Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי נוחיות (לא נוחות) בכדור פורח או כלי דומה

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני בכלל אומר שהלוואי על כולנו הצרות שמעסיקות אותך............. :wink:

ולענייניינו, אני הייתי עושה משהו אחר לגמרי, לוקח צינור באורך של איזה חצי מטר, משלשל אותו דרך הסל,מחבר בקצה שלו (זה שבתוך הסל) משפך, ונגמר הסיפור.....

סביר להניח שלרוב תטוס מעל איזורים לא מיושבים, לכן אתה יכול להשתין דרך הצינור לאויר הפתוח, שתן זה חומר מתכלה, כך שאין איתו בעייה, ואז גם לא צריך להחזיק מלאי בקבוקים מסריחים בתוך הסל...

מה שכן,הייתי מחזיק בקבוק אחד של איזה 2 ליטר מים,ואחרי כל פעם שמישהו משתין לצינור הייתי שופך לתוכו קצת מים, כך גם לא יהיה ריח מסריח של שתן בסל.

שיהיה בהצלחה

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם דברים כאלו בורחים מהצרות

טוב הטעתי אתכם טיפה, לא אמרתי שזה כדור פורח ולכן לא בטח שיהיה "סל" , בכוונה רשמתי כלי דומה, כלומר שטס באותו רעיון של כדור פורח.

יתכן ולא תהיה לי אפשרות ממש לעמוד בניחותא ו"לכוון" לפיה של 2 ס'מ כמו שיש ברוב הבקבוקים ואז באמת אזדדק לבקבוקים עם פיה גדולה כמ של פריגת ודומיו

מה שגם אני לא מיתכוון לאסוף בקבוקים עכשיו וגם לא לישתות לרוויה את כל המיצים האלו, יש מצב שיתנו לי לירכוש בקבוקים ישירות מהמיפעל ? (סתם כאילו דעתכם בנושא כי גם ככה אני יתקשר למפעלים)

בכל אופן אני לא מקבל את הרעיון של להטיל את המיים באויר מטעמי אתיקה.

ושוב אני רוצה למקד את נושא האשכול לבעיית עירבוב שפכים באשפה, כלומר האם זה בסדר לשים בקבוקים עם שתן בזבל.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הטעתי אתכם טיפה, לא אמרתי שזה כדור פורח ולכן לא בטח שיהיה "סל" , בכוונה רשמתי כלי דומה, כלומר שטס באותו רעיון של כדור פורח.
טוב. עכשיו אתה בכלל מחזיק אותנו במתח.

ספר מהו כלי הטיס ואני מארגן לך חבילת חיתולים ON THE HOUSE. אני רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה אבל זה מוטאציה של כזה:

skyyacht.jpg

ה"סל" ניראה בערך אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מתארגנים על כזה ??? אני רוצה גם ..

נ.ב לגבי הבקבוקים של פריגת .. עזוב אותך משטויות, יש פיות טובות וגדולות (למשל למילוי שמן ברכב) , קח אחת, חזק אותה אפילו עם דבק 3 שניות (תקנה איזה 4-5 עולה 5 שקל כל אחת) לבקבוק והשתן לך בכיף.

את הבקבוקים תאטום עם פקק ושקית מתחתיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ולא תהיה לי אפשרות ממש לעמוד בניחותא ו"לכוון" לפיה של 2 ס'מ כמו שיש ברוב הבקבוקים ואז באמת אזדדק לבקבוקים עם פיה גדולה כמ של פריגת ודומיו

מה אתה יאשה? :shock:

או שכל מטרת השרשור היא להגיד שיש לך גדול?

ובאמת איך אתה מתכוון להשתין תוך כדי טיסה בדבר כזה? כנראה שדבק 3 שניות באמת הכרחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מסווג (אי שם פה בסביבה)

2.עוד יותר מסווג (יצא לי מביצת קינדר, אני לא יגיד מאיזה מכולת קניתי)

2.בכלל מסווג, לא מ בן גוריון/שדה דב/ערד (אולי אני גם יגיד מתי שיבוא סקרנים לא רצויים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...