Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסאן רוף ב B4 לא אטום מספיק... עוד משהו, זקוק לייעוץ

MiD
שימו לב! השרשור הזה בן 6133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים שטפתי את הרכב החדש שלי שרק לפני שלושה חודשים הוצאתי אותו מהחברה וכבר פאשלה..

מים חילחלו את תוך הרכב דרך הסאן רוף ונספגו בריפוד של הגג מבפנים הכל היה פשוט שיטפון.

את הרכב קניתי מהילוך שישי ביפו שהסוכן שם אמר לי שאת הסאן רוף מרכיבים במוסך המרכזי בהרצליה, העלק מקורי הסאן רוף כשעושים אותו בארץ.

התקשרתי לסובארו בהרצליה ושם אמרו לי שלא הם עושים את הסנרוף ושאני צריך לפנות לאיפה שעשו את הסאן רוף וזה במושב גנות.

איך לעזאזל אני מגיע ממשרד נחמד עם מזגן בחברת סובארו כשמזמינים את הרכב לאיזה רפת בגנות עם פרות שבטח גם עליהן מרכיבים סאן רוף, מה אני קשור לגנות? קניתי משם את הסאן רוף? לא מבין!! התעצבנתי על הבחור הלא כל כך נחמד שדיבר איתי בטלפון וניתקתי.

עוד דבר אחד! לאחר כחודש בערך מקבלת הרכב הייתה לי בעיה של מגעים עם הקסנון אז פניתי להילוך שישי בבאר יעקב, פתחו שם את הפנסים ואמרו לי שהקסנון לא נעשה בסובארו עצמה, העיקר הסוכן של הילוך שישי יפו אמר לי שזה מקורי של החברה! נימאס כבר עם כל החברות החארות האלו שחושבים לרמות צרכנים!

עכשיו מה אני אמור לעשות?? לנסוע לגנות ולאטום שוב את הסאן רוף ולשתוק? או שפשוט להגיש תביעה ולהוסיף בה את הקסנון ולהיכנס באמא של סובארו האלה.

אשמח לתגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זה חשוב לך תתעקש להביא את הרכב להילוך שישי, ושהם ייקחו משם את הרכב לתיקון הסאנרוף.

בתכלס לא הייתי סומך עליהם מספיק בשביל לתת להם את הרכב לנסיעה כזו, מחשש לעבירות תנועה (מצלמות) והתחרעות על הרכב החדש.. תעשה את השיקול שלך.

בכל מקרה תשלח להם מכתב תלונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע את האימאימא שלהם, מוכרים את זה בתור פריט מקורי, שהם יטפלו בזה, חוצפה שהם מפנים אותך לגנות.

וטיפ לכולם - לא לקנות רכב עם סאנרוף לא מקורי!!

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל חלקי הרכב באחריות החברה ?

לפי דעתי זאת בעיה שלהם והם צריכים להיתמודד איתה . תביעה טובה נישמעת לפי דעתי מצויין

הלכה הפונטו נחכה למשהו אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום

אי מייל בצרוף מספר השלדה ומהות התקלה למחלקת יחסי ציבור סובארו יפן או החטיבה האירופאית ,יהיה הרבה יותר אפקטיבי

אל תוותר ,חיתוך הגג ברכב אשר הגג אינו יועד לכך ,עם כל הטכנולוגיה הקיימת אינו תחליף למנגנון המקורי

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי יש ליבואן אחריות מלאה על הבעיות. את התשלום הם קיבלו, את הספק הם בחרו (טענה על מתקין לא מקצועי נשמעת מצוין).

עכשיו קיבלתי הוכחה לכל הפרנויות שלי: לדעתי כל התקנה מקומית היא פתח לצרות צרורות. את האיתוראן שהתקינו אצלי ברכב עשיתי רק מחוסר ברירה ועם כאב בטן שעדיין לא חלף :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכל התקנה מקומית היא פתח לבעיות...

אנשים, תקנו רק מקורי, מה שהורכב בחוץ לארץ.

אני יודע שלפעמים מקבלים כמה הנחות פה ושם, אבל זה עולה ביוקר אחרי זה, גם בתסכול ועצבים.

אני מצטרף ומחזק : להכנס בהם חזק, לא להתעצל, לא להתייאש ולא לוותר. אם ל-B4 יצא שם כזה,

אז מה ישאר להם ? תראה כמה יש על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק שהריפוד בגג לא ניזוק. באם ספג מיים , יתכן וניזוק. אינני יודע את מרכיביו וחולשותיו למיים, אך ראוי שתתיחס גם לזאת , שלא תגלה בעוד מספר חודשים שהוא מתנפח.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קיבלתי הוכחה לכל הפרנויות שלי: לדעתי כל התקנה מקומית היא פתח לצרות צרורות. את האיתוראן שהתקינו אצלי ברכב עשיתי רק מחוסר ברירה ועם כאב בטן שעדיין לא חלף :evil:

דורקי ידידי,

אני למדתי על בשרי עם הגולף הקודמת של גולף דור 4 כול התקנה הכי פשוטה ברכב שביצעו בארץ גרמה לאין ספור תקלות כגון:

התקנת מערכת

התקנת אזעקה

המצב של רוב המתקינים בארץ פשוט על הפנים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של סובארו ישראל לא רשום שהסאן רוף מקורי.

אני במקרה כזה הייתי פשוט מבקש לא להתקין ברכב סאן רוף.... הB4 רכב נפלא (יש לאבא שלי) , חבל לקלקל את החוויה עם התקנה מקומית קלוקלת...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הסאנרופים של גנות מצויינים, ההתקנה נקיה ויפה איכותית בצורה לא רגילה, ניסיון ב3 מכוניות שונות 2 מהן מעל 5 שנים אחת מהן 8 שנים! ושום תקלה בכלל לא נזילות ולא למנוע החשמלי

לדעתי שוב, העבודה שלהם מעולה נקיה ומאוד מאוד איכותית, במידה והורכב לך סאנרוף של גנות גש לגנות תסדר אותו זה בתור התחלה, אחרי זה אם תרצה תלך לריב עם היבואן ואולי תקבל פיצוי....

השירות של גנות מעולה ופעם ראשונה שאני שומע מישהו עם סאנרוף שלהם שיש לו תקלה, כל האימפרזות של שנת 99 הגיעו עם גג מגנות, לי היו כמו שאמרתי 3 מכוניות עם גג כזה, עשרות איביזות נוסעות עם גג כזה לא שמעתי שום בעיה בנושא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב.

אין כמו מקורי, ולא משנה מה תגיד...

כשאתה מסתכל על סאן רוף שנעשה בארץ, אתה מזהה את זה ישר...

מזהים שהגג פשוט, גם בגלל צורת הפתיחה שלו שלא דומה לפתיחה מקורית.

גם בגלל שהוא דק מדי, וגם כי הוא בדרך כלל קטן ונראה מגוחך...

אתה לא זוכר שהיה דיון בו היו 2 פאסאטים (או שזה היה פאסאט וטולדו) הפוכות על הגג , אחת עם סאן רוף מקורי ואחד בהתקנה מקומית, והרכב עם ההתקנה מקומית נמעך בגג משמעותית יותר?

אגב, האם גנות מסדרים תעלות בתוך הגג כמו שמגיע במקורי?

האם יש חיזוקים כלשהם? האם המתגים בתוך האוטו נראים מקוריים ?

האם יש אופציה לבטל את הסאן רוף ע"י הסתת החלק הפנימי בתוך האוטו שהוא בדיוק בצבע הריפוד הפנימי של האוטו? או שיש שם וילון פשוט שעשוי מאותו חומר שעשויים הוילונות האחוריים ברכבים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא זוכר שהיה דיון בו היו 2 פאסאטים (או שזה היה פאסאט וטולדו) הפוכות על הגג , אחת עם סאן רוף מקורי ואחד בהתקנה מקומית, והרכב עם ההתקנה מקומית נמעך בגג משמעותית יותר?

כל עוד לא הפכת אתה את הרכבים בניסוי מבוקר של כוחות הג'י זה בדיוק כמו להגיד:

"תראה את שתי המכוניות האלו: אחת סובארו DL עם שריטה בפגוש והשנייה אאודי A4 מרוסקת כולה. הסובארו יותר בטוחה".

האאודי נכנסה בקיר ב 200 קמ"ש והסובארו בעמוד על 5 קמ"ש.

מה הקשר?

כל עוד אתה לא יודע איך התרחשה התאונה, באיזו מהירות,

באילו עצמים כל אחד מהרכבים פגע - להשתמש בתמונות כאלו בתור דוגמה - לא רציני בעליל.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"את האיתוראן שהתקינו אצלי ברכב עשיתי רק מחוסר ברירה ועם כאב בטן שעדיין לא חלף" :evil:

את הצרות מהאיתוראן שהתקין הבעלים הקודם אני עוד לא הצלחתי לפתור!

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם נפלו לתעלה...

אני זוכר שהתאונה היתה זהה.

בכל מקרה, להלן דוגמא לסאן רוף חליפי בגולף

22.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...