Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לגבי רכישת לנד קרוזר 2004 קצר

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצאות שוטפות רגילות לחלוטין.הרכב מפגין אמינות מצויינת.

ביטוח יקר מאד יחסית,בסביבות ה-10,000 למקיף.

הבעיה שלך תהיה למצוא רכב כזה במצב טוב,רובם כבר עברו ידיים בשנה הזאתי וכלים כאלה כבר עם 100,000 ק"מ ומעלה.

לא פשוט למצוא רכב כזה שמור מאד יד 1 עם ק"מ סביר,במשך 3 חודשים חיפשתי כזה רכב לחבר.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפח 3 ליטר סולר

מה דעתכם באופן כללי על הג'יפ ולגבי תחזוקתו?

האם כל הטיפולים,הביטוח והוצאות שוטפות הרבה יותר יקרות מרכב רגיל?

זה לא Jeep אבל זה רכב כביש-שטח מצויין.

לשאלתך - כן, כל הטיפולים וההוצאות השוטפות יקרים הרבה יותר מאשר רכב פרטי, וזה נכון לכל רכב כביש שטח גדול. רוצה דוגמאות פשוטות? בכל מנהרת שטיפה המחירון לרכב שטח 50-100% יותר מאשר לרכב פרטי... יש לו 5 אגני שמן נפרדים שצריך להתייחס אליהם במקום שניים בלבד ברכב פרטי... יש לו 6 צירים מסתובבים עיקריים במקום 2 ברכב פרטי, בכל קצה של כל אחד מהם אטם שמתבלה ודורש החלפה מתישהו... וכן הלאה וכן הלאה... בכל רכב שטח יש יותר מה שיתקלקל, יותר מה שישבר - אפילו שזה טויוטה וכן, נחשב לאמין יחסית בסוגו. וכל זה לפני שהתחלת לטייל איתו בשטח. הביטוח הוא פונקציה של מחיר הרכב כמו בכל רכב אחר - בכל מקרה, ביטוח מאד משתנה על פי גיל, וותק ורקורד הנהגים, אזור מגורים, סוכן ביטוח...

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפח 3 ליטר סולר

מה דעתכם באופן כללי על הג'יפ ולגבי תחזוקתו?

האם כל הטיפולים,הביטוח והוצאות שוטפות הרבה יותר יקרות מרכב רגיל?

מכיוון ששאלת באופן כללי.

אני אענה לך שבאופן כללי רכבי השטח הארוכים (5 דלתות) עדיפים בהרבה.

עלויות האחזקה שלהם זהות והם הרבה הרבה יותר פונקציונלים. הדגמים הקצרים הם לא ליותר משני אנשים. קשה אפילו להכניס ילדים למושב האחורי מכיוון שזה דורש קיפול של המושב הקידמי.

ועוד אפילו לא הזכרתי את האופציה ל 7 מקומות בגרסאות הארוכות.

בקיצור ממליץ לך להחליף כיוון לרכב שטח ארוך.

נ.ב.

במחיר של טויוטה, אתה קונה שני איסוזו, בהפרשי מחיר כאלו , אני כבר לא בטוח שעדיף טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח של חבר יש אחת קצרה דיזל, עבדתי איתו כמה פעמים, בתור נהג, מה שהצריך נהיגה של משהו כמו 10-12 שעות על הכביש ביום.

הרכב לא שותה הרבה ביחס לג'יפים אחרים ואף לפרטיות, והנהיגה בו הייתה הנהיגה הכי נוחה בעולם!

נהגתי על מס' לא קטן של רכבים, והיא הייתה מאוד נוחה, זהו רכב עבודה ללא ספק!

אמליץ לך בחום עליו.

הבנאדם עכשיו ככל הניראה רוצה למכור אותה ולהזמין חדשה מהחברה.

אעדכן כאן במקרה ויוודעו לי עוד פרטים.

אלוהים ברא לכל אדם נתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד,תודה על התגובה המפורטת!

שמוליק,הגירסא הארוכה יש לה מראה משפחתי מידי ואני מחפש גם לשלב את עניין המראה הספורטיבי.

אני בחור צעיר ככה שלא מייעד את הרכב ליותר משניים עד שלושה נוסעים איתי ברכב מכיוון שאני רווק.

מאור,אפשר יותר פרטים על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קיבלת את כל מה שאתה צריך לדעת.

אם יש עוד משהו שברצונך לדעת אנחנו כאן.

לטעמי הרכב הוא רכב מצויין,נראה טוב,בעל יכולות שטח לא רעות,סחיר מאד ובעל שמירת ערך טובה מאד.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...