Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי כריזמה MK1 (מודל 98)

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 6317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת השרשור הזה אני עדיין מחפש רכב בשביל חבר, וראיתי מיצובישי כריזמה שנת 98 ידנית. רוצים עליה 24K.

מה אתם אומרים על הרכב? מה צריכת דלק (עד כמה שידוע לי כל הכריזמות בארץ באו עם מנוע 1.8)? איך מבחינת האמינות? אני יודע שהרכב היה בארץ די פופולרי כחדש בזכות מחיר מפתה. איך הרכב בתור משומש?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלצת לטעמי ביחס למחיר וביחס למתחרות. מרווחת ונותנת תחושה קצת יותר "אירופאית" מהמתחרות הישירות מיפן.

איכות תא נוסעים טובה. מושבים עמוקים ונוחים. מזגן מעולה. שקטה.

אין צורך להזכיר שזה לא המקום לחפש הנאה בנהיגה. הכריזמה מובילת נוסעים נינוחה ותו לא.

לא אמורה להפתיע מבחינת תחזוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין מאוד ברשותנו כבר 6 שנים וחוץ מטיפולים שוטפים לא היו שום תקלות

והרכב עשה כבר 217,000 ק"מ.

צריכת דלק שפויה מאוד בניגוד לדעה הרווחת.

טיפולים לא יקרים ואחזקה כללית מינימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בדיוק הצריכת דלק שלה? עירוני/מחוץ לעיר/משולב?

פשוט הבחור חושב שמיצובישי זוללות דלק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מרווח מאוד ביחס למתחרות.

איכות הרכבה טובה,אין רעשים מהפלסטיקים.

יותר מסיבי וכבד מהמתחרות מיפן (דלתות יותר כבדות -נותן תחושה בטוחה יותר,יציבה יותר).

טיפולים כמקובל בתוצרת יפן,אין בעיות מיוחדות,מחירים סבירים ביותר.

בעיית נוחות עקב חיבורי מתלה אחורי בעיתיים קצת,ומהלך מתלה קצת.

מבחינת צריכת הדלק,אצלי :

רוב הנסיעות מחוץ לעיר, משולב 1ל 12

נסיעה בין עירונית נטו מגיע גם ל 1 ל 14.

בסה"כ אני מאוד מרוצה מהנסיעה והאמינות.

בברכה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו עוד הפעם דיברתי עם הבן אדם, הסתבר שהמנוע 1600. מה עם זה? לא חלש מדי? ויש הבדל משמעותי בצריכת דלק?

ועוד שאלה - מה המחירון שלה לפי לוי יצחק (ומי זה לעזאזל שכולם הולכים לפי הקביעות שלו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, חשבתי שהמנוע אמור להיות 1800, ומכאן החשש שהאוטו קצת גדול על ה-1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, חשבתי שהמנוע אמור להיות 1800, ומכאן החשש שהאוטו קצת גדול על ה-1600

אתה צודק , באירופה היא נמכרה עם ה-1.8 GDI וה-1.9 טורבודיזל . לא נתקלתי (באנגליה ) ולא שמעתי על 1.6 . לאשתי יש אחת ובאמת מורגש חוסר כח בעליות ארוכות . חוץ מזה הוא נוח , אמין ובעיקר שקט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת השרשור הזה אני עדיין מחפש רכב בשביל חבר, וראיתי מיצובישי כריזמה שנת 98 ידנית. רוצים עליה 24K.

מה אתם אומרים על הרכב? מה צריכת דלק (עד כמה שידוע לי כל הכריזמות בארץ באו עם מנוע 1.8)? איך מבחינת האמינות? אני יודע שהרכב היה בארץ די פופולרי כחדש בזכות מחיר מפתה. איך הרכב בתור משומש?

צריכת דלק ממוצעת של 1:10

הכריזמות בארץ באו אך ורק עם מנוע 1.6 ממוצע למשפחתיות

רכב אמין מבחינת טיפולית (מחלות - בוקסות מאחורה ברקסים טיפה חלשים)

אני מאוד מרוצה מהרכב, לי יש 98 אוטומטית ככה שסביר להניח שהגרסא הידנית יותר חסכונית

המחירון ל98 אוטו' 27600 אם אני לא טועה תוריד בערך 2000 וקיבלת מחירון ידני

Jealousy is misery, suffering is grief

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...