Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגמא 92 - חלק שנקרא תומך מנוע?

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני שוב מנצל את הידע הנרחב שמסתובב פה...

אמא הכניסה את הרכב (כאמור, סיגמא 92) למוסך מורשה "כלמוביל".

נאמר לה שהיא צריכה להחליף "תומך מנוע", בעלות של 1600 ש"ח לפני מעמ.

הכוונה היא לתושבת מנוע? אם כן ואם אני לא טועה, המחירים שאני שמעתי לתושבות מנוע נמוכים בהרבה...

אני אשמח להכוונה.

בנוסף, נאמר לה שצריך להחליף ספק כח סרבו (מנוע צעדים?), ב2200 ש"ח לפני, מדובר במנוע צעדים של יונדאי, ורציתי לברר אם זו באמת החלפה נכונה.

רפידות בלמים דורשות החלפה, ורציתי לברר על אפטרמקרט טוב וזול מהמקוריות.

המחירים לחלקים סבירים (לפני עבודה ומע"מ)?

תודה מראש לכולם :)

ויום נפלא.

טל

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שנקבת בו אכן גבוה,אך מאחר ואין אפשרות להשיג תושבות תחליפיות,אין לך ברירה.

אם הכוונה למנוע צעדים,לפי מיטב ידיעתי הוא זהה לזה של יונדאי סונטה 3.0.

כאן אולי אפשר להוזיל מעט את העלויות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש מכוניות בהן ניתן להתחבר לאיזשהו מחשב, ובכך לגלות את התקלה.

במקרה המדובר לא עשו כך, ורציתי לשאול אם זה מכיוון שאין את האפשרות ברכב הזה או כי המוסך/ניק מחפף/חסר אמצעים.

לאיזה מחשב מתחברים? לאילו מכוניות יש אותו? (לא כל רכב עם הזרקה, נכון?)

יום נעים :)

טל

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב עם הזרקה יש מחשב. לכל מוסך מורשה צריך להיות מכשיר המתחבר למחשב דרך שקע דיאגנוזה כדי לקבל מידע על מצב מערכות שונות. סוג המידע, כמותו ואיכותו משתנה מרכב לרכב וכמובן עם השנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב עם הזרקה יש מחשב. לכל מוסך מורשה צריך להיות מכשיר המתחבר למחשב דרך שקע דיאגנוזה כדי לקבל מידע על מצב מערכות שונות. סוג המידע, כמותו ואיכותו משתנה מרכב לרכב וכמובן עם השנתון.

יש לא מעט הזרקות דלק "מכניות" ללא מחשב.

שנית, יש מוסכים מורשים שלא יודעים (או רוצים) לטפל ברכבים ממודלים ישנים.

אבל האם כל רכב עם הזרקה יכול לתת פלט של מספר שגיאה, ובכך לכוון את הרופא?

או שזה שמור למחשבים החדשים יותר?

לכל רכב עם מחשב יש יציאת דיאגנוסטיקה שיכולה לתת קודי תקלות. לא תמיד הם נכונים, וכאן מגיע הניסיון ויכולת איתור התקלות של איש הדיאגנוסטיקה שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט הזרקות דלק "מכניות" ללא מחשב.

שנית, יש מוסכים מורשים שלא יודעים (או רוצים) לטפל ברכבים ממודלים ישנים.

לכל רכב עם מחשב יש יציאת דיאגנוסטיקה שיכולה לתת קודי תקלות. לא תמיד הם נכונים, וכאן מגיע הניסיון ויכולת איתור התקלות של איש הדיאגנוסטיקה שלך.

הזרקת דלק מכנית? בפורום אספנות אולי זוכרים את זה. כבר באמצע שנות ה80 אני חושב שכל ההזרקות כבר היו ממוחשבות, תקן אותי אם אני טועה.

לגבי המחשב - לא לכל מחשב יש יציאת דיאגנוסטיקה, בעתיקים ברובם אין (80'), אצלי ברכב הזרקה חד נקודתית עם מחשב ואין אפשרות דיאגנוסטיקה שידועה לי.

לגבי תוצאות הדיאגנוסטיקה - כל מחשב והמידע שהוא תוכנן למדוד ולאגור. מחשב שלא תוכנת לאתר בעיה מסוימת לא יתן פלט שגיאה אם היא קיימת. ככל שהמחשבים חדשים יותר הם באופן טבעי משוכללים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...