Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברים , באיזה תאריך נכנס שנתון 2008

Meishar84
שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת מודל 2008 תכנס כסדרה בראשון במאי (למרות שכמובן שיש יבואנים שמתחילים אותה רק יותר מאוחר).

החל מה-1.1.2008 תבוטל שנת המודל וכלי רכב יימכרו עם תאריך ייצור ותאריך עלייה לכביש. כך שבעצם 2008 תימשך כשנה וחצי.

אין דבר כזה ירידה שנתית במחירונים. המחירונים יורדים אחת לחודש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור התכוון מתיי ירדו מחירהם של רכביי 2007 שנותרו במלאי-כאמור בחודש מאי שיתחילו לשווק את דגמיי 2008.

גם אני מחכה לחודש מאי...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור התכוון מתיי ירדו מחירהם של רכביי 2007 שנותרו במלאי-כאמור בחודש מאי שיתחילו לשווק את דגמיי 2008.

גם אני מחכה לחודש מאי...

רכבי 2007 שנותרו במלאי יועברו אוטומאטית למודל 2008, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר?

כמו הקשר שמכוניות 2007 יעברו להיות 2008

אם זה היה המצב אז היו מייצרים מכוניות בשנת 48 ומוכרים אותם כחדשות ב 2008 כמכוניות 2008 שיוצרו ב 2008.

קל וחומר ש....

...לא

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהיבואנים יכניסו את דגמי 2008 במאי הקרוב ,שאר היבואנים יכניסו בהדרגה בחודשים הבאים תלוי מה מצב המלאי של דגמי 2007 .

אדון לוי יצחק יעדכן במחירון רובליקה חדשה של דגמי 2007 משומשים בחודש יוני הקרוב ובחודשים הבאים עדכון למחירי דגמי 2007 משומשים .

כמובן שבמקביל יהיה עדכון לשאר המודלים בגלל כניסת דגמי 2008 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין זה איך ישתנה המחירון עם כניסת 2008, בה תבוטל לכאורה שנת המודל ומכוניות תמכרנה בהתאם לשנה בה יוצרו ולחודש העלייה לכביש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחכה לחודש מאי...

גמני!

אולי יש סיכוי לפאג'רו חדש. אני מקווה שהמחיר לא יהיה גבוה מידי.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם אותי , סליחה על ההקפצה

אני מתכוון למכוניות משומשות

אין מכוניות משומשות שנת 2008 .

נראה לי שאתה יכול להשקיע קצת יותר בשאלה אם נפשך חפצה בתשובה עניינית כלשהי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...