Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרווח טיפולים רנו קנגו 2008

ran
שימו לב! השרשור הזה בן 6146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי ברנו קנגו 08 מהעבודה,במסירה האיש ליסינג אמר והדביק מדבקה שהטיפול הבא ב 30 אלף,שאלתי מה עם טיפול 1000,טען שאין צורך,יום אחרי בבוקר אני מניע ורואה בלוח שעונים ,סימן של מפתח פתוח ולידו מס' 19890 בערך,עכשיו הקטע הוא שהרכב עומד על בערך מאה קילומטר ,כך שיוצא שהטיפול ב 20 אלף,האם זה ניסיון לחיסכון מטעם הליסינג? הוראות יבואן?

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל 30 אלף ק"מ או שנה המוקדם מביין השניים.

אני אישית ברכב דיזל הייתי מקדים את הטיפולים במידה ואפשר מבחינת ההסדר עם החברה.

מנועי דיזל נוטים להשחיר את השמן לפיכך הוא מאבד מהר יותר את תכונותיו מאשר מנועי בנזין.

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפח 1.5 טורבו דיזל,נאמר לי כל 30 אלף,אך במד מצויין שהטיפול עוד 19500.אם הרכב לא יעשה טיפול ב 20 אלף,תידלק נורת תקלה?

ובלי כל קשר,הרכב עולם אחר לעומת ה 2005 שהייתה לי,מהרבה בחינות,כוח,נוחות ,רעשי מנוע וחוץ,בגלל זה אכפת לי מהרכב כי הוא הולך לשמש רכב ראשון למשפחה ל 3 שנים הבאות.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שמדובר ב-1.5 DCI ולא 1.9, כפי שציינתי בתחילה בטעות.

האם קיבלת עם הרכב את ספר הנהג בצרוף חוברת ההוראות לטיפולים? נסה לחפש שם.

אמנם ההמלצה לטיפול תקופתי בכל 30,000 ק"מ, או שנתיים (המוקדם מביניהם) מוכרת לי, אך למיטב זכרוני הדבר נכון למעט מספר דגמים המצויידים במנועי דיזל, בהם יש לבצע טיפול מוקדם יותר מהמועדים הנ"ל (אינני יודע אם רכבך נכלל בין רכבים אלו).

אפרים.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...