Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו שנת 94 אוטומט הזרקה 1800 - לא מניע

tuval
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , יש לי בעיה להניע את הפורד מונדאו - הרכב שנת 94 , אוטומט , הזרקה , מנוע 1800 .

יש סטארטר ,יש ניצוץ , יש זרימת דלק , אין שמן במים או מים בשמן , הטיימינג שלם והשסתומים זזים .

כאשר הוצאתי את הפלאגים הם היו רטובים משמן - ניקיתי אבל לא עזר ...

ביקשתי מחבר שייתן סטארטר ושמתי יד מול האגזוז והרגשתי שבקושי יש פליטה - ויש גם יניקה באגזוז .

מה יכולה להיות הבעיה ? (בבקשה אל תפנו אותי למוסך - אני מתקן לבד ...)

תודה , תובל .

****************הערת מינהל המערכת:*************

אין צורך בהגדלת פונטים.

אין צורך בשימוש בנקודות האלה: ........

זה בניגוד לתקנון, וזה לא צ'אט כאן.

שים לב להבא בבקשה, שלא נצטרך להגיע לשלב האזהרות וההתרעות.

תודה -ההנהלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק , אבל אני לא חושב שזו הבעיה - מה המשמעות של זה שכל 4 הפלאגים היו מוצפים בשמן (רטובים לגמרי) ?

זה שהפליטה בסטארטר מאוד חלשה - ויש גם יניקה באגזוז , אומר משהו ?

המנוע הוא מנוע שפעל בצורה תקינה - פתאום כבה (הרכב לא התחמם) - ומאז לא מניע יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי דוד פליטה סתום ונסה לבדוק זאת ע"י שחרור הברגים המחברים את צנור הפליטה לסעפת ונסה להניע המכונית

(אם המנוע יונע אז כבה אותו כעבור כדקה מכסימום כדי שלא ישרף אטם צנור הפליטה).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין קשר לדוד פליטה סתום. נראה שיש לך בעיית תיזמון, הבוכנות והשסתומים אינם מתוזמנים או הבוכנות והניצוץ לא מתוזמנים. ראשית יש לבדוק קומפרסיה. ואם היא בסדר הבעיה בניצוץ שלא מגיע בזמן.

במידה שיש ניצוץ בזמן 4 פלגים רטובים משמן מעיד על בעיית דלק. יניקה באגזוז מעיד על שסתומים פליטה לא סגורים או לא סוגרים בזמן."שהפליטה בסטארטר מאוד חלשה" לא קיימת בדיקה כזאת. כאמור ראשית לבדוק קומפרסיה ולראות את רצועת טיימינג מסתובבת.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+ עדכון +

היום בדקתי את הטיימינג , לפי ההוראות יצרן - והוא באמת לא היה במקום

משהו כמו 7 שיניים פספוס לפליטה , ו2 פספוס ליניקה .

כיוונתי אותו כמו שצריך לפי הוראות יצרן , אבל הרכב עדיין לא מניע .

למרות שזה לא מדוייק אבל הרגשתי באגזוז עם סטארטר שהיניקה שהיתה קודם נעלמה , והפליטה יותר חזקה .

האם פספוס בטיימינג יכול לגרום ברכב זה נזק לשסתומים ?

דלק מגיע לאינגקטורים , לאינגקטורים יש פולס , יש ניצוץ , יש סטארטר - הרכב אפילו לא מנסה להניע - גם לא מגמגם ...

מה יכולה להיות הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כיוונתי אותו כמו שצריך לפי הוראות יצרן " במידה ואכן כך ביצעת, בלי להחליף את הרצועה והמותחן, זה יקרה לך שוב.

יש להחליף את הרצועה שקפצה. ולעשות טיימינג כמו שצריך.

נראה שנגרם לך נזק ראה בקובץ המצורף והמעודכן לשנת 2006. כדי לוודא זאת יש לבדוק קומפרסיה.

נראה לי שעיקמת שסתומים או שברת בוכנה.

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במונדאו אין מותחן קפיצי , או שעקב תקלה הוא לא היה קפיצי אצלי

כיוון שלאיזה צד שהזזתי אותו - שם הוא נשאר - ככה שאני לא יודע מה יכול להתקלקל בו ..

בנוגע לקומפרסיה - אני אבדוק מחר ונראה מה קורה ..

לא נראה לי שבוכנה נשברה כיוון שהזזתי ידנית את הפולי וכל בוכנה עולה למקסימום שלה ויורדת בסדר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אפשר להבין וודאית שנגרם נזק לשסתומים וצריך להוריד ראש. אבל רק בתנאי שבדיקת הקומפרסיה נעשתה כאשר

רצועת הטיימינג עמדה במקום בעת הבדיקה. אחרת אין ערך לתוצאות הבדיקה.

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפ קטן, עשה לעצמך טובה, בדוק שוב אם הרצועה יושבת במקום לפני שתוריד את הראש.

יש לי תחושה שלא. ורק בגלל שהתוצאה "יצאה -0- לכל ה4 צילנדירים".

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל להיות בטוח - ככה כיוונתי את הטיימינג :

את בוכנה מס 1 ובוכנה מס 4 , כאשר 1 ו 4 הן הבוכנות הימנית והשמאלית ביותר כיוונתי לtdc

כאשר tdc זו הנקודה הגבוהה ביותר כלפי מעלה (כיוון שמיים) שהן מגיעות (לשתיהן אותה נקודת מקסימום ) .

את שני הקמשפטים (פליטה ויניקה ) איזנתי עם מוט בעובי 5 מילימטר ( כמו שרשום בספר ) דרך החריץ שיש להם מאחורה .

ובמצב של פתיחת וסגירת שסתומים כמו בתמונה במצורפת .

האם פעולות אלו הן הנכונות ?

xz.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...