Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שברולט אפיקה לסובארו B4.

n i r
שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני ומשפחתי מתלבטים איזה רכב לקנות(2007 חדש) וכרגע שתי האופציות המרכזיות הם סובארו B4 ושברולט אפיקה התקציב הוא בסביבות ה160K והדברים החשובים לנו הם:

בטיחות

רכב חזק

מפואר

חסכוני

אמינות

אני מתלבט בין שתי הרכבים האלו וכמעט בטוח שזה יהיה אחד מהם אז התנאים הם יחסיים לגבי שתי הרכבים האללו ולא לגבי רכבים אחרים בקטגוריה.

תודה מראש

נ.ד.

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-B4 עדיפה על האפיקה בכל תחום. אלא אם אתם מתעקשים על מנוע 6 צילינדר...

"על הנייר", לאפיקה יש גם יתרון בגיר (5 הילוכים לעומת 4 בסובארו), אבל באופן מעשי אין לזה משמעות.

המידות החיצוניות של האפיקה מעט יותר גדולות, ויתכן שיש בה מרחב מעט גדול יותר בספסל האחורי, אבל הדבר מתגמד לעומת שלל היתרונות של ה-B4: מנוע, יציבות, התנהגות-כביש, הנעה 4X4, בטיחות אקטיבית, איבזור, איכות כוללת וכו' וכו'.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני יגלה לך סוד קטן..

לפני שבועיים הייתי בסובארו והזמנתי לי B4 חמודה..

הרכב אמור להגיע עוד יומיים.

את כל האנשים ששאלתי וזה לא 1 או 2 ואני מדבר על בעלים של הרכב הנ"ל, הם אמרו שהרכב הזה פשוט מדהים, מכל בחינה, אחד מהם אפילו הישווה את ה B4 לטויוטה קורולה ואמר:

"הקורולה היא אופנים לעומת ה B4 שהוא אופנוע 500 סמ"ק".

אני האמנתי, ואתה?

תהנו אתה ומשפחתך בכל בחירה אשר תהיה.

ערב טוב :-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עוד לא הגיעה השעה בה ניתן יהיה להשוות בין קוריאנית נחותה תחת מסווה אמריקאי ליפנית מיצרן בשל.

השווה בין סובארו להונדה ואף למקבילה אירופאית או במקרה הגרוע ליונדאי סונטה

בהצלחה רבה בכל אשר תבחר.

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבצע נסיעת מבחן בכל אחת מהמכוניות. לא קונים רכב בלי לבצע בו נסיעת מבחן.נקודה.

אני למשל ממש לא אהבתי את המושבים של הסובארו(מיקום נמוך מאוד, מושבים קשים מדי), ולמרות נוחות נסיעה מצויינת, המושבים מאוד הפריעו לי דבר שגרם לי לפסול אותה באופן מוחלט.

בכל מקרה, אל תקנה שום רכב מבלי שנסעת עליו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שניהם ה B4. אם מצאת משהו שאהבת יותר באפיקה אז לך לראות את המאליבו שמציעה הרבה יותר במחיר דומה ופונה לאותו קהל או את המתחרה מבית קאיה שנהנית מאחריות יותר ארוכה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזדמן לי לנהוג על האפיקה לפני מספר דקות...

האמת? הופתעתי לטובה(אבל לא מספיק).

המנוע מאוד בשרני, ותאוצות הביניים טובות (האמת, שגם התאוצה מעמידה).

לחובתה-מושבים מאוד פשוטים(ריפוד), לא נוחים ותנוחת נהיגה על סף הגרועה. מעבר לכך, היא מספקת הרבה מערכות בטיחות ופינוק בקונוסלת הנהג.

שיכוך המהמורות היה מעולה לדעתי(אבל עם נטייה מובהקת לנסיעה 'רכה' וללא שום סממן ספורטיבי).

על הB4 דובר המון, כך שאין לי יותר מידי מה להוסיף. ונכון, הB4 באמת עולה על האפיקה בכל פרמטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן בכלל התלבטות.

ה B4 רכב מעולה. להשוות אותו לרכב קוריאני כמו דייהו אפיקה זה עלבון.

לאבא שלי יש אחת כזאת שנת 2007 , וכל נסיעה היא תענוג.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי היפניות יגידו את דברם(וכ"א צודק עפ"י אמות מידה מסויימות התואמות אופי, גיל וכו') לגבי סובארו B4 כאופציה המועדפת אבל ישנם שיקולים שצריך לשקול.

במחיר של האפיקה ראוי להוסיף עשרת אלפים ש"ח ולרכוש את המאליבו המצויינת, שמיוצרת בארה"ב ממש.

רכשתי מאליבו חדשה לפני שבועיים ואני שמח מאוד בחלקי. עשיתי שיעורי בית וידעתי למה אני נכנס(יתרונות/חסרונות) ומצאתי שהיתרונות(לגבי לפחות) עולים על החסרונות: כוח מנוע חלומי, חסכונית בדלק כמו יפנית 2000 סמ"ק(ברצינות ובדוּק!!!), מאובזרת מדהים, ביטוח מקיף זול, איבוד ערך סביר(5000 ש"ח יותר מה B4 או האקורד בטווח של 5 שנים אבל חיסכון של 20 אלף ש"חל באותו פרק זמן בעלוּת הביטוחים)בטיחותית ומרשימה.

כיף לא נורמאלי.

אז הינה עוד אופציה. בסה"כ 164 אלף ש"ח על הכביש(כולל טסט, איתוראן וחיישני רוורס).

יום כיפי ורק בריאות לכל החברים בפורום.

דני

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל האנשים ששאלתי וזה לא 1 או 2 ואני מדבר על בעלים של הרכב הנ"ל, הם אמרו שהרכב הזה פשוט מדהים, מכל בחינה, אחד מהם אפילו הישווה את ה B4 לטויוטה קורולה ואמר:

"הקורולה היא אופנים לעומת ה B4 שהוא אופנוע 500 סמ"ק".

אני האמנתי, ואתה?

מה אתה אומר?!

אפילו יותר טוב מטויוטה קורולה? שבשום פנים ואופן ובשום דרך כשלהיא לא מנסה להתחרות עם ה-B4? וואו! :shock:

מעניין עם היא גם יותר טובה מפיאט פנדה. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...