Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מגבר ורמקולים

izhak
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מערכת פיונר deh-1700r ואני רוצה ליקנות מגבר ורמקולים יש לי תקציב של 500 ש'ח

האם כדיי לי לקנות מגבר של פירסט 4 ערוצים 1600w ב170 ש'ח ? מה אתם אומרים על המגבר

ורמקולים פיונר 350w ב250 ש'ח

35-5111197.jpg

o1_7_58492_20070424100451.jpg

o1_7_44934_20070424170418.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איזה רמקולים יש לך מקדימה? תביא ת'סוג ***את הסוג***.

2. החברה לא ידועה (מגבר) אז אני לא הייתי ממליץ לך לקנות אותה.

3. הרמקולים האחוריים טובים.

תתן מידע על רמקולים קדמיים+אחוריים שאתה רוצה לקנות ונייעץ לך מה לקנות.

-קח בחשבון שב-500 ש"ח לא תמצא מגבר+רמקולים באיכות טובה.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין אפשרות לעלות קצת את התקציב הייתי הולך רק על יד 2 כי אולי אז אפשר למצוא משהו.

אם הייתי במצב שלך למרות שאני לא אוהב רמקולים 6*9 הייתי הולך עליהם,אבל 250 למשומשים זה לא כל כך זול.

הייתי קונה בינתיים רק רמקולים טובים של חברת JBL לדוגמא ומחכה שיהיה עוד 400 ש"ח לקנית מגבר בהמשך

ב400 יש לך מגבר פלטינום אאודיו V12 שיחסית לכסף הוא נותן תמורה טובה מאוד,והכל יוצא חדש

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מיקדימה רמקולים אורגינל של הרכב (מיצובישי גאלאנט 1994)

אבל יש לי בארון רמקולים קידמיים 5'' של red sound 220w max מה אתם אומרים עליהים ?

אבל יש לי בעיה לא נירא לי שאני יכול לחבר אותם כי מקדימה בדלתות אין לי חורים לרמקולים

כמה זה יעלה לעשות חורים +כל החוטים החיבור אפשר בכלל לעשות כזה דבר?

והרמקולים הקידמיים שלי הם בדשבור למטה ויש חור קטן אפשר לעשות שם איזו קומבינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים האלה מממנים אירגוני טרור :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה יודע איך אני מכוון במערכת שלי שישמעו רק את הרמקולים האחוריים כי אני לא מצליח לכוון

אני יכול לכוון שישמעו כל רמקול בנפרד איזה שאני רוצה אבל קידמיים ואחוריים אני לא מצליח

deh-1700r

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...