Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן חמצן - יאריס 1.3L 2002

roei
שימו לב! השרשור הזה בן 6168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליאריס של ידידה שלי נדלקה נורת תקלת מנוע שבוע שעבר

לאחר בדיקת דיאגנוסטיקה במוסך מורשה שבו איפסו לה את המחשב

הנורה עדיין דולקת.

האבחנה-חיישן למבדה מקולקל,

עלות החלפה חדש מקורי-מעל 2000 שח.

אני בטוח שקיימים בשוק חיישנים תחליפיים,

שאלתי היא האם למישהו יש ניסיון בדבר ויכול להמליץ על מק"ט/חברה ומחירים משוערים

תודה מראש

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

מהניסיון שלי לא ניתן להרכיב חיישן תחליפי בטויוטה.

אבל לפני שאתה מחליף תהיה בטוח שזו התקלה ולא תוצאה של תקלה אחרת - שלא תהיה מופתע.

אם תוכל לתת יותר פרטים אל התקלה או מספרה - (P-COD ) אוכל אולי לעזור יותר בהכוונה.

בברכה ובהצלחה.

חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר יהיה להשיג מק"ט טויוטה,ניתן יהיה למצוא את החיישן כחלק OEM (כנראה NGK-NTK או DENSO) וכנראה גם לחסוך.תנסה לתת גם דגם מנוע ,יכול לסייע בתהליך.

סתם להתרשמות כללית: http://www.ngksparkplugs.com/part_finder/car_truck_suv/results.asp?engineid=38240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק שהקריאה היא לחיישן ולא לממיר תקול. אתה יכול להתקין דנסו לדעתי מנסיוני, ויש לבצע מס' בדיקות טרם ההחלפה!!!

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלו מספר דיונים בפורום TT לגבי חיישני חמצן תחליפיים ומדוע ישנם דגמי רכב (במיוחד יפניים) שפשוט לא עובדים תקין עם חיישנים תחליפיים, עדיין לא הגענו למסקנות סופיות אך יש כווני חקירה ובדיקה- מבטיח לעדכן במידה ויהיה מידע מדוייק ומהמן למקרים המדוברים.

לאור זאת הייתי ממליץ להתייעץ הם מוסכים המכירים דגם רכב זה לפני התקנה של חיישן חלופי, שעלולה להסתיים עם זמן רב של אבחון מיותר, כאשר התקלה לא תפתר עקב החלפת החיישן התחליפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...