Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה פרמסי

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבת שלי (אבא -אמא- תינוק זעיר- כלב ענק) דרושה מכונית שתענה על צרכי ההובלה של כל החבורה.

חשבנו על מזדה פרמסי. חיפוש לא העלה תגובה של בעלי נסיון ברכב הזה.

יש מישהו שיוכל לומר דברים טובים יותר או פחות על הרכב? בעיקר בנושא האמינות, מרחב בתא המטען (שמיועד לכלב...)?.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק לפני כשבוע מכרתי את המאזדה פרמסי שלנו אחרי שהיתה אצלי במשך שלוש שנים כך שבהחלט יש לי מה להגיד.

אני מדבר על פרמסי שנת 2002 רק כדי שלא יהיו תהיות.

בכל מקרה,מנוע 2000 עם 131 כ"ס נחמד מאוד וחזק יחסית,יותר ממספיק לרכב הזה.

היתי אומר שכדי לא לסבך את העניינים אפשר להגיד שהיתרונות הם בהחלט במרחב האחורי (אבי 188 ואני 185 ולא היתה שום בעיה לשבת אחד מאחורי השני בנוחות רבה) גם לרגליים וגם לראש.

האוטו עצמו גבוה סה"כ והכניסה והיציאה ממנו נוחה מאוד,גם המרחק של הכיסאות עצמם מהרצפה של הרכב יחסית גדול לכן הישיבה עצמה גם כן נוחה לבעלי רגליים ארוכות במיוחד.

תא המטען גדול יחסית ונוח להטענה בגלל כל המבנה של 5 דלתות ולא תהיה בעיה להכניס שם כלב גדול בקלות רבה.

החסרונות העיקריים לדעתי זו הצריכת דלק בעיר (אבל אני מניח שזה פחות או יותר כמו על מנוע 2000) מתלים רכים מדי לטעמי,ורעש יחסי מהגלגלים בנסיעה.

בסה"כ האוטו הזה נהדר כמעט מכל הבחינות,מכרנו אותו בצער רב ואני רק יכול להוסיף ולומר שבמסגרת החיפושים שלנו אחרי מכונית ישבנו ונסענו ברוב המשפחתיות ומכוניות המנהלים בשוק,ואין בכלל מה להשוות מבחינת מרחב וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפראמסי היא מין "סניק יפנית", עם קצת פחות פתרונות אחסנה יצירתיים בתא הנוסעים, אבל עם הרבה יותר ק"מ בין תקלה לתקלה... בקיצור - רקורד אמינות טיפוסי של מזדה.

בסה"כ כלי תחבורה נוח מאד למשפחה, עם הרבה מרחב פנימי בזכות הגובה. לא מלהיבה לנהיגה וסאלון מיושן יחסית - מין "לאנטיס גבוהה", אבל לא נראה לי שזה יפריע לכם. בגלל מדיניות השיווק של דלק מוטורס היא לא היתה הצלחה גדלה באולמות המכירה - הם כמעט ולא פרסמו אותה ולא דחפו אותה לציי הרכב למרות שהמחיר היה אטרקטיבי למדי. היה באירופה גם דגם עם 7 מושבים שהיה יכול להיות להיט-ליסינג עוד לפני ה-5, אבל הוא לא יובא.

הבעיה העיקרית - אין הרבה, ויהיה קשה למצוא.

בסה"כ מומלץ מאד.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בני,

עד שנת 2001 הפרמסי מצויידת במנוע 1.8 של לאנטיס,

משנת 2002 ואילך- הפרמסי מצויידת במנוע 2.0 של 626,

המכלולים של הפרמסי זהים למכלולים של הלאנטיס(BJ),משמע,הפרמסי אמינה לכול דבר.

בהצלחה.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות ולחפש סיטרואן פיקאסו, עדיפה בכל אספקט על הפראמסי, וכן בתחום האמינות מגלה שרידות ואמינות טובה כמעט או בדיוק כמו יפנית מקבילה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...