Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר מחשבה רבה, בחרנו ב-147

CTS
שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך להודעתי הקודמת,

הוחלט לבסוף לרדת מהרפתקאות יונדאי קופה ושות', והוחלט לקנות אלפא רומאו 147 שנתון 2002-2003.

1. רציתי לשאול אותכם מה דעתכם בנוגע לבחירה?

2. האם האוטו מהנה לנהיגה? [אשמח לשמוע אנשים בעלי נסיון קודם]

3. בתור אוטו ראשון האם היא תתאים לנהג צעיר?

4. האם הביטוחים והצואת נלוות יקרות? האם יש משהו שצריך לדעת בקשר לזה? בעיות ידועות בגרסה למשל?

5. צריכת דלק?
  6. הילד רצה פוזה, היתם אומרים שקיבל? [=

תודה רבה.

פרטים נוספים:

מדובר בגרסת אוטומט, 2.0

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעיות ידועות בגרסה? יש לפחות אחת. תוצאות ריסוק חזיתי מחפירות בENCAP, משהו כמו 19%. לשם השוואה, מכוניות שנחשבות לא ממש בטוחות מקבלות משהו כמו 60 אחוז, קומפקטיות דור קודם היו באיזור 75% וקומפקטית מודרנית תוציא משהו כמו 85-90%. ושם זה 19%.

לא הייתי מתקרב עם מקל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)As with every used car and specialy alfa romeo, you have to check the service and the condition of the car. If it been in a mild use it's great.

2)Ofcourse it's fun to drive-it's an alfa!:wink:

3)Yes, it suit a young man very well8)

4)The insurence is not cheap, but if you will be a part of IAROC(an alfa romeo club Israel) you can get a good ofer, the 147's owners could give you a better information. The car is reliable, but you have to check that the timing belt been replaced every 60K.

5) Depends of your driving style.

6)Sure there is a "poza"-it's an alfa:twisted:

7)If you buy this car only because the fuel consumption-buy another! It's consumption is smaller then the 2.0 liter, but it's also slowler and there are two modification of 1.6 liter: The 105hp and the 120hp.

The 147 equipped with a Selespeed gear which is automatic with manual function on the steering wheel and as I remember it was an option only with 2 liter engine.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roee - מה שאתה אומר ממש מרתיע. אתה לא קצת קיצוני? אתה רציני אומר לי בפה מלא לא לקנות??

Giri - tnx 4 da quick answers, but due 2 da information given by roee i aint sure dis is what i want... נראה לי שאני באמת אברר במועדון הזה..

אשמח לקבל עוד תגובות !!!

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות בריסוק חזיתי (3), וצורת האוטו (מעוך). תשווה למגאן, למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The 147 had a very good side impact grade. If you scare to die in car eccident, don't even go to the road. It's my opinion.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The 147 had a very good side impact grade. If you scare to die in car eccident, don't even go to the road. It's my opinion.

לאחר עיון קל באתר ניתן לראות שכמעט לכל הרכבים יש ציון טוב על פגיעה צידית אבל הציון של אלפא על פגיעה מקדימה מחפיר.

הדיעה שלך מוגזמת מדיי לטעמי. אף אחד לא רוצה למות בגלל שהוא בחר ברכב פחות בטיחותי. אם ההבדלים הם קטנים יחסית אז ניתן להבין (נניח מאזדה 3 VS רנו מגאן), אבל ההבדל בין האלפא למתמודדות שלה הוא הרבה יותר גדול. הוא מפחיד.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-147 מאוד מהנה לנהיגה ויחד עם זאת בעלת התנהגות כביש בטוחה, לא עצבנית, קשה מאוד להכניס להיגוי יתר ועל כן דווקא מתאימה לנהג חדש.

לגבי בטיחות - נתון לויכוח, הבטיחות האקטיבית שלה גבוהה מאוד (אחיזה, ESP, יכולת בלימה מעולה, תגובת הגה מהירה, מה עוד תרצה) והבנאדם היחיד שיצא לי להכיר שעשה איתה תאונה רצינית במהירות גבוהה יצא ללא פגע ומכספי הביטוח קנה עוד 147.

בגדול, אחרי 5 שנים עם 147 אני יכול רק להמליץ. לגבי ביטוחים וכו', אני יכול רק לומר שחברי מועדון אלפא מקבלים מחירים מצויינים...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה147 אהודה, כמו אלפות אחרות, בעיקר על ידי אלפיסטים. חלק מהאלפות אהודות בצדק, חלק - והרוב, כנראה - אהודות פחות בצדק. האנשים האלו לא ימכרו לך דעה לא משוחדת, פשוט כי אין להם אחת כזו. לך לIAROC ותשאל מה דעתם על ה147 ושניות אחר כך כל התלבטות תוסר מעליך, ועוד ישארו מספיק מחמאות בשביל לנטרל את הדיסוננס שלאחר הקניה.

העניין הזה יותר טמון באינרציה של השם "אלפא רומיאו" מאשר מכונית מוצלחת במיוחד, כזו או אחרת, שהם ייצרו ב15 שנה האחרונות.

וכראייה: אם ה147 הייתה בטוחה במיוחד, הם היו מציינים את זה בראש חוצות. אם לא, כמו במקרה שלפנינו, הם ישתדלו למסך את זה בכלמיני טיעונים קלושים. העיקר שתקנה אלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה אני מאוד רוצה להגיד שעזרתם לי אבל רק השארתם אותי יותר מתוסבך, אז אודה לכם על התגובות ועל זמנכם.

נחלק את זה לכמה חלקים:

- האם ההבדל הבטיחותי באלפא באמת כה משמעותי? אני ממש מופתע וכבר לא יודע מה לעשות.

- בקשר לביטוחים וכ'ו, איך אני נרשם למועדון? ולמה כך אקבל את כל הדברים ביותר זול?

- צריכת דלק? והאם קיימת גרסה 1.6 אוטומטית?

חבר'ה אני באמת כבר לא יודע מה לעשות, הקטע עם הבטיחות גמר אותי...

תודה

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...