Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוז למידע לגבי מרצדס A Class

Niv A
שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ראיתי כמה מודעות למכירה של הרכב, מוכרים אותה במודלים די גבוהים (00-01) ובמחירים מצחיקים.

יש למישהו מושג למה יש להם שוק כ"כ בעייתי?

בקשר למנועים - הבנתי שיש 1.7 טורבו דיזל, 1.8 ו1.9 בנזין.

מישהו יודע מה ההספקים \ביצועים שלהם?

איך הרכב מבחינת אמינות כללית?

מירדת ערך ושוק גרוע כבר הבנתי שהוא סובל :)

אשמח לקבל כל מידע על הרכב

תודה

ניב :wink:

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לא מוצלח במיוחד.

חוצמזה שיצא לו שם רע בגלל איזה מבחן התהפכות, שאחריו הרכב עבר כ"כ הרבה בדיקות שכנראה הוא יהיה האחרון להתהפך בסיבוב, דבר שלא מנע הכתמה קשה בשם שלו, יצא לו מוניטין של לא איכותי במיוחד ואמינות בינונית לרוב.

הרכב הוחלף מהר יחסית ובגדול הוא לא אחד משיאי הגאווה של הגרמנים.

אם אתה באמת רוצה להתפנק על מרצדס תרד קצת בשנתון וקח לך איזה C או עדיף E, (אפילו אם צריך לרדת 10 שנים בשנתון, תאמין לי באחריות אתה תהנה יותר, מאמצע שנות ה-90 משהו קרה שם בשטוטגארט והחדשות הן פשוט לא אותו דבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא יהיה בישבילי אלא בישביל אימא.

במחיר של 50K לא ניראה לי שיש משהו יותר משתלם.

מקבלים ברכב - גג נפתח חשמלי מבד (כמו בפולו אופן אייר), ריפודים אדומים, מגנזיום 17".

הכי חשוב , היא בצבע שחור :)

הבעיה היחידה שהיא עברה 200K ק"מ, אבל היא יד ראשונה.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לאמא שלך טובה גדולה ותחסוך ממנה את המרצדס A ואת גג הבד (וובאסטו).

כל יצרן מתמקד במה שהוא עושה טוב ובדרך כלל נופל כשהוא מתחיל לפזול לשוקים לא לו (ב.מ.וו סדרה 1,ב.מ.וו M1, הונדה NSX, מרצדס B,מרצדס וואנאו, פולקסואגן פייטון,למבורגיני LM002) והרשימה עוד נמשכת ונמשכת.

מרצדס A מהדור הראשון היא דוגמא קלאסית לזה.

גם הדורות הבאים לא אוטו מוצלח במיוחד.

רוצה שאני אקצין את העניין? אין שום דבר שהמרצדס הזה תיתן לך שמולטיפלה לא תיתן במחיר הרבה יותר טוב.

לאחר קצת מחשבה אני הופך את המשפט , מרצדס A לעולם לא תצליח לתת מה שמולטיפלה נותנת בהרבה פחות כסף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A לא בטוחה? דווקא לפי המוניטין של בנץ, יש להם רכבים בטיחותיים.

למישהו יש ניסיון ממשי עם הרכב או שהוא רק שמע שמועות כגון " הרכב לא אמין " וכ'ו.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לאותו הנושא -

האם ניתן להשוות בינה לבין היאריס שמחירה דומה ?

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בינהם ממש כל קשר.

יש הרבה מכוניות טובות שיכולות להתחרות בה, אני בטוח שלא רק היאריס.

אשמח לקבל עוד מידע על הרכב.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לחוות הדעת המלומדות שנשמעו כאן, אותי ה- A-Class הרשימה לטובה. תכנון מבריק, מרחב פנימי דומה לזה שבקומפקטיות כמו גולף\306, ומימדים חיצוניים שמאפשרים התנהלות נוחה בעיר והשתחלות לחניות צפופות. תנוחת ישיבה גבוהה - שאהובה על רבים, משום מה. לשלילה אפשר לציין שימוש בחומרים לא איכותיים במיוחד. תא הנוסעים ממש לא מפואר.

מבחינת בטיחות - כנראה שבטוחה יותר מרוב הדברים בני אותו השנתון. די להזכיר שכל המכוניות הללו צוידו כסטנדרט במערכת ESP (בגלל אותה התהפכות עגומה במבחן דרכים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, על טעם וריח... מה שמוצא חן בעניך, זוועתי בעיניי וההפך אבל (וזה אבל גדול), ההרגשה שלי היתה כ"כ חריפה בקשר ל A קלאס שלאחר 3 ימים במחיצתה החזרתי אותה לחברת ההשכרה וסרבתי להמשיך לשכור אותה.

סיפור נוסף מעניין הוא שאותו דבר בדיוק קרה לי שנתיים אחרי עם ה B קלאס.

בקיצור, שמרצדס ימשיכו לייצר מכוניות סאלון ויפסיקו לנסות לגנוב נתחי שוק של המולטיפלה, זה פשוט לא עובד להם :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

למישהו יש נתוני מנוע על ה1.7 טורבו דיזל? הרכב עבר 200K ק"מ, האם שווה לקחת את הסיכון ולקנות?

איך האחזקה של הרכב?

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, על טעם וריח... מה שמוצא חן בעניך, זוועתי בעיניי וההפך אבל (וזה אבל גדול), ההרגשה שלי היתה כ"כ חריפה בקשר ל A קלאס שלאחר 3 ימים במחיצתה החזרתי אותה לחברת ההשכרה וסרבתי להמשיך לשכור אותה.

סיפור נוסף מעניין הוא שאותו דבר בדיוק קרה לי שנתיים אחרי עם ה B קלאס.

לא יודע מה הרגיז אותך כל כך בה. אני בחנתי אותה מול פולקסווגן גולף, והמסקנה היתה שאין נצחון בנוק-אאוט לאף אחת משתיהן. הגולף היתה מפוארת יותר, המרצדס מחוכמת יותר. אני הייתי בוחר במרצדס, אבל אין ספק שהשם מייצר ציפיות מוגזמות שאין לרכב הזה שום יומרה להגשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מילה לגבי בטיחות - לA מבנה רצפה ייחודי ובו החלק הקדמי של הרצפה עולה מעל המנוע. המבנה הזה מספק הגנה טובה מאד בזמן תאונת חזית (מעבר לניצול מבריק של המקום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שעלויות התחזוקה והחלפים של מרצדס גבוהות בהרבה משל רכב סטנדרטי.

זאת אמירה שמבוססת על הכרותך עם עלויות התחזוקה והחלפים של A-Class ?

או שאתה יודע שמרצדס S500 יקרה מאוד, ומניח מתוך כך שבטח כל המרצדסים כאלה ?

שאלת את עצמך פעם מדוע נהגי מוניות משתגעים על מרצדס ומוכנים לשלם עליה כל כך הרבה ? הרי אם עלויות התחזוקה והחלפים היו גבוהות כל כך, זה היה פוגע להם בפרנסה.

כאן בפורום משתדלים לספק מידע בדוק. לא תחושות בטן.

בקשר למנועים - הבנתי שיש 1.7 טורבו דיזל, 1.8 ו1.9 בנזין.

מישהו יודע מה ההספקים \ביצועים שלהם?

ניב, העצלנות שלך תוביל לנעילת הדיון והחזרתך למעקב.

אנחנו לא תחליף לגוגל.

כאן יש תשובה לשאלתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...