Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לפני קנייה - אופל טיגרה

ILANAS
שימו לב! השרשור הזה בן 6211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני רכישה של אופל טיגרה שנת 2000 מנוע 1600

והייתי רוצה לדעת כמה שיותר פרטים על האוטו ..

למרות שלא המליצו על האוטו בחום ....:?

תודה לכל העוזרים בעניין .

VTS-לזכור ולא לשכוח!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב.

בגלל המראה היחסית ספורטיבי של הטיגרה הרבה בעלי טיגרה חשבו אותה לאחת ונהגו בה בצורה שאפילו לטויוטה קורולה היה יוצא שם רע. כמו כן אנשים מרבים להזניח את הטיפול השוטף שכל רכב מצריך שזה כולל שימוש בחלקים לא מקוריים , קומבינות למיניהם אצל מוסכניקים וכו'. אלו הן רק חלק מהסיבות שיצא לטיגרה שם רע. כמו כן בשנת 97 הגיע דגם חדש של טיגרה שכלל מכלולים של חברת ac delco הידועה לשימצה מהרכבים האמריקאים וכל זה גם לא טרם לאמינות ( היו בעיות חשמל והטיגרות מהשנים הנ"ל נקראו לבדיקת הצמה) אבל..

כבעל טיגרה מזה כשנה ובעל חברים שיש להם טיגרות מזה כ 2,3 ואף 6 שנים אני מאוד מרוצה מהרכב. כאשר מטפלים ברכב כמו שצריך , בלי קומבינות ועם חלקים מקוריים ,לא מנסים לעשות מהרכב פורשה אלא נותנים לו את הכבוד שזה עדיין רכב בסגמנט המיני אבל עם ערך מוסף , מגלים שהרכב מאוד אמין, חסכוני (1:12.5), מנועי האקוטק מאוד מוצלחים, הוא נראה מצויין(על טעם ועל ריח..), והוא די מהנה לנהיגה .

בקיצור אם אהבת את הרכב אני ממליץ בחום על אחת כזאת אבל תבדוק טוב טוב את הרכב כי כמו שציינתי אנשים ניסו ועדיין מנסים לעשות את הרכב להרבה יותר ממה שהוא והורסים אותו ואת השם על הדרך (נשארו כ - 150 טיגרות בארץ).

טעימה קטנה: http://img510.imageshack.us/img510/3382/233020rd7.jpg

אם תצטרך עזרה נוספת אל תהסס לשאול

בהצלחה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית שחבל על הכסף אבל אם אתה מהקריות אני אתן לך טלפון של אחד שכבר חודשים רבים מנסה למכור את הטיגרה שלו ...

וסמוך עלייי אם תקנה אם המכונית הזו תיכנס ישר לתיגרה...חח בצחוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...