Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על סיטרואן קסרה

fady100
שימו לב! השרשור הזה בן 6088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לקנות קסרה מודל 2001 עד 2002 אוטומטית בנזין בתקציב 30-35 מבקש חוות דעת כללית בעיקר על אחזקה, אמינות, וצריכת דלק.

מצאתי כבר כמה רכבים:

1. 2001 נסעה 120000 מחיר דרוש 32000

2. 2001 נסעה 90000 מחיר דרוש 35000

3. 2002 נסעה 220000 מחיר דרוש 31000

מודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם ק"מ נמוך = יותר טוב. (כמובן שחשוב לבדוק שלא היו תאונות). עלויות אחזקה לא צריכות להיות יקרות מדי בתנאי שאין תקלות רציניות. למיטב זכרוני הדגמים שלפני מתיחת הפנים (קסרה2) הם אמינים יותר. חשוב מאוד לבדוק את הגיר האוטומטי, שנוטה לבעיות בקילומטראז'ים האלו. צריכת דלק ממוצעת (1:13-1:9, נניח).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באחת המכוניות הנסקרות ביותר כאן ולדעתי בצדק, בשל מחיר נמוך ומצוינות ( יחסית למחיר ) מוטורית. פרוט תוכל לקבל באמצעות חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסרה בסך הכל מציעה תמורה מאוד טובה לכסף, היא נוחה, זריזה והאחזקה לא יקרה

היא די אמינה אבל זה תלוי גם איך האוטו טופל לכן תחפש רכבים שמורים

ד"א מדובר בקסרה עם מנוע בנזין (1600 או 2000?) או דיזל?

אני מניח שבנזין לפי הק"מ ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ציין בהודעה הראשונה שמדובר בבנזין.

יש לי גם שאלה בתור מישהו ששוקל לקנות אחת (טורבו דיזל, שנת 2001 ומעלה, ידנית):

מה החסרונות\בעיות של הרכב הזה באופן כללי, ללא קשר למחירון\סחירות וכו' ?

מה קרה אחרי מתיחת הפנים (ב-2001 כמדומני?) שהפך את הרכב לפחות אמין ?

אני שומע אנשים שממליצים להתרחק מהדגם בגלל בעיות אמינות, ומאידך אני רואה את הרכבים הללו תופרים קילומטראז'ים גבוהים ומשמשים אף נהגי מוניות וכו'

סדר בבלגן מישהו ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הליקויים בקסארה ניתן לחלק לשני אלו:

1. ליקויים שהם תוצאת "פשלה" של היצרן.

2. ליקויים שהם תוצאת אחזקה או שימוש רשלני.

לקבוצה הראשונה נתן לשייך איכות גימור וחומרים בינוניים ומטה. כך למשל תריסי מערכת האוורור חלשים ומתפרקים בקלות. ישנם רעשים מעצבנים מלוח השעונים ומחלקים אחרים של הרכב ועוד דברים כגון זה. גם המזגן, למרות שהוא מקרר היטב, רועש מאוד.

הקסארה גם נותנת תחושה מעט שברירית ועדינה, יחסית נניח למכונית גרמנית ממוצעת.

באשר לקבוצה השנייה הרי ששמוש במי ברז ולא בנוזל קרור ייעודי, עלול להיות הרסני למנוע. כך גם אי הקפדה על טיפולים בזמן.

לקסארה 2 גיר אוטומטי מסוג AL4 המשותף לסיטרואן ורנו שזוכה לבקורת, למרות שאיני משוכנע שהוא אמין פחות מהגיר של סדרה 1. מעבר לכך אין לדעתי הבדל בין הדור הראשון לשני, אלא אם המדובר בשינויים קוסמטיים.

בתקווה שעזרתי במשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את בעיות החומרים והגימור (צרפתים אידיוטים לא לומדים לקח) אני צריך לבדוק בעצמי ולהתרשם. לראות ולגעת.

לגבי הגיר, לא רלוונטי לגבי כי אני מעוניין ברכב ידני.

וכמו בכל רכב, חשובים טיפולים בזמן ועם חלפים איכותיים. אכן נתקלתי בהמון קסארות שבמודעת המכירה שלהם מצויין שהן אחרי ראש מנוע.

אכן עזרת, תודה !

אגב מה לגבי איכות הנסיעה ובידוד הרעשים ברכב ?

עד כמה הרכב נעים לשימוש לאורך זמן ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר לשאלותיך האחרונות, כאן, לנסיוני לפחות וכנראה גם של אחרים, מדובר באיכות חיים משובחת, גם באופן מוחלט, קל וחומר בהתחשב במחיר המצחיק. נסיעה נוחה מאוד, מנוע שקט, חדווה לא מעטה בכל הקשור להיגוי, למרות שאין המדובר במכונית ספורט. בקיצור יופי של אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...