות יש את מאפיין הספינה. למשל במוו סדרה 7 שנהגתי בו לפני כמה שנים נסעה מדהים כל כך ושקט אבל היא הייתה יותר רחפת. האמריקניות יודעות להתמודד עם מהמורות. כל פעם שחבר שלי היה לוקח אותי בביואיק שלו, הייתי נרדם. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שרשור מזוויע...

בכל אופן לפותח השירשור, האימפאלה יותר מוצלחת מהלומינה כמעט בכל פרמטר (אפילו באמינות) וכמה שאני לא הכי מחבב אמריקאיות ואם אתה ממש ממש מתעקש על אחת אז לך על האימפאלה רק קח בחשבון...

לא משנה מה נפח המנוע שלך(גם בלומינהLTZ), לנצ'יה קאפה טורבו תנקנק אותך....מניסיון :wink:. (אהה..וגם קאפה 3.0)

צרפתיות יותר נוחות מהאמריקאיות, אפילו אם תתעקש. זה שיש לאמריקאיות כורסאות רכות כמו בסלון בבית זה לא אומר שהן נוחות.

לגבי אמינות? אתה מוזמן להגיע למוסך UMI ברחובות ולראות בעצמך, אני אחסוך לך כי תראה שם אמריקאיות דיי חדשות.... (חבר טוב מנהל את המקום והוא יכול ליעץ לך). לגבי אמריקאיות ישנות (מהמודלים המדוברים) תוכל לראות אותם בכל מוסך של חאפר כי אין בדרך-כלל אין לבעלים כסף למוסך מורשה, אהה וגם במכונים של גירים אוטומטיים זה המקום האהוב עלייהן.

ויש אמריקאית אחת שאני מוכן לקנות, כן כן... קאדילק CTS. אבל רק בגלל העיצוב.

יום נעים וקניה מהנה.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב אמריקיות !! בכלל התכונות החיוביות שלהן, ולא מסתכל על הצד השלילי (שגם אותי לא מעניין הייתה לי אסטרו 4.3 ואהבתי ללחוץ ולתדלק אותה).

אני מציע לך שברולט\אולדסמוביל אלרו דגם מפואר 3.4, רכב עם מנוע V6, רכב מפנק ביותר, סנרוף, כיסאות גדולים מעור, חשמליים לחלוטין, מיזוג מצויין, תאורה פנימית מעולה, בקרת שיוט שמסתדרת מעולה עם הכוח של המנוע זה.

רכב שקט מאוד, זריז, כול דבר קטן הוא מדווח לך, אפילו אם יש לחץ נמוך בצמיגים. והוא יכנס מעולה לתקציב.

רכב ממש נוח, צריכת דלק מכיל 45 ליטר ותווח נסיעה כ420 ק"מ.. ממש אמינה, 0 תקלות.

מניסיון.

ובונוס נחמד, שתרצה ללחוץ להרגיש את הדחיפה של הרכב... הרבה מאוד ישארו מאחורה.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך היית נרדם בביואיק של חבר שלך........

כי כשלחבר שלי הייתה ביואיק בתור רכב חלופי זה היה דיי מפחיד.

כל מהמורה בבינעירוני הרגישה כמו סוף העולם בערך.

זאת הייתה לה-סייבר באיזור 03'-04 ושנינו החלטנו שזאת אחת המכוניות היותר גרועות שנסענו בה.

פנים זול ונורא, כבר עדיף DL, ותגיד לי לעזאזל איך מנוע 3.8 יכול להיות כזה מעפן?

406 לוקחת אותה בכיס הקטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המינוס של המנועים האלה הוא הכ"ס, הפלוס שלהם נמצא במומנט ששם יש אותו בכמויות עם רצועת כח מאוד רחבה ...

קשה לי להאמין שבאלרו יש מיכל כזה קטן של 45 ליטר , אתה בטוח בזה ? הצריכת דלק שהשגת באיזה תנאים היא נבדקה ?

בתוכנית טופ גיר שהם היו בארה"ב קלארקסון שאל משהו בסגנון של "איך לכזה מנוע גדול יש כ"כ מעט סוסים" ושם הוא דיבר על קאמרו משנות ה80 המאוחרות , מנוע 5.7 , סה"כ 190 כ"ס ...

למרות שדור אחרי זה ההספק כבר הוכפל ..

בכל מקרה , גם לי משהו מאוד קוסם באמריקאיות , אני מאוד אוהב את התחושה היחודית שהם נותנות בנסיעה , לא מחשיב דגמים עם 4 ציל' שהם באמת זוועה...

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...