Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני רכישת וולוו S-80

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

חבר טוב מאוד מחפש רכב ושם עיניו על ה - S80 ( עד שנתון 2001 ) .

עקב סיפורים רבים ששמעתי על בעיות אמינות קשות בדגמים המוגדשים - רציתי לברר בנוגע לדגמים האטמוספריים .

עד כמה שאני יודע , ה - S80 הגיעה גם עם מנוע 2.4 ומנוע 2.9 אטמוספריים .

כיצד " מרגיש " מנוע 2.4 על ה - S80 ? האם הוא " קטן על הרכב " ? או שמא סביר ?

מה לגבי מנוע ה - 2.9 ?

הוא מודע לעלויות של רכב מהרמה הזו , הוא בעלים של וולוו אחרת כיום - בין אם תחזוקה , צריכת דלק וכו' .

אשמח לתשובות ,

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה2.9 מנוע זללן מאוד ומיושן.

אני הייתי ממליץ מאוד על דגם הT6.

יש לנו במשפחה T6, שמטופלת במוסכים בהקפדה, ומראה אמינות מעולה, מעולה מאוד הייתי אומר.

ה2.4 לפי דעתי די קטן לוולוו, אך עם הוא לא מחפש ביצועים אז הוא יספק .

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרגשתי את ה - T6 , ממש מטוס על 4 , אבל שמעתי המון ( באמת יותר מדי ) סיפורים עצובים של טורבו - ים , גירים , מנועים ואלקטרוניקה ששובקים חיים בגיל צעיר , לא תמיד באשמת היצרן , לעיתים בעקבות איכות / אוקטן הדלק .

מאיזה שנתון ה - T6 המדוברת ? יד ? ק"מ ? כמובן שאשמח לפרטים במידה ואפשרי , רק ע"מ לנסות ולהשלים את התמונה ביחס ל "סיפורים" שעוברים בכל מיני דרכים .

האם מדובר במנוע ה - 2.9 שעשו בו שימוש עוד ב - S90 בעל 24 השסת' ?

שוב , תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו - יש T6 כמו כל מכונית, שמטפלים בהם , ויש כאלה שמזניחים, ואז רואים את התוצאה.

הT6 היא שנת 2001, יד שניה (נקנתה בשנת 2001 לאחר שעברה 20 אלף ק"מ), מטופלת אך ורק במוסך המרכזי, עוברת טיפולים בזמן ובאופו קבוע.

ק"מ לא ממש רלוונטי כאן, למרות שהיא עברה משהו כמו 80-100K, לא ממש בדקתי.

מקווה שעזרתי

ניב :)

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב משפחה שלי קנה 3 פעמים S80 עם 2.9 אטמוספרי. בשלושתן היו תקלות עם הגיר וגם תקלות אחרות. אני מכיר עוד מישהו עם אותו דגם שסבל מתקלות בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע והתיעצתי עם מוסכניקים(במוסך וולוו).

הרכב משנת 1998-2001 לא משהוא ויש לו תקלות (מחלות ילדות).

בשנת 2001 (אני חושב שבסוף 2001) הרכב עבר מתיחת פנים קלה ועוד מספר שינויים(ובמוסך אמרו שלאחר השינויים של 2001 הרכב אמין).

בקיצור עם אתה קונה S80 אז משנת 2001+

-= volvo 850 turbo =-

///-= 225 bhp =-\\\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות .

כנראה שהרכב רגיש להזנחה באופן יוצא דופן ממה שאני מכיר . בדר"כ הדעה הרווחת על וולוו היא " סוס עבודה " , אבל אנחנו מתעסקים עם מקרים אמיתיים ולא אמרות . :)

תודה - נמשיך לחפש משנתון מעל 2001 .

אגב - הנתונים לגבי אמינות טובה יותר בשנתון מעל '01 , נכונה גם לגבי T6 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 99-00 האמינות של הT6 לא הייתה טובה כמו של שנת 2001 +, ב99 לדוגמא היו הרבה מחלות ילדות.

הT6 באמת סוס עבודה, וכמו שאמרתי תגיד לחברך שיחפש אחת שמורה, ואני בטוח שהוא יהנה.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...