Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת להונדה S2000 !

TurBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

הזמנתי S2000 והיא צריכה להגיע אוטוטו .. היא מגיעה עם 4 רמקולים (2 קומפוננטים בדלת ו2 רמקולים במשעת של הראש) ורדיו דיסק די פשוט ..

עכשיו כרגע יש לי באוטו HU של פיוניר DEH670MP פרמייר , 2 MB QUART מקדימה ו2 CERWIN VEGA מאחורה (אני לא זוכר את הסדרה אבל שתיהן הסדרות היותר יקרות שלהם)

ומכיוון שהסאב ירד מזמן מהאוטו איתו ירד גם המגבר של האודיו פלאנט ונשאר לי רק DRAGSTER DA-704 הסדרה האיטלקית 4X66W RMS ...

השאלה שלי היא ,מכיוון שאני לא מתכוננן להישתגע עם מערכת לאס2000 אני גם לא רוצה שישמעו שם מחורבן אז חשבתי לקחת את הMB QUART המגבר והרדיו דיסק מהאימפרזה שלי ולהעביר אותם לאס2000 ובמקום להשאיר שם חורים לשים את הרדיו דיסק והקומפננטים המעפנים מהאס2000 באימפרזה ...

זה נראה לכם רעיון טוב ? אצלי מי כדאי להתקין כזה דבר כי ממש לא בא שיתחילו לפרק לי את האס2000 , כמה זה אמור לעלות (אני מתכנן להוציא עד 2000 לכל הסיפור כולל סאב שאני צריך לקנות) ?

ואיזה סאב קטן אני יכול להוסיף לעסק הזה שהמגבר הזה יתמוך בו ? הדראגסטר יספיק לסאב קטן וקומפוננטים מקדימה ? עם רמקולים אחורים מקוריים עדין ישמעו טוב ?

בתודה ,

ירון

XJR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להונדה S2000 יש מערכת נפלאה בילט אין שאסור להחליפה בדברים העלולים לפגוע באיכות שלה

לHU קוראים מנוע

לרמקולים קוראים גלגלים

למגבר קוראים גיר ידני

לסאב ברקסים

נעים להכיר

ועכשיו לעסק(למרות שעצתי למעלה היא המומלצת ביותר)

עם סאב---------כן אתה יכול להחזיק בצורה סבירה זוג קומפוננט וסאב חלש של 100 RMS בערך בגישור

אישית לדעתי תנסה לעשות טרייד עם המגבר על מגבר חזק יותר של 4 ערוצים עליו תגשר את הסאב על שני ערוצים

ואת הרמקולים תחבר לשני הערוצים הנוספים

מתקינים-לא חסר המלצות בפורום חיפוש קטן

עריכה- בלי סאב---------קראתי יותר טוב את ההודעה שלך, יש אפשרות לגשר את המגבר (2 ערוצים ביחד) ולקבל 200 RMS לזוג

בגלל שאני לא יודע איזה רמקולים יש לך קשה לי לעזור אבל 200 RMS יכולים להחזיק מצויין סט עם כיוון נכון ומדוייק שגם לא יפגע בסט

יש להתייחס לעובדה שהעיוות יהיה גדול יותר בשל הגישור

פעם שלישית גלידה - המלצה לסאב- VMAX 200 RMS פוניקס גולד אוקטן R או ZR או פייז

קח בחשבון התקנה של לא מעט שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שרגא באמת שיחקת אותה !

בקשר ל"מערכת המקורית" אתה צודק ותאמין לי שאני יודע להעריך אותה .. אני יורד מאימפרזה טורבו משופרת מכל הכיוונים ... למרות של HU אטמוספרי הזה יקח לי קצת זמן להתרגל, אני רגיל לעוד איזה 100 כ"ס ומי יודע פי כמה קג"מ ..

בכל מקרה ההתקנה תצא יקרה אני מבין , כי זו גם אס2000 וגם צריך להעביר את המערכת שלה לאימפרזה וגם אני לא קונה כמעט כלום מהמתקין אז אין לו יותר מידי משחק ..

בקשר למתקינים למישהו יש ניסיון עם סאונד-בלאסטרס בפ"ת או עם מצקין-טייפ בהוד השרון ?

אז בסך הכל שרגא את אומר ששורה תחתונה אני יכול להביא סאב קטן של פנקיס גולד, להישאר עם הדרגסטר הפיוניר והאמבי-קווארט (דרך אגב יש לי גם סרווין ווגה מאחורה באימפרזה אבל אני לא יודע מה עדיף , נראה לי האמבי קווארט) ולנצל את המערכת כמו שצריך ? או לפחות לשמוע טוב ? או שבכל מקרה עדיף להחליף מגבר ?

XJR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדיפות היא על להחליף מגבר

אולי ב WWW.CHEAPER.CO.IL יעשו איתך טרייד אין

בעיקרון עדיף מגבר 4 ערוצים עם 100 RMS לערוץ אשר יתן לך חופש ייותר גדול בבחירת סאב

עדיף לא מגבר צעצוע שיכול לרדת בגישור 2 ערוצים ל2 אום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל

אני עדיין מאוכזב ממך ירון:cry: .

דבר שני אני ממליץ לך בחום על רמי ממצקין-טייפ.הוא מתקין מעולה.

אתה יכול לומר לו שאני שלחתי אותך.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאנחנו עובדים הרבה עם מצקין .. לכל מיני רכבים גם של החברה .. אבל רמי קראדי עזב אותו כבר לפני איזה שנה ופתח מקום משלו בהוד השרון .. והבנתי שמצקין עומד לסגור ... גם אני התקנתי אצלו בזמנו.. דרך אגב כדאי לשים איזה סאב בזוקה כזה קטן ? יספיק לי עם הסט-אפ הזה ?

..

XJR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות את הבגאז' של S2000. יש לה דווקא יחסית הרבה מקום, ויכנס לך שם סאב בגודל של 10" לדעתי. לגבי הרמקולים לדעתי עדיף שתעביר את האמ.בי קווארט.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל S2K חדשה הנושא מעניין גם אותי. אומנם לא עשיתי כלום עדיין, יש לי מספר נקודות שכדאי לשים לב אליהן:

א) המערכת הסטנדרטית אשפתית ובהחלט כדאי להחליף אותה. מנגד, אל תצפה לגדולות ממערכת שתשים שם אלא אם אתה מתכוון להוסיף בידוד - האוטו רועש גם בשישי.

ב) הבגאז' נאה בגודלו - יכיל סאב ומגבר פלוס איזה תיק אימונים בצפיפות מה.

ג) ראיתי אנשים שלקחו רמקולים גדולים (לא סטליטים) ושיפצרו אותם בצורה יפה על הקשתות מאחורי הראש. לא משהו שהייתי עושה, אבל אפשרי אם מעניין אותך.

ד) קיימים שיפורים פונקציונאליים רבים לS2K שאני רוצה לעשות (דברים מאוד קטנים כמו מתקן עם כיסים על מכסה הבגאז' [מבפנים] וכאלה) . החודרני מביניהם הוא שיפט אינדיקטור (ההגה מסתיר בדיוק את איזור ה 8 - 10 במד הסל"ד ואני היום מעביר לפני שמיעה + מהירות). אם אתה כבר מפרק את הקונסולה, אולי כדאי לך כבר לעשות באנדל ולהתקין גם אותו.

בכל אופן אשמח אם כאשר תקבל את המערכת תשלח לי חוות דעת על המתקין.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...