Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בטורים לאחר החלפת מצבר.

אדי22
שימו לב! השרשור הזה בן 6264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני נוהג במיצובישי כריזמה שנת 98'. ליפני בערך כשבועיים החלפתי מצבר שהתרוקן במצבר חדש ומאז יש לי בעיות עם הטורים של הרכב. כשהאוטו חם בהילוך 1 בעמידה הטורים עומדים בערך על 500- 600 סל"ד. לאחר הדלקת אורות הטורים יורדים עוד יותר ולאחר הדלקת מזגן עוד יותר. כאשר האורות או המזגן דולקים יש לעיתים קרובות נפילות בטורים עד 100 סל"ד ואז זה חוזר חזרה כל זה מלווה ברעידות של האוטו..הבעיה מורגשת רק במצב של עמידה כאשר אני בהילוך. כשהחלפתי את המצבר המוסכניק אמר שיכול להיות שיהיה חוסר יציבות בטורים כמה ימים אבל עברו כבר שבועיים וזה מדאיג אותי.

לפי מה שאני יודע כאשר מדליקים מזגן או אפילו אורות הטורים צריכים לעלות ולא לרדת..

ממתין לתגובתכם.

בתודה אדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

מהרגע שקראתי את הכותרת ב-RSS ידעתי שמדובר ברכב הזה. נראה לי שהבעיה הזו ידועה, ולמרות שהיא נעלמת מעצמה,

יש בה פוטנציאל סיכון מסויים לנהג. לי קרה שהגיר פשוט הפסיק להגיב, ולא ניתן היה להאיץ ואף הרכב נכבה באמצע כביש עמוס יחסית.

בכל מקרה, אין לי פתרון לנושא, אולי מישהו אחר ידע. אציין עוד כי בתוך שבועיים זה נעלם, וגם אז, לא כל הנהגים (4 נהגים במשפחה) שמו לב בכלל שמשהו היה לא בסדר. אני זוכר שתיראתי את זה לאבי, והוא נתן לי מבט מוזר כאילו אני חולם כי הוא לא נתקל בשום דבר חריג (הוא הנהג העיקרי).

יתכן וזה קשור לצורת נסיעה, נסה להימנע מקיק-דאון מיותרים ואני מקווה שזה יחלוף כפי שקרה אצלנו.

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבצע ריסט למחשב הרכב, בעזרת פרוק נעל כבל שלילי למצבר, השארתו באוויר למספר דקות, והרכבתו מחדש.

חזור לעדכן על התוצאות.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה המצב המתואר אחרי קצר באחת הנורות שניסיתי להחליף.

בכל מקרה אני לא יודע אם יש קשר בין הקצר לבין הבעיות בסל"ד אבל זה המצב.

במורשה חיברו את הרכב למחשב,ואחרי נסיעה קצרה לא התגלתה שום תקלה,לא היה קוד תקלה והמנהל עבודה אמר שאולי הטורים קצת נמוכים אבל זה לא משמעותי,וזו לא תקלה.

אחרי שעשיתי ניקוי בית מצערת ומנוע צעדים בעזרת K44 הבעייה בעקרון נפתרה.

יש רעידות מדי פעם בעמידה משולב ב D , אבל לא נראה לי משהו חריג לרכב משנת 98.

בברכה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבצע ריסט, לא עוזר? קריאת קודי תקלה ונתוני DATA_LIST , הכל תקין? לטפל בנושא מייצב סיבובים.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבצע ריסט למחשב הרכב, בעזרת פרוק נעל כבל שלילי למצבר, השארתו באוויר למספר דקות, והרכבתו מחדש.

חזור לעדכן על התוצאות.

בברכה

צביקה

ניסיתי היום לעשות ריסט למחשב אבל זה עדין לא עזר...

האם זה הגיוני שכאשר אני מדליק אורות או מזגן הטורים יורדים במקום לעלות?????

מחכה לשתובתכם...תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיחס ונהג לפי הדרכתו של דני זומרשטיין, וחבר את הרכב למחשב, לקריאת קודי תקלה ובדיקת מיצב סבובים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה תעלם מעצמה!

זה קורה לכל הכרזימות והסופר לנסרים וגם לקולט. כל זה בגלל שלא עשו גיבוי חשמל בזמן שהחליפו מצבר!

בכל מקרה הבעיה תיפתר מעצמה!!!

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר כתבתי מספר מילים בנושא ניתוק מצבר ולימוד מחדש של נתוני נסיעה לאחר ניתוק מצבר.

ניתן למנוע בעיות אלה על-ידי נסיעה לפי המלצות היצרן לאחר ניתוק המצבר.

זו לא תקלה ככה זה בתיכנון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכל התיאוריות והגדרות יצרן ככל שקיימות, מנסיוני , ברוב רובם של המקרים ,בסוג רכבים זה, אם לאחר ניתוק מצבר / החלפת מצבר, סיבובי הסרק לא יציבים ולא פועלים כראוי, והדבר אינו "מסתדר" מהר מאוד, תוך יום או יומיים (תלוי בכמות הנסיעה) , מייצב הסיבובים בסוף דרכו או שכבר החזיר את נשמתו לבורא.

קיימים מקרים אחרים, אני מקווה שזה המקרה אצלך ושניתן לסדר זאת ללא החלפתו.

בברכה

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה כיצד 'ללמד' מחדש את המחשב

מערכת ניהול המנוע היא מסוג 'לימוד עצמי', המשמעות שהמערכת מתאימה את עצמה למצבי נסיעה ותפעול שונים ומשתנים, המערכת שומרת את הערכים האופטי מלים (במיוחד ערכים לסיבובי סרק).

כאשר מנתקים את המצבר ערכים אלה נמחקים, במקרה זה מחשב ניהול המנוע חוזר לברירת המחדל כפי שיצא מהחברה.

במקרה זה צפוי שהמנוע יעבוד בצורה גסה עד אשר המנוע ילמד ערכים אופטימלים חדשים.

הדרך המומלצת מנסיוני עם רכבי קונצרן VW היא:

1. קח את הרכב לנסיעה של 15 דקות ובמהלך הנסיעה נסה לכסות את כול תחום סיבובי המנוע והעומסים האפשרים 2000-4000 סל"ד.

סע בהילוך ראשון זמן מה.

2. בסיום הנסיעה הנח למנוע לעבוד לפחות 10 דקות בסיבובי סרק, סובב את ההגה ימינה שמאלהמספר פעמים והדלק את כול צרכני החשמל הכבדים אורות,מפשיר אדים אחורי ומאוורר חימו למשך 5 דקות לפחות

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות הנרחבות ...

אבל אני רואה שרובכם מתיחסים לעיניין של חוסר היציבות והקפיצות של הטורים ומה שמעניין אותי עוד לדעת זה דווקא העיניין שכאשר אני מפעיל מזגן מזגן או אורות הטורים נופלים במקום לעלות.

האם גם זו תופעה שאמורה לעבור בעצמה עם הזמן או שזה כבר מצביע על תקלה במחשב או תקלה כלשהיא שלא אמורה להפתר בעצמה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם ענו לך. הבעיה שאתה מתאר קוראת בגלל המייצב טורים שאינו מגיב.

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...