Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפ מרצדס - ml

amksky
שימו לב! השרשור הזה בן 6158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל חוו"ד על הדגם הנ"ל.

כרגע בחשבון 270 דיזל או 320 בנזין שנתונים 2002-2003.

אמינות(לרבות מע' המחשוב), אחזקה שוטפת, מחירי ביטוח וכו'

חשוב לציין אינני "חיית שטח" אלא רצוני במה שמכונה "ג'יפ עירוני".

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה קטנה עם הג'יפ הזה. מחד זהו רכב פוזה אולטימטיבי, מאידך רכישתו מצביעה על העדר יכולת כלכלית לקניית חדש. להערכתי הצנועה יש פה בעייה.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יודע שבטופ גיר בכל השנים שראיתי וזה דיי הרבה שנים כבר תמיד מדברים על מרצדס כרכב שיושב הרבה במוסך.

כמו כן שמעתי הרבה שמועות כאלו. אבל כולנו יודעים מה משקלן של שמועות.

בקיצור , יש סיבה למה דווקא את הג'יפ הזה במיוחד שיש עשרות של ג'יפים זולים ומוצלחים ממנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודלים הללו שלפני מתיחת הפנים "זוכים" למחירים נמוכים עקב בעיות איכות לא פשוטות , כיאה לתוצרת אמריקאית מהשנים הללו.

ממליץ לך לחפש רכב אחר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות האיכות הן הדבר שקל להתמודד איתו. הרבה יותר קשה להתמודד עם מחירי החלפים, שעולים כמשקלם בזהב. מילא אם זה היה אוטו "אמין כמו מרצדס", אבל זה לא, ואז יש בעיה.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, השכלתי במקצת, אך עדיין ממשיך להתלבט.

בכל זאת מדובר ברכב גרמני, מאסיבי ובמחיר זול יותר מאחיו היפניים בקטגוריה ובשנתון זהים.

מה שמעניין הוא שיש לא מעט סוחרים שמתעסקים עם הרכב הזה, וזה, אותי לפחות, קצת מרתיע.

באשר לחלפים ועלותם, מנסיוני עד כה למדתי שאחזקת רכב אירופאי, יקרה יותר מכל / מרוב היפניות האחרות.

אולם איכות הנהיגה ונוחות הנסיעה, לפחות מבחינתי, לא ברות השוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין הוא שיש לא מעט סוחרים שמתעסקים עם הרכב הזה, וזה, אותי לפחות, קצת מרתיע.

לא מפתיע שרכב יוקרה מגיע לסוחרים.

פעמים רבות המוכרים של הרכב הם אנשים עסוקים, או שאינם רוצים להתעסק במכירה, או שזמנם יקר מכדי "לבזבזו" במכירת רכב, והם יכולים להרשות לעצמם להפסיד במכירה ולהעביר את הרכב לסוחר.

זה לא כלל, אבל כבר נתקלתי בבעלי רכבי יוקרה שמשתלם להם להפסיד כסף במכירה לסוחר, מאשר לבזבז זמן במכירת הרכב.

אם איכות נסיעה / נהיגה חשובה - אל תקנה ג'יפ. כל מרצדס אחרת (לצורך ההשוואה) תהיה נעימה בהרבה, בהבדל משמעותי, על הכביש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע שרכב יוקרה מגיע לסוחרים.

פעמים רבות המוכרים של הרכב הם אנשים עסוקים, או שאינם רוצים להתעסק במכירה, או שזמנם יקר מכדי "לבזבזו" במכירת רכב, והם יכולים להרשות לעצמם להפסיד במכירה ולהעביר את הרכב לסוחר.

זה לא כלל, אבל כבר נתקלתי בבעלי רכבי יוקרה שמשתלם להם להפסיד כסף במכירה לסוחר, מאשר לבזבז זמן במכירת הרכב.צודק. וזה גם הגיוני . אדם שמסוגל להוציא 600-1.2M על רכב הוא בוודאי לא אדם שמקבל משכורת רגילה /גבוהה , סביר להניח שזמנו שווה המון , והפסד של 10-15% כמה שנראה המון , זה בשבילו משחק

רק ע"פ התגובות כאן ומבלי להכיר את הרכבים , אם אתה רוצה דווקה רכב מסוג כזה , אולי תבדוק את הבמוו X5 ואת הטוארג

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, השכלתי במקצת, אך עדיין ממשיך להתלבט.

בכל זאת מדובר ברכב גרמני, מאסיבי ובמחיר זול יותר מאחיו היפניים בקטגוריה ובשנתון זהים.

באשר לחלפים ועלותם, מנסיוני עד כה למדתי שאחזקת רכב אירופאי, יקרה יותר מכל / מרוב היפניות האחרות.

הרכב אומנם תוכנן על ידי מרצדס הגרמנית, אך הביצוע הלא מחמיא וההרכבה שייכים כולם לסניף האמריקאי.

מחפש נוחות, לא תמצא זאת בגייפים, ממליץ לך לפנות לרכבי כביש יעודים אשר יתנו נוחות גבוהה בהרבה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות ג'יפ שכולם אומרם לא?

למה לא לקנות במחיר שווה לו BMW סדרה 5 או A6?

שתי המכוניות הטובות ביותר בקטגוריה שלהן?

אמינות.

טובות יותר.

נוחות יותר.

לא מנקרות עייניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות האיכות הן הדבר שקל להתמודד איתו. הרבה יותר קשה להתמודד עם מחירי החלפים, שעולים כמשקלם בזהב. מילא אם זה היה אוטו "אמין כמו מרצדס", אבל זה לא, ואז יש בעיה.

אסף.

לצערי ידידי, אין איכות ואין אמינות ואפילו פוזה כבר אין...

מתוך נסיון של 2 דגמים (270 משנת 2002 ו 320 משנת 2001):

איכות ההרכבה מחפירה, כסאות מתנדנדים ומנגנונים שנשברים סתם כך, פלסטיקים זולים שמאבדים את נשמתם בשמש הישראלית, ב 320 ה"נחשב" האבזור (לדעתי) דיי צנוע.

לגבי אמינות??? בוא לא נתחיל רק אציין ש, עזוב אין לי כוח... רק מה, עד היום לא עלו על בעיית ניתוק המנוע ב 320 ב 2000 סל"ד (הוא "מתנתק" וחוזר לחיים אחרי שבריר שנייה) וזה במוסך מורשה של מרצדס ובאמת שהם עושים כל מה שבייכולתם.

צמות חשמל שמקבלות ניתוקים לא רצוניים (תשאל בעלי MLים למינהם על בעיות החשמל, במיוחד בגיר) בקרת אקלים שלא מחליטה אם לחמם או לקרר

והטיפולים אוי הטיפולים... אמנם מחיר מוסך מורשה אבל... טיפול "קטן" כולל החלפת רפידות בלמים קד' וצלחות קד' שים לב.... 6800!! ש"חים.

תעשה לעצמך טובה ותתרחק מהרכב הקלוקל הזה, כמו שבחור חביב העלה פה, קח A6 ותבלה (לי יש אחת מנוע 2.8) יש פוזה, יש אמינות האחזקה יותר זולה (לרכבי סאלון כמובן) ויש תמורה במחיר מופחת.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והטיפולים אוי הטיפולים... אמנם מחיר מוסך מורשה אבל... טיפול "קטן" כולל החלפת רפידות בלמים קד' וצלחות קד' שים לב.... 6800!! ש"חים.

אאאהההה...

מה!?

מה שמים מים מזוקקים עם זהב?

מה בדיוק עולה 6800?

אני חייב להודות שפעם ראשונה שאני המום לגמריי.

אבל המום. מה בדיוק?!

בקיצור . פוזה לנשות הבאסטיונרים בשכונה שלי (ע"ע רמת אביב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...